زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 29/10/2021)

اگر شما فقط شروع به برنامه ریزی یک سفر از طریق باواریا در آلمان, شما احتمالا فکر کردن در مورد برنامه سفر. شما به احتمال زیاد با تعداد گسترده ای از شگفت انگیز غرق مکان های دیدنی. به علاوه, شما می خواهید آنها را به همه جا در یک 10 روز در بایرن برنامه سفر.

بایرن تا حد زیادی به پیشنهاد, و این است که برای برخی از. شما می توانید تعداد زیادی از شهرستانها با شکوه در بایرن بازدید, پسندیدن مونیخ, مثلا. شما همچنین می توانید بر روی فوق العاده ای رفتن باواریا مسیر آبجو اگر شما یک خبره از آبجو.

ما به شما یک برنامه سفر دقیق برای بایرن را, و همه شما باید انجام دهیم این است به دنبال آن و هم فوق العاده! بنابراین, اجازه دهید ما را یک نگاه.

 

به چه نیاز دارید بدانید قبل از اینکه ما با ما آغاز شده 10 روز برنامه سفر در بایرن?

قبل از شروع, چند چیز وجود دارد که شما باید بدانید.

بایرن یک استان بزرگ است, و شما به راحتی می توانید هفته صرف در آن. آن است که احتمالا لازم است اگر شما می خواهید برای دیدن همه چیز در جزئیات بزرگ.

با این حال, اگر شما در حال رفتن برای 10 سفر روز, پس از آن شما را مجبور به قطع برخی از مسائل را. چه تر است, این امر می تواند بهترین به قطار از طریق. اگر شما برای انجام این کار, شما قادر به گرفتن به هر جایی در هیچ زمانی. بالای آن, شما را به شانس تا شاهد بزرگترین نمایش بایرن ارائه می دهد.

علاوه بر این, رفتن با قطار از طریق بایرن بسیار آسان و ارزان. بلیط ارزان, و شما می توانید هر گوشه ای از استان بازدید.

در پایان, شما نیاز به دانستن زمانی که برای دیدار بایرن. زمان خود را 10 روز برنامه سفر در بایرن باید پوشش در هر نقطه از سپتامبر تا اکتبر. شما را به جلوگیری از جمعیت, و شما نیز فرصتی برای دیدار از جشن اکتبر.

حالا که همه از آن پوشش داده شده است, اجازه دهید ما نگاهی به برنامه سفر خود را:

Itinerary in bavaria germany

 

روز بایرن سفرنامه 1 و 2: مونیخ

هنگام رفتن به بایرن, شما باید با مونیخ شروع. اول از همه, آن را آسان برای رسیدن به است, مهم نیست که شما در اروپا هستند. تو می توانی یه قطار بگیر تقریبا از هر جایی و رسیدن به مونیخ. یا, اگر شما می آیند از جایی دور, شما می توانید پرواز. مونیخ بزرگترین شهرستان در بایرن است, و هواپیماها پرواز به آن را از بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان. اگر نه که, شما به راحتی می توانید آن را با پرواز به یکی دیگر از شهرستان های بزرگ و سپس رسیدن به رفتن به مونیخ.

به علاوه, نباید فراموش کرد که هر 10 روز برنامه سفر در بایرن نمی تواند کامل و بدون مونیخ. بدون شک شما را پیدا خواهد کرد این شهرستان جادویی جایی برای دیدار. از برج ساعت خیره کننده به Englisher گارتن, شما مقدار زیادی از اماکن گردشی دارند.

اگر می خواهید به عنوان بسیاری از آن را به عنوان ممکن را ببینید, ما به شما توصیه اقامت در مرکز. به این ترتیب, شما قادر خواهید بود برای رسیدن به همه چیز را در پا خواهد شد.

در پایان روز 2, تو باید وسایلت را جمع کن و رفتن به شهر Berchtesgaden، بایرن.

دوسلدورف به قطار مونیخ

درسدن به قطار مونیخ

نورنبرگ به قطار مونیخ

بن به قطار مونیخ

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 و 4: Berchtesgaden، بایرن و اطراف آن پارک ملی

Berchtesgaden، بایرن در جنوب شرق بایرن واقع. این یک جیب کوچک از زمین در مرز اتریش است. شما را پیدا خواهد کرد که زیبا ترین پارک ملی در آلمان در این زمینه. به علاوه, شما همچنین می خواهد به صرف برخی از زمان در شهر جادویی از Berchtesgaden، بایرن.

در پایان, شما را به بازدید از دریاچه Konigsee و آشیانه ایگلز. دریاچه Konigsee بالاترین دریاچه در آلمان است و توسط کوه ها با شکوه احاطه. همانطور که برای آشیانه ایگلز, همه علاقمندان تاریخ را دوست دارم به بازدید از آن, آن را به عنوان پست فرماندهی نازی ها بود.

