Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 29/10/2021)

Ak ste práve začali plánovať cestu cez Bavorsko v Nemecku, ste pravdepodobne premýšľať o trase. Ste s najväčšou pravdepodobnosťou zaplavený obrovským počtom úžasné miesta na navštívenie. Plus, Chcete, aby sa zmestili všetko v 10 dni itinerár v Bavorsku.

Bavorsko má čo ponúknuť, a to je istá. Môžete navštíviť veľké množstvo nádherných miest v Bavorsku, Páči sa mi to Mníchov, napríklad. Môžete tiež prejsť na obrovský bavorský cesta piva Ak ste znalec piva.

Dáme vám podrobný itinerár pre Bavorsku, a všetko, čo bude musieť urobiť, je sledovať ho a majú nádherný čas! Takže, poďme sa pozrieť.

 

Čo by ste mali vedieť, než začneme s našimi 10 Deň Itinerár V Bavaria?

Skôr než začneme, existuje niekoľko vecí, ktoré potrebujete vedieť.

Bavorsko je veľká provincia, a môžete ľahko stráviť týždne v ňom. To je pravdepodobne nevyhnutné, ak chcete vidieť všetko vo veľkom detaile.

Avšak, ak sa chystáte na 10 denný výlet, potom budete musieť znížiť niektoré veci. Čo je viac, že by bolo najlepšie ísť cez vlak. Ak ste na to, že, budete mať možnosť sa dostať na každom mieste v žiadnom okamihu. Na vrchu tamtoho, budete mať šancu stať sa svedkom najväčší výhľad Bavorsko ponúka.

Ďalej, ísť vlakom cez Bavorsko je veľmi jednoduchá a lacná. Vstupenky sú lacné, a môžete navštíviť každý kút provincii.

Na koniec, čo potrebujete vedieť, kedy k návšteve Bavorska. doby vašich 10 dni itinerár v Bavorsku by sa mala vzťahovať sú kdekoľvek od septembra do októbra. Vyhnete sa davom, a budete tiež mať príležitosť k návšteve Oktoberfest.

Teraz, keď to všetko je pokryté, poďme sa pozrieť na svoje itinerári:

Itinerary in bavaria germany

 

Bavaria Itinerár Deň 1 A 2: Mníchov

Pri prechode do Bavorska, budete musieť začať s Mníchov. Po prvé, Je ľahké sa dostať, Bez ohľadu na to, kde sa v Európe. Môžeš Choď vlakom takmer odkiaľkoľvek a dosiahnuť Mníchov. Alebo, ak prichádzate z niekde ďaleko, môžeš lietať. Mníchov je najväčšie mesto v Bavorsku, a lietadlá pozrite sa na to z mnohých mestách po celom svete. Ak tomu tak nie je, že, môžete ľahko dostať ju tým, že letí do iného veľkého mesta a potom ísť do Mníchova.

Plus, nezabúdajme, že akákoľvek 10 dni itinerár v Bavorsku nemôže byť úplná bez Mníchove. Budete určite nájsť toto mesto magický miesto na návšteve. Od nádherné veža s hodinami na Englisher Garten, budete mať veľa miest k návšteve.

Ak chcete vidieť, ako veľa z toho, ako je to možné, odporúčame vám pobyt v centre. Tým smerom, budete mať možnosť sa dostať ku všetkému pešo.

Na konci dňa 2, Mal by si Zbaľ si svoje tašky a ísť do mesta Berchtesgaden.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 A 4: Berchtesgaden a obklopujúce National Park

Berchtesgaden sa nachádza v juhovýchodnej časti Bavorska. Je to malé vrecko pozemkov na hranici s Rakúskom. Nájdete tu najkrajšie národný park v Nemecku v tejto oblasti. Plus, budete tiež získať stráviť nejaký čas v kúzelnom mestečku Berchtesgaden.

Na koniec, budete musieť navštíviť jazero Königsee a Nest Eagles. Jazero Königsee je najvyššia jazero v Nemecku a je obklopené nádhernými horami. Pokiaľ ide o Eagles Nest, Celá história nadšenci budú milovať ju navštíviť, ako to bolo veliteľské stanovište nacistov.

