Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 18/11/2022)

99% hledačů divoké zvěře se rozhodlo cestovat do Afriky na výpravný výlet na safari. nicméně, vybrali jsme 10 nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě, z Evropy do Číny, méně cestoval, ale nejpamátnější a zvláštní místa.

 

1. Jiuzhaigou v Číně

Domu 40% divokých druhů zvířat, a fauna v Číně, údolí Jiuzhaigou je 4800 metrů na výšku. Údolí Jiuzhaigou jeden z 10 nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě s dechberoucí krajinu a bohatý ekosystém.

V údolí Jiuzhaigou, budete mít neocenitelnou šanci vidět Panda velká, červená panda, S'-čchuan takin, a opičí nos. Je to jen několik dalších vzácných zvířat žijících v údolí Jiuzhaigou po celá staletí. Tyto ohrožené druhy žijí v oblasti vodopádů, jezírka, vápencové hory, a krasové formace, místo pozoruhodné krásy, které pozvedne vaši náladu a dovolenou v divočině na zcela novou úroveň.

Kde je údolí Jiuzhaigou v Číně?

Krásné údolí Jiuzhaigou se nachází v čínské provincii S'-čchuan a je přístupné z Pekingu nebo Čcheng-tu.

 

Animal on a tree in Jiuzhaigou Valley, China

 

2. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Shennongjia v Číně

Chcete-li vidět opici sečuánského nosu, nemusíte cestovat daleko, protože tato vzácná opice žije v lesích střední Číny. to je správně, Shennongjia Přírodní rezervace v provincii Chu-pej je domovem nezbedné opice, bílý medvěd, zatažený, obyčejní leopardi, a asijský černý medvěd.

Dále, přírodní rezervace Shennongjia je mimořádně krásná s vysokými vrcholy a nízkými řekami. Od zimy do léta, názory divoké přírody se mění po celý rok, slibujete jinou zkušenost, kdykoli se rozhodnete navštívit. nicméně, nejlepší čas na návštěvu je květen až září, a měli byste si rezervovat letenky.

Kde je přírodní rezervace Shennongjia v Číně?

Rezervace Shennongjia se nachází v centru Číny, a nejlepší je vytvořit si základnu divočiny ve městě Muyu.

 

 

3. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Mount Huangshan v Číně

Inspirace pro básníky a spisovatele, není divu, že hora Huangshan je úžasná destinace pro divokou zvěř na světě. Huangshan se nachází v subtropickém klimatickém pásmu v provincii Anhui. Proto, kromě skvrnitého orla, a asijská divoká kočka, rostliny a květiny zde jsou nejkrásnější a nejzvláštnější v celé Číně.

Vzácná divoká zvířata’ stanovištěm jsou staré borovice a granitické skalní útvary, kde se můžete vznášet nad mraky. Musíte si jen vybrat jednu z možností 70 vrcholy v oblasti pro dechberoucí scénické výhledy přírodní rezervace. Sečteno a podtrženo, s tolik vidět, měli byste si rezervovat 2-3 dní pro nezapomenutelné dovolená divočiny v Huangshan.

Kde je přírodní rezervace Mount Huangshan v Číně?

Mount Huangshan je 3 hodiny od Šanghaje vysokorychlostní vlak, v provincii Anhui.

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mount Huangshan In China

 

4. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Ligurie pro delfíny v Itálii

Ligurie a Pět zemí jsou známé pro své barevné a malebné pobřeží a města. V případě, že jste to nevěděli, Ligurie je také fantastickým cílem pro pozorování velryb a delfínů. Od května do září, můžete se vydat na jeden z mnoha výletů lodí v Ligurii a hledat fascinující mořský život v Itálii.

Malebné pobřeží a útesy na Cinque Terre jsou plné skrytých zátok, a podmořské zázraky. Tak, z lodi nebo potápění, a šnorchlování, budete ohromeni mořskou divočinou v Ligurii. Dovolená v divočině v Ligurii je nepochybně jedním z nejlepších způsobů, jak strávit léto.

La Spezia do Riomaggiore s vlakem

Florencie do Riomaggiore s vlakem

Modena do Riomaggiore s vlakem

Livorno do Riomaggiore s vlakem

 

Wildlife Dolphin in Liguria In Italy

 

5. Dovolená v divočině v Pyrenejích

Draví ptáci jako orel skalní, který se vznáší nad vaší hlavou, a kamzíky a kozorožce v stezkách, Pyreneje jsou další nádherná destinace pro divokou zvěř na světě. Úžasné vrcholky hor, zasněžené čepice, a kvetoucí příroda, francouzský pyrenejský park je jednou z nejlepších prázdninových destinací pro divokou zvěř v Evropě.

Tak, kromě turistiky v nádherných Pyrenejích, můžete jít na výlet s medvědy, nebo prohlídka fotografování kořisti. Francouzské Pyreneje jsou sice oblíbenou prázdninovou destinací v Evropě, oblast je rozlehlá a neměli byste si dělat starosti s tím, že ji ostatní cestovatelé vyděsí divoká a krásná zvířata.

Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do francouzských Pyrenejí?

Vezmeme Eurostar z Londýna, a pak vlak TGV z Paříže nebo Lille do Toulouse je nejlepší cestou do Pyrenejí.

