Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Pokud jste právě začali plánovat cestu přes Bavorsko v Německu, jste pravděpodobně přemýšlet o trase. Jste s největší pravděpodobností zaplaven obrovským počtem úžasné místa k návštěvě. Plus, Chcete, aby se vešly vše v 10 dny itinerář v Bavorsku.

Bavorsko má co nabídnout, a to je jistá. Můžete navštívit velké množství nádherných měst v Bavorsku, jako Mnichov, například. Můžete také přejít na obrovský Bavorský cesta piva Pokud jste znalec piva.

Dáme vám podrobný itinerář pro Bavorsku, a vše, co bude muset udělat, je sledovat jej a mají nádherný čas! Tak, pojďme se podívat.

 

Co byste měli vědět, než začneme s našimi 10 Den Itinerář V Bavaria?

Dříve než začneme, existuje několik věcí, které potřebujete vědět.

Bavorsko je velká provincie, a můžete snadno strávit týdny v něm. To je pravděpodobně nezbytné, pokud chcete vidět vše ve velkém detailu.

nicméně, pokud se chystáte na 10 denní výlet, pak budete muset snížit některé věci. Co je víc, že by bylo nejlepší jít přes vlak. Jste-li k tomu, že, budete mít možnost se dostat na každém místě v žádném okamžiku. Navíc, budete mít šanci stát se svědkem největší výhled Bavorsko nabízí.

Dále, jít vlakem přes Bavorsko je velmi snadná a levná. Vstupenky jsou levné, a můžete navštívit každý kout provincii.

Na konci, co potřebujete vědět, kdy k návštěvě Bavorska. Doby vašich 10 dny itinerář v Bavorsku by se měla vztahovat jsou kdekoli od září do října. Vyhnete se davům, a budete také mít příležitost k návštěvě Oktoberfest.

Teď, když to všechno je pokryto, pojďme se podívat na své itineráři:

Itinerary in bavaria germany

 

Bavaria Itinerář Den 1 A 2: Mnichov

Při přechodu do Bavorska, budete muset začít s Mnichov. Nejdříve, Je snadné se dostat, Bez ohledu na to, kde se v Evropě. Můžeš jet vlakem téměř odkudkoli a dosáhnout Mnichov. Nebo, pokud přijíždíte z někde daleko, můžeš létat. Mnichov je největší město v Bavorsku, a letadla podívejte se na to z mnoha městech po celém světě. Pokud tomu tak není, že, můžete snadno dostat ji tím, že letí do jiného velkého města a pak jít do Mnichova.

Plus, nezapomínejme, že jakákoliv 10 dny itinerář v Bavorsku nemůže být úplná bez Mnichově. Budete jistě najít toto město magický místo k návštěvě. Od nádherné věž s hodinami na Englisher Garten, budete mít spoustu míst k návštěvě.

Chcete-li vidět, jak hodně z toho, jak je to možné, doporučujeme vám pobyt v centru. Tímto způsobem, budete mít možnost se dostat ke všemu pěšky.

Na konci dne 2, měl by jsi sbalit a jít do města Berchtesgaden.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 A 4: Berchtesgaden a obklopující National Park

Berchtesgaden se nachází v jihovýchodní části Bavorska. Je to malá kapsička pozemků na hranici s Rakouskem. Najdete zde nejkrásnější národní park v Německu v této oblasti. Plus, budete také získat strávit nějaký čas v kouzelném městečku Berchtesgaden.

Na konci, budete muset navštívit jezero Königsee a Nest Eagles. Jezero Königsee je nejvyšší jezero v Německu a je obklopeno nádhernými horami. Pokud jde o Eagles Nest, Celá historie nadšenci budou milovat ji navštívit, jak to bylo velitelské stanoviště nacistů.

Chcete-li míchat věci do pořádku, můžete také jít do Salzburg. Město se nachází v blízkosti hranic a Berchtesgaden, a to je stejně magické do Salzburg!

Pak můžete zakončit nádherný den večeří v Berchtesgadenu. Poté, co strávil noc, můžete přejít k dalšímu cíli v den 5.

Salzburg Berchtesgaden

Mnichov do Berchtesgadenu

Linz do Berchtesgadenu

Innsbruck do Berchtesgadenu

 

 

Bavaria Itinerář Days 5, 6, A 7: Garmisch-Partenkirchen, Zugspitze, A zámek Neuschwanstein

Dalším krokem na vašem 10 dny itinerář Bavaria zahrnuje některé z nejvíce malebných míst v Německu. Jednoho dne 5 začíná, měl by jsi hop na vlak do Garmisch Partenkirchen.

Zde je to, co můžete zažít v této oblasti:

Den 5: Usadit se a navštívit hlavní část města.

Den 6: Přejít do kouzelného Zámek Neuschwanstein. Víte to jako jeden z nejznámějších hradů na světě. Je to autentický pohádkový zámek a ten, který inspiroval hrad Disney.

Den 7: Navštivte vrcholu Zugspitze, což je docela blízko do města. Zde můžete získat jeden z nejlepších výhledem na Alpy. Někteří lidé výlet, ale doporučujeme vám vzít lanovkou.

Bude se jednat o nejdelší část své cesty a důležitý, kdo botě. Ve dne 8, můžeš přejít na Rothenburgu.

Ulm na Fussen Vlaky

Mnichov na Fussen Vlaky

Stuttgart se Fussen Vlaky

Norimberk Fussen Vlaky

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: Rothenburg Itinerář V Bavaria

Den 8 je vyhrazen pro dlouhá cesta vlakem a barevné město z Rothenburg ob der Tauber. Nemusíte mít strach, že jízda je dlouhá, budete mít dostatek času k návštěvě této malebné městečko. Je velmi malý, a můžete ho vidět na jedno odpoledne.

Na konci dne, můžete jíst na Schneeballen. Jestli chceš, můžete zůstat přes noc, nebo můžete přejít k dalšímu cíli: Norimberk nebo Würzburg.

Berlín do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Stuttgart do Rothenburg ob der Tauber vlaků

Mnichov do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Frankfurt do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

Bavaria Itinerář Days 9 A 10: Norimberk Nebo Wurzburg

Norimberk je druhým největším městem v provincii Bavorsku. Je to také místo, které musíte navštívit 10 dny itinerář v Bavorsku. nicméně, jestli chceš, vždy můžete přepnout do Würzburg. Obě města jsou relativně blízko u sebe a Rothenburgu, tak cestovní část bude snadné.

Obě města mají své kouzlo a naplněný středověké historie a zámků. Tak, je to opravdu jen na vás, rozhodnout, který z nich je mnohem zajímavější.

Jak budete mít téměř celé dva dny, Může se dokonce stát mohl navštívit oba.

Brémy do Norimberku Vlaky

Leipzig do Norimberk Vlaky

Hanover do Norimberk Vlaky

Hamburg do Norimberk Vlaky

Wurzburg Bavaria Germany

 

Sečteno a podtrženo

Tak, je to tady. tvůj 10 dny itinerář v Bavorsku, Německo. Zajistili jsme, aby zahrnoval všechny důležité zastavit v této nádherné oblasti Evropy. Máme také, jak se dostat ke všem z nich vlakem skutečně zažít veškeré kouzlo, co nabídnout.

 

Chcete-li vědět více o plavební trasu v Bavorsku, klidně kontakt Save A Train.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “A 10 Den Itinerář V Bavaria Německo” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/itinerary-bavaria-germany/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)