اگر شما می خواهید به مخلوط تا چیز, شما همچنین می توانید به Salzburg رفتن. این شهرستان نزدیک به مرز و Berchtesgaden، بایرن است, و آن است به همان اندازه به Salzburg جادویی!

پس از آن شما می توانید پایان دادن به روز شگفت انگیزی خود را با شام در Berchtesgaden. پس از گذراندن شب, شما می توانید به مقصد بعدی در روز حرکت می کند 5.

Salzburg تا Berchtesgaden، بایرن

مونیخ به Berchtesgaden، بایرن

Linz به Berchtesgaden، بایرن

اینسبروک به Berchtesgaden، بایرن

 

 

بایرن سفرنامه روز 5, 6, و 7: گارمیش-پارتنکیرشن, تسوگاشپیتسه, و قلعه Neuschwanstein

گام بعدی در خود 10 روز برنامه سفر در بایرن شامل برخی از مهم ترین مکان های زیبا در آلمان. روزی 5 شروع می شود, تو باید هاپ در یک قطار به گارمیش-پارتنکیرشن.

اینجا چیزی است که شما می توانید در این زمینه تجربه:

روز 5: حل و فصل در و بازدید از بخش های اصلی شهر.

روز 6: برو به جادویی قلعه Neuschwanstein. شما آن را می دانم به عنوان یکی از مهمترین قلعه نمادین در جهان. این قلعه پری معتبر و یکی که است الهام گرفته از قلعه دیزنی.

روز 7: بازدید از قله تسوگاشپیتسه, که است که نسبتا نزدیک به شهر. در اینجا شما می توانید یکی از بهترین نمایش از رشته کوه های آلپ از. برخی از افراد پیاده روی, اما ما به شما توصیه به کابل خودرو.

این خواهد بود که طولانی ترین بخشی از سفر خود را و یکی از مهم به بوت. در روز 8, تو می توانی حرکت بر روی رتنبورگ.

اولم به قطار فوسن

مونیخ به قطار فوسن

اشتوتگارت به قطار فوسن

نورنبرگ به قطار فوسن

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: رتنبورگ سفرنامه در بایرن

روز 8 برای یک محفوظ قطار طولانی و شهر رنگارنگ روتنبورگ اوبدر تاوبر. شما به نگرانی ندارد که سوار است طولانی, شما مقدار زیادی از زمان برای بازدید از این شهر زیبا. آن را بسیار کوچک, و شما می توانید آن را در یک بعد از ظهر را ببینید.

در پایان روز, شما می توانید در Schneeballen ناهار خوردن. اگر می خواهید, شما می توانید شب اقامت, و یا شما می توانید به مقصد بعدی حرکت می کند: نورنبرگ یا وورتسبورگ.

برلین به رتنبورگ DER OB قطار توبر

اشتوتگارت به رتنبورگ DER OB قطار توبر

مونیخ به رتنبورگ DER OB قطار توبر

فرانکفورت به رتنبورگ DER OB قطار توبر

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

بایرن سفرنامه روز 9 و 10: نورنبرگ یا وورتسبورگ

نورنبرگ دوم بزرگترین شهرستان در استان بایرن است. همچنین مکانی است که باید از آن بازدید کنید 10 روز در بایرن برنامه سفر. با این حال, اگر شما می خواهید, شما همیشه می توانید آن را به وورتسبورگ تغییر دهید. هر دو شهرستانها نسبتا به یکدیگر و رتنبورگ نزدیک هستند, بنابراین بخشی سفر آسان خواهد بود.

هر دو شهرستانها جادویی و پر از تاریخ قرون وسطی و قلعه ها. بنابراین, آن است که واقعا تا به شما برای تصمیم گیری که یکی جالب تر است.

همانطور که شما تقریبا دو روز کامل دارند, شما حتی ممکن است قادر به بازدید از هر دو باشد.

برمن به قطار نورنبرگ

لایپزیگ به قطار نورنبرگ

Hanover به قطار نورنبرگ

هامبورگ به قطار نورنبرگ

Wurzburg Bavaria Germany

 

خط پایین

بنابراین, ایناهاش. شما 10 روز در بایرن برنامه سفر, آلمان. ما مطمئن شوید که شامل هر ایستگاه مهم در این منطقه با شکوه از اروپا ساخته شده. ما همچنین شامل چگونه برای رسیدن به همه آنها با قطار به واقعا تجربه تمام سحر و جادو آن را ارائه کرده.

 

اگر می خواهید به دانستن بیشتر در مورد سفر در بایرن, در صورت تمایل به تماس با ذخیره یک قطار.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “یک 10 روز برنامه سفر در بایرن آلمان” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fitinerar-bavaria-germany٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.