Ak chcete miešať veci do poriadku, môžete tiež ísť do Salzburg. Mesto sa nachádza v blízkosti hraníc a Berchtesgaden, a to je rovnako magické do Salzburg!

Potom môžete zakončiť nádherný deň večerou v Berchtesgadene. Potom, čo strávil noc, môžete prejsť k ďalšiemu cieľu v deň 5.

Salzburg Berchtesgaden

Mníchov do Berchtesgadene

Linz do Berchtesgadene

Innsbruck do Berchtesgadene

 

 

Bavaria Itinerár Days 5, 6, A 7: Garmisch-Partenkirchen, Zugspitze, A zámok Neuschwanstein

Ďalším krokom na vašom 10 dni itinerár Bavaria zahŕňa niektoré z najviac malebných miest v Nemecku. Jedného dňa 5 začína, Mal by si hop na vlak do Garmisch Partenkirchen.

Tu je to, čo môžete zažiť v tejto oblasti:

deň 5: Usadiť sa a navštíviť hlavné časť mesta.

deň 6: Prejsť do kúzelného zámok Neuschwanstein. Viete to ako jeden z najznámejších hradov na svete. Je to autentický rozprávkový zámok a ten, ktorý inšpiroval hrad Disney.

deň 7: Navštívte vrchol Zugspitze, čo je celkom blízko do mesta. Tu môžete získať jeden z najlepších výhľadom na Alpy. Niektorí ľudia výlet, ale odporúčame vám vziať lanovkou.

Bude sa jednať o najdlhšiu časť svojej cesty a dôležitý, kto topánke. Na deň 8, môžeš prejsť na Rothenburgu.

Ulm na Füssen Vlaky

Mníchov na Füssen Vlaky

Stuttgart sa Füssen Vlaky

Norimberg Füssen Vlaky

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: Rothenburg Itinerár V Bavaria

deň 8 je vyhradený pre dlhá cesta vlakom a farebné mesto z Rothenburg ob der Tauber. Nemusíte sa báť, že by jazda bola dlhá, budete mať dostatok času k návšteve tejto malebné mestečko. Je veľmi malý, a môžete ho vidieť na jedno popoludnie.

Na konci dňa, môžete jesť na Schneeballen. Ak chceš, môžete zostať cez noc, alebo môžete prejsť na ďalší cieľ: Norimberg alebo Wurzburg.

Berlín do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Stuttgart do Rothenburg ob der Tauber vlakov

Mníchov do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Frankfurt do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

Bavaria Itinerár Days 9 A 10: Norimberg Alebo Wurzburg

Norimberg je druhým najväčším mestom v provincii Bavorsku. Je to tiež miesto, ktoré musíte navštíviť 10 dni itinerár v Bavorsku. Avšak, Ak chceš, vždy ho môžete prepnúť do Wurzburgu. Obe mestá sú relatívne blízko pri sebe a Rothenburgu, tak cestovné časť bude ľahké.

Obe mestá majú svoje čaro a naplnený stredovekej histórie a zámkov. Takže, je to naozaj len na vás, rozhodnúť, ktorý z nich je oveľa zaujímavejšie.

Ako budete mať takmer celé dva dni, Môže sa dokonca stať mohol navštíviť oba.

Brémy do Norimbergu Vlaky

Leipzig do Norimberg Vlaky

Hanover do Norimberg Vlaky

Hamburg do Norimberg Vlaky

Wurzburg Bavaria Germany

 

Spodný riadok

Takže, je to tu. tvoj 10 dni itinerár v Bavorsku, Nemecko. Zaistili sme, aby zahŕňal všetky dôležité zastaviť v tejto nádhernej oblasti Európy. Máme tiež, ako sa dostať ku všetkým z nich vlakom skutočne zažiť všetky kúzlo, čo ponúknuť.

 

Ak chcete vedieť viac o itinerár v Bavorsku, pokojne kontakt Save A Train.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “A 10 Deň Itinerár V Bavaria Nemecko” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/itinerary-bavaria-germany/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)