Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 16/07/2021)

Mořské orchideje, mořští koníci, jasně zbarvená fauna, a některé z nejčistších vod na světě, šnorchlování v nich 10 places je ohromující dobrodružství. Tyto 10 nejlepší místa pro šnorchlování v Evropě, mít úžasnou viditelnost na 20 m. pod vodou, a jsou domovem jedněch z nejvíce fascinujících mořských živočichů na Zemi.

 

1. Nejlepší místo pro šnorchlování ve Velké Británii: Devon

Ze skalnatého ostrova na London Bridge, na severu zátoky Tor, zde najdete jedno z nejkrásnějších míst na šnorchlování ve Velké Británii. Klenotnické sasanky v řadě jasně růžové a žluté, mušle, a jedinečné ryby Tompota, můžete strávit celý den šnorchlováním na London Bridge.

Mnoho návštěvníků Velké Británie a Devonu možná ani neví, že cestují do jednoho z nejlepších šnorchlovacích míst v Evropě. nicméně, Devon je fantastická destinace pro šnorchlování a potápění ve Velké Británii. Kromě London Bridge, Lundy Island je další klenot pro šnorchlování, se šedými těsněními, měsíc medúzy, a delfíny vidět.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Devon's Cliff Snorkeling In The UK

 

2. Nejlepší místo pro šnorchlování v Portugalsku: Velká Berlenga

Portugalsko je známé svými nádhernými plážemi, Ostrov Berlenga Grande není výjimkou. Prostě 10 km od Peniche, jeden z 10 nejúžasnější místa pro surfování v Evropě, Berlenga je nádherné souostroví. Skládá se z 3 malé ostrovy jeskyní, tmavě modrá voda, a ztroskotání lodi.

Pro případ, že by vás zajímalo, můžete vraky lodí obdivovat se šnorchlovací výbavou. dodatečně, úžasný atlantický podmořský svět mořských tvorů, jako jsou mořští ptáci, korály, bude na vás čekat za maskou. Starověká pevnost San Juan Bautista s výhledem na tuto krásnou oblast bude ve vašem zraku, jakmile přijdete, přidáním tajemství celému zážitku.

 

Snorkeling In Portugal: Berlenga Grande

 

3. Národní park Port Cros, Francie

Až do hloubky 8 m. ve speciální šnorchlové stezce, můžete obdivovat stovky ryb v Port Cros národní park. Tento nejstarší přístav přírodní rezervace je jedním z nejlepších míst na šnorchlování v Evropě. Plage de la Palud je ideálním místem k zahájení šnorchlovacího dobrodružství.

Na rozdíl od ostatních úžasných míst pro šnorchlování na tomto seznamu, zde najdete 6 informativní bóje se zajímavými fakty o mořských tvorech, které potkáte: Východoatlantický paví pysk, malovaný hřeben, vzácné temné seskupení, a mnoho dalších barevných ryb.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

 

4. La Silfra, Island

Jeden z nejlepší místa pro potápění na světě, La Silfra je evidentně epické místo pro šnorchlování v Evropě. Plavání mezi 2 Evropské kontinenty, s rodinou, nebo přátelé, ve vodě tající z ledovce Langjokull, je nezapomenutelný zážitek.

Silfra je jedním z nejlepších míst pro šnorchlování na světě, díky úžasné viditelnosti v 100 m. Barvy pod vodou, plavání mezi skalnatými stezkami a zátokami, a celá ta sláva je jen jednu hodinu od Reykjavíku. Protože voda má tendenci být velmi studená, měli byste si rezervovat prohlídku šnorchlování, s vhodnými plavkami a výbavou, která vás udrží v teple.

 

Snorkeling in La Silfra, Iceland

 

5. Rudý ostrov, Sardinie, Itálie

Čistá nedotčená voda je nutností pro úžasný zážitek ze šnorchlování. Isola Rossa na Sardinii má nejlepší podmínky pro zábavné šnorchlování: čisté vody, skalnatá krajina a jeskyně, marina život, který vám vybuchne, a pláže s bílým pískem, aby se nadechl, mezi relacemi šnorchlování.

Najdete malou rybářskou vesnici, Isola Rossa na severozápadní Sardinii. Korály, Ryba, a červené skály jsou dokonalým prostředím pro letní dovolenou. Kromě opalování, mohli byste si užít vodní sporty, potápění, a windsurfing na italském pobřeží. Tak, nezapomeňte zabalit nepromokavé tašky, a podvodní fotoaparát k zapamatování si podmořského světa Sardinie.

