Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 18/11/2022)

99% шукачі дикої природи вирішили поїхати до Африки для епічної сафарі-подорожі. Однак, ми вибрали 10 найкращі напрямки дикої природи у світі, від Європи до Китаю, менш подорожували, але найбільш пам’ятні та особливі місця.

 

1. Цзючжайгоу в Китаї

Додому до 40% диких видів тварин, і фауну в Китаї, долина Цзючжайгоу є 4800 метрів у висоту. Долина Цзючжайгоу є одним з 10 найкращі напрямки дикої природи у світі з захоплюючий краєвид і багата екосистема.

У долині Цзючжайгоу, у вас буде безцінний шанс побачити Гігантська панда, червона панда, Сичуань-такін, і кирпата мавпа. Це лише деякі з інших рідкісних тварин, що живуть у долині Цзючжайгоу протягом століть. Ці види, що перебувають під загрозою зникнення, мешкають в районі водоспадів, озера, вапнякові гори, та крастові утворення, місце надзвичайної краси, яке підніме ваш настрій та свято дикої природи на абсолютно новий рівень.

Де знаходиться долина Цзючжайгоу в Китаї?

Прекрасна долина Цзючжайгоу знаходиться в провінції Сичуань в Китаї та доступна з Пекіна чи Ченду.

 

Animal on a tree in Jiuzhaigou Valley, China

 

2. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Шеннонцзя в Китаї

Щоб побачити Сичуанську кирпату мавпу, не потрібно їхати далеко, бо ця рідкісна мавпа живе в лісах центрального Китаю. це вірно, Шеннонцзя Природний заповідник в провінції Хубей проживає неслухняна мавпа, білий ведмідь, похмурий, звичайні леопарди, і азіатський чорний ведмідь.

В додаток, природний заповідник Шеннонцзя надзвичайно гарний високими вершинами та низькими річками. Від зими до літа, погляди на дику природу змінюються протягом року, обіцяючи інший досвід кожного разу, коли ви вирішите відвідати. Однак, найкращий час для відвідування - з травня по вересень, і вам слід забронювати квитки.

Де знаходиться заповідник Шеннонцзя в Китаї?

Заповідник Шеннонцзя знаходиться в центрі Китаю, і найкраще зробити свою базу дикої природи в місті Мую.

 

 

3. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Гора Хуаншань в Китаї

Натхнення для поетів та письменників, не дивно, що гора Хуаншань - дивовижне місце для дикої природи у світі. Хуаншань знаходиться в субтропічному кліматичному поясі провінції Аньхой. тому, крім плямистого орла, і азіатська дика кішка, рослини та квіти тут є найпрекраснішими та найособливішими у всьому Китаї.

Рідкісні дикі тварини’ середовищем існування є древні сосни та утворення гранітних порід, де ти міг би парити над хмарами. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати один із 70 піки в районі для захоплення дух мальовничі види заповідника. Нижня лінія, з таким побачити, ви повинні забронювати 2-3 днів для незабутнього свято дикої природи в Хуаншані.

Де знаходиться заповідник Гора Хуаншань у Китаї?

Гора Хуаншань є 3 години їзди від Шанхаю високошвидкісний потяг, в провінції Аньхой.

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mount Huangshan In China

 

4. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Лігурія для дельфінів в Італії

Лігурія та П'ять земель славляться своїм колоритним та мальовничим узбережжям та містечками. Якщо ви не знали, Лігурія також є фантастичним місцем для спостереження за китами та дельфінами. З травня по вересень, ви можете відправитися в одну з багатьох човнових екскурсій по Лігурії в пошуках захоплюючого морське життя в Італії.

Мальовничі узбережжя та скелі Чінкве-Терре сповнені прихованих бухт, і підводні чудеса. Так, з човна або занурення, і підводне плавання, ви будете вражені морською дикою природою в Лігурії. Свято дикої природи в Лігурії, безсумнівно, є одним з найкращих способів провести літо.

Ла Спеція до Ріомаджоре з поїздом

Флоренція до Ріомаджоре з поїздом

Модена до Ріомаджоре з поїздом

Ліворно - Ріомаджоре з поїздом

 

Wildlife Dolphin in Liguria In Italy

 

5. Свято дикої природи в Піренеях

Хижі птахи, як Беркут, що ширяє над головою, а також замша та козел у стежках, Піренеї - ще одне чудове місце для дикої природи у світі. Дивовижні гірські вершини, засніжені шапки, і квітуча природа, Французький парк Піренеїв - одне з найкращих місць для відпочинку в Європі.

Так, крім походів у чудові Піренеї, ви могли б відправитися в подорож ведмедя, або здобич птахів фотозйомка. Хоча французькі Піренеї - популярне місце відпочинку у Європі, Територія величезна, і вам не варто турбуватися про те, що інші мандрівники відлякають вас дикі і красиві тварини.

Який найкращий спосіб дістатися до французьких Піренеїв?

Беремо Eurostar з Лондона, і тоді поїзд TGV з Парижа або Лілля до Тулузи - найкращий маршрут до Піренеїв.

Ліон до Тулузи поїздом

Париж до Тулузи поїздом

Приємно до Тулузи поїздом

Бордо до Тулузи поїздом

 

Wildlife Holiday In The Pyrenees

 

6. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Камарг У Франції

Національний заповідник Камарг у Франції був створений у 1972 і є заповідний національний парк. ще, лагуни та болота є найбільш захищеними землями в Європі, і тут є дім для 400 види птахів і великий рожевий фламінго.