Lyon do Toulouse s vlakem

Paříž do Toulouse s vlakem

Nice do Toulouse s vlakem

Bordeaux do Toulouse s vlakem

 

Wildlife Holiday In The Pyrenees

 

6. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Camargue Ve Francii

Národní rezerva Camargue ve Francii byla vytvořena v roce 1972 a je chráněný národní park. Ještě pořád, laguny a bažiny jsou nejvíce chráněnými zeměmi v Evropě, a tady je domov 400 druhy ptáků a plameňák růžový.

Zde budete mít také šanci projít se po největší řece v Evropě, Delta, a podívejte se na divoké koně. navíc, sOmezení speciálních ptáků, které zde můžete vidět, jsou Purpurové volavky, Rybáci, a Racek černohlavý.

Nejlepší čas jít je v létě, kdy dorazí ptáci a šedí koně.

Jaký je nejlepší způsob cestování do Camargue?

Můžete jet vlakem z Paříže do Nimes, Marseille, nebo Arles, a pak autobus.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Wildlife Horse Destination In The Camargue, France

 

7. Fisser Hofe V Rakousku

517 kilometrů divoké zvěře, Fisser Hofe v západním Tyrolsku je jedním z nejlépe střežených tajemství Rakouska. Mnoho lidí o tomto místě neví, ale zde najdete krásná místa pro fotografování divočiny.

Na jaře je Fisser Hofe v plném květu, a možná budete mít to štěstí, že zajmete nádherného motýla Apolla. Možná, uvidíte černého orla na obzoru, nebo jiný divoký kamzík, kozorožec, a divočák. nicméně, nejlepší způsob, jak vidět tato vzácná zvířata, je vyjít na horu, na 3000 metrů, na jedné z mnoha stezek ve Fisser Hofe.

Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Fisser Hofe v Rakousku?

Můžete cestovat vlaky OBB z velká města v Rakousku do města Fiss v Tyrolsku. Salzburg, Vídeň, nebo Innsbruck do Fiss vlakem OBB jsou oblíbené cesty vlakem.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Amazing Butterfly in Fisser Hofe, Austria

 

8. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Divoká zvěř v Dunaji

z Černý les v Německu, napříč Evropou do Rumunska, řeka Dunaj je jednou z nejlepších přírodních destinací na světě. Proto, jako skvělý zdroj vody a jídla, není divu, že řeka Dunaj je jedním z nejlepších míst k pozorování ohrožených druhů.

Například, malý evropský ledňáček je jedním z velkolepých 400 ptačí druhy žijící v Dunaji. Dále, ján Zemplínské vrchy, a národní park Aggtelek, mohl bys sledovat 73 druhy savců, jako liška a zajíc hnědý.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mini Birds on The Danube River

 

9. Přírodní rezervace Merfelder Bruch v Německu

Domovem posledního stáda divokých koní v Evropě a jednou z nejkrásnějších památek všech dob je pohled na běh divokých koní. Proto, Park Hohe Mark je oblíbeným cílem pozorování divoké zvěře.

Dále, uprostřed lesů a zelených zemí, možná budete mít štěstí a uvidíte krásného Dulmen Pony. Dulmen Pony je plemeno koní, žijící v Merfelder Bruch, ve městě divokých koní, nebo Porýní-Vestfálsko. Merfelder Bruch je útočištěm pro obě plemena koní, která volně žijí ve svém přirozeném prostředí.

Jaký je nejlepší způsob cestování do Merfelder Bruch?

Vlakem z Británie nebo kdekoli v Německu do Kolonu a Severního Porýní-Vestfálska. Pak se můžete připojit k prohlídce nebo si pronajmout auto do Merfelder Bruch.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Merfelder Bruch Nature Reserve In Germany

 

10. Nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: Wengenské květiny švýcarských Alp

Všechna úžasná místa na našem 10 nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě jsou domovem nejvzácnějších divokých zvířat v Evropě. nicméně, Wengen je domovem úžasné divoké fauny a je botanickým nebem. nachází se ve švýcarských Alpách, názory zde jsou naprosto úctyhodné, se zasněženými horami, zelené svěží údolí, vodopády, a nejpozoruhodnější květ.

V červenci divoké motýly zdobí vzácnou orchidej Lady Slipper, trouba hořce, lomikámen, a další nádherné květiny podél Eigerova ledovce. Tyto úžasné květiny rostou ve vysokých nadmořských výškách švýcarských Alp, do nádherného údolí Lauterbrunnen. Tak, buďte připraveni vyrazit k oblakům a jasně modré obloze, abyste viděli tyto zázraky přírody.

Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Wengen Bernese Oberland?

Jeďte vlakem do údolí Lauterbrunnen, a pak vlak do vesnice Wengen.

Curych do Wengen s vlakem

Ženeva do Wengen s vlakem

Bern do Wengen s vlakem

Basilej do Wengenu s vlakem

 

Scenic Wildlife Destinations In The World: Wengen Flowers of the Swiss Alps

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelný výlet do jednoho, nebo všechny z 10 nejlepší destinace pro divokou zvěř na světě: vlakem po celé Evropě nebo Číně.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejlepších destinací pro divokou zvěř na světě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wildlife-destinations-world%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)