Milán do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Pisa do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Isola Rossa, Sardinia, Italy

 

6. Národní park souostroví Cabrera, Španělsko

19 malé souostroví tvoří souostroví Cabrera, domov úžasného mořského ekosystému, nedotčeni lidmi. Modrá jeskyně, námořní přírodní rezervace je jednou z nejbohatších v Evropě, a na vaší šnorchlovací expedici, objevíte více než 500 druh. Scorpionfish, chobotnice, kožené želvy, je jen několik mořských tvorů, které potkáte.

navíc, můžete dostat úžasnou šanci vidět některé delfíny z lodi, na cestě do Cabrery. Španělské pobřeží je jednou z nejoblíbenějších letních destinací v Evropě, a Mallorca je zasněná plážová destinace pro cestovatele z celého světa. Tak, sbalte si plavky a šnorchl, pro nezapomenutelný a relaxační výlet do Cabrery.

 

Cabrera Archipelago National Park

 

7. Walchensee Lake Mnichov

Obrovské, modrý, a hluboko, jezero Walchensee je nádherné alpské jezero v Německu. 75 KM z Mnichova, tato destinace pro šnorchlování se nachází v centrum bavorského regionu. Tak, jak přicházíte na vzduch a odpočíváte, a scénické výhledy, které vás obklopují poskytují nejklidnější prostředí pro božský zážitek.

Se skvělou viditelností na 5 až 20 metrů, jezero Walchensee je jedním z 10 nejlepší místa pro šnorchlování v Evropě. Dále, můžete prozkoumat hlouběji a více než pstruhy a úhoře duhy, v jezeře čisté vody, jak se potápíte v jezeře Walchensee.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

Walchensee Lake Munich is an amazing place for snorkeling in Europe

 

8. Šnorchlování na řece V Rakousku: Viecht Am Traunfall

Zatímco většina lidí vám říká, že šnorchlování ve Středozemním moři je úžasný zážitek, říční šnorchlování je mimořádné. Klidná čerstvá tyrkysová voda, v horním Rakousku, Viecht am Traunfall je nejlepší místo pro šnorchlování v Rakousku. Řeka Viecht am Traunfall je domovem krásných korálů, a na vaší cestě k těmto krásám, budete pozváni ke skákání na skalách a canyoningu.

Proto, šnorchlování v rakouských Alpách je jedním z nejzajímavějších šnorchlovacích zážitků v Evropě. Jakmile dokončíte svůj šnorchlovací výlet, zelené kopce a výhledy na řeku jsou perfektní piknik a relaxační místo. Tady, můžete zkontrolovat úžasné záběry pod vodou, které máte, a užijte si čerstvý horský vzduch v rakouské krajině.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

9. Medes Islands Španělsko

Médské ostrovy jsou součástí krásné přírodní rezervace del Montgri. Nachází se v konečné španělské letní destinaci, Costa Brava, Médové jsou domovem velkolepého mořského života. Pokud vás fascinuje mořský život, pak šnorchlování zde, bude nezapomenutelný.

Sedm ostrovů Medes, na katalánském pobřeží, obklopené chladným Středozemním mořem jsou rájem pro šnorchlování. Ve skutečnosti, šnorchlování v Medes je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat během dovolené na Costa Brava. S dětmi, přátelé, nebo sólo, Médové jsou domovem krásné fauny, mořští koníci, mořské hvězdy, a barakudy.

 

Preparing to Snorkel in Spain

 

10. Nejlepší místa pro šnorchlování v Evropě: Elba Itálie

Červené gorgonians na jedné straně, červené a černé korály na druhé straně pobřeží, Elba je ráj. V zátoce Sant Andrea na ostrově Elba začíná podvodní dobrodružství. Daleko od přístavu a promenády, mořský život na tomto toskánském ostrově je úžasný.

Kromě krásných korálů, Ryba, a fauna, italské pobřeží je jedním z nejlepších na světě. Tak, pokud potřebujete popadnout dech mezi prozkoumáváním jeskyně a hledáním hvězdice, pak jsou písečné pobřeží Elby dokonalým relaxačním místem.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Snorkeling underwater in Elba Italy Europe

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelný výlet do nejúžasnějších podmořských světů v nich 10 nejlepší místa pro šnorchlování v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „1o Best places for Snorkeling In Europe“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-places-snorkeling-europe%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)