Тут ви також матимете можливість прогулятися вздовж найбільшої річки Європи, Дельта, і шукайте диких коней. Більше того, сОме особливих птахів, яких ви можете побачити тут, - це Пурпурні чаплі, Маленькі крячки, і чорноголової Чайки.

Найкращий час для поїздки - це літо, коли прилітають птахи та сірі коні.

Який найкращий спосіб подорожувати до Камарга?

Ви можете сісти на поїзд з Парижа в Нім, Марсель, або Арль, а потім автобус.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

Wildlife Horse Destination In The Camargue, France

 

7. Фіссер Хофе в Австрії

517 кілометрів дикої природи, Fisser Hofe у західному Тиролі - одна з найкраще дотриманих таємниць Австрії. Не багато хто знає про це місце, але тут ви знайдете прекрасні місця для фотографії дикої природи.

Навесні Fisser Hofe у повному розквіті, і вам, можливо, пощастить схопити вишуканого метелика Аполлон. можливо, ви побачите на горизонті Чорного орла, або інша дика замша, козел, і кабан. Однак, найкращий спосіб побачити цих рідкісних тварин - піднятися на гору, до 3000 метрів, на одній із численних стежок у Фіссер Хофе.

Який найкращий спосіб дістатися до Fisser Hofe в Австрії?

Ви можете подорожувати поїздами OBB з основні міста в Австрії до міста Фіс на Тиролі. Зальцбург, Відень, або Інсбрук до Фісса на поїзді OBB - популярні маршрути поїздів на поїздах.

Зальцбург до Відня поїздом

Мюнхен до Відня поїздом

Грац до Відня поїздом

Прага до Відня поїздом

 

Amazing Butterfly in Fisser Hofe, Austria

 

8. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Дика природа в річці Дунай

Від Шварцвальд у Німеччині, через Європу до Румунії, річка Дунай є одним з найкращих напрямків дикої природи у світі. тому, як чудове джерело води та їжі, не дивно, що річка Дунай є одним з найкращих місць для виявлення зникаючих видів.

Наприклад, маленький європейський зимородок - один із чудових 400 види птахів, що мешкають у річці Дунай. В додаток, Яn Земпленські пагорби, та національний парк Аггтелек, ви могли спостерігати 73 види ссавців, як руда лисиця та коричневий заєць.

Дюссельдорф до Мюнхена поїздом

Дрезден до Мюнхена поїздом

Нюрнберг до Мюнхена поїздом

Бонн до Мюнхена поїздом

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mini Birds on The Danube River

 

9. Природний заповідник Мерфельдер Брух у Німеччині

Місцем проживання останнього стада диких коней в Європі та однією з найкрасивіших визначних пам'яток за всю історію є вид бігаючих диких коней. тому, Парк Хое Марк - улюблене місце для спостереження за дикою природою.

В додаток, серед лісів та зелених угідь, Можливо, вам пощастить побачити прекрасного поні Дульмен. Дульменський поні - порода коней, проживає в Мерфельдер Брух, у місті диких коней, або Рейн-Вестфалія. Мерфельдер Брух - це притулок для обох порід коней, які вільно живуть у своєму природному середовищі існування.

Який найкращий спосіб подорожувати до Мерфельдера Бруха?

На поїзді з Великобританії або з будь-якої точки Німеччини до Колона та Північного Рейну-Вестфалії. Тоді ви можете приєднатися до екскурсії або взяти напрокат автомобіль до Merfelder Bruch.

Франкфурт до Берліна поїздом

Лейпциг до Берліна поїздом

Ганновер до Берліна поїздом

Гамбург до Берліна поїздом

 

Merfelder Bruch Nature Reserve In Germany

 

10. Найкращі напрямки дикої природи у світі: Венген Квіти швейцарських Альп

Всі чудові місця на нашому 10 Найкращі місця дикої природи у світі є домом для найрідкісніших диких тварин в Європі. Однак, Венген є домом для дивовижної дикої фауни і є ботанічним небом. Розташований у швейцарських Альпах, погляди тут абсолютно вражають, із засніженими горами, зелені пишні долини, водоспади, і найефектніший цвіт.

У липні дикі метелики прикрашають рідкісну орхідею Lady Slipper, горечавка-труба, саксифраги, та інші вражаючі квіти вздовж льодовика Ейгер. Ці приголомшливі квіти ростуть на великих висотах швейцарських Альп, вгору по чудовій долині Лаутербруннен. Так, будьте готові піднятися до хмар і чистого блакитного неба, щоб побачити ці чудеса природи.

Який найкращий спосіб дістатися до Венгенського Бернського Оберланду?

Сядьте на поїзд до долини Лаутербруннен, а потім поїздом до села Венген.

З Цюріха до Венгена поїздом

Женева до Венгена поїздом

Берн до Венгена поїздом

Базель до Венгена поїздом

 

Scenic Wildlife Destinations In The World: Wengen Flowers of the Swiss Alps

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати незабутню поїздку до такої, або всі 10 найкращі напрямки дикої природи у світі: по Європі чи Китаю поїздом.

 

 

Ви хочете вбудувати на свій сайт нашу публікацію в блозі «10 найкращих напрямків дикої природи у світі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wildlife-destinations-world%2F%3Flang%3Duk– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / FR к / ес / або де і більше мов.