Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Jei ką tik pradėjote planuoti kelionę per Bavarijos Vokietijoje, Jūs tikriausiai galvojate apie maršrutą. Jūs greičiausiai užvaldo su gausos nuostabi Lankytinos vietos. Pliusas, norite, kad tilptų juos visus 10 dienos maršrutas Bavarijoje.

Bavarija turi daug ką pasiūlyti, ir kad yra tam tikrų. Galite aplankyti daugybę didingų miestų Bavarija, Kaip Miunchenas, pavyzdžiui. Taip pat galite eiti į milžinišką Bavarijos alaus kelias jei esate alaus žinovas.

Mes suteiksime Jums išsamią maršrutas Bavarijoje, ir viskas, ko jums reikės padaryti, tai sekti jį ir maloniai praleisti laiką! Taigi, Praneškite mums pažvelgti.

 

Ką reikia žinoti prieš Mes pradėkite 10 Dienos Maršrutas Bavarijoje?

Prieš pradedant, yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Bavarija yra didelė provincija, ir jūs galite lengvai praleisti savaites jame. Tai tikriausiai būtina, jei norite pamatyti viską labai išsamiai.

Tačiau, jei jūs ketinate A 10 dienos kelionė, tada jūs turite sumažinti kai kurių dalykų iš. Kas daugiau, būtų geriausia eiti per traukinio. Jei esate daryti, kad, galėsite gauti kiekvienoje vietoje ne kartą. Viršuje, kad, turėsite galimybę liudyti didžiausius nuomonę Bavaria siūlo.

Be to, vyksta traukiniu per Bavarija yra labai lengva ir nebrangu. Bilietai yra pigūs, ir jūs galite aplankyti kiekvieną provincijos kampą.

Pabaigoje, Jums reikia žinoti, kada aplankyti Bavarija. Laikai savo 10 dienos maršrutas Bavarijoje turėtų apimti yra bet nuo rugsėjo iki spalio. Jūs išvengti minios, ir jūs taip pat gausite galimybę aplankyti Oktoberfest.

Dabar, kad visa tai taikoma, Praneškite mums pažvelgti savo maršrutą išvaizdą:

Itinerary in bavaria germany

 

Bavarija Maršrutas diena 1 Ir 2: Miunchenas

Vykdami į Bavariją, jūs turite pradėti su Miuncheno. Pirmiausia, tai lengva pasiekti, Nesvarbu, kur jūs esate Europoje. Tu gali Keliauk traukiniu iš beveik bet kur ir pasiekti Miunchenas. Arba, Jei atvykstate iš kažkur toli, tu gali skristi. Miunchenas yra didžiausias miestas Bavarijoje, ir lėktuvai į jį iš daugelio miestų visame pasaulyje. Jei ne tai, kad, galite lengvai pasiekti jį plaukioja kitam didmiestyje ir tada vyksta į Miuncheną.

Pliusas, nepamirškime, kad bet koks 10 dienos maršrutas Bavarijoje negali būti visiškai be Miunchene. Jūs neabejotinai rasite šį miestą stebuklinga vieta apsilankyti. Nuo apsvaiginimo laikrodžio bokštas su Englisher Garten, turėsite daug vietų aplankyti.

Jei norite pamatyti, kaip daug apie tai kaip įmanoma, mes patariame jums išlikti centre. Tokiu būdu, jums bus suteikta galimybė gauti viską pėsčiomis.

Iki dienos pabaigos 2, tu turėtum pakuoti savo maišus ir eiti į Berchtesgaden miesto.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 Ir 4: Berchtesgaden ir aplinkinių nacionalinis parkas

Berchtesgaden įsikūręs South East Bavarijos. Tai maža kišenėlė žemės prie sienos su Austrija. Rasite gražiausia Nacionalinis parkas Vokietijoje šioje srityje. Pliusas, jūs taip pat gausite praleisti šiek tiek laiko stebuklinga miesto Berchtesgaden.

Pabaigoje, turėsite aplankyti Lake Königsee ir Eagles Nest. Ežeras Königsee yra didžiausias ežeras Vokietijoje ir yra apsuptas didingų kalnų. Kalbant apie Eagles Nest, Visos istorija mėgėjai mėgsta aplankyti, kaip tai buvo komanda postas naciai.

Jei norite viską sumaišyti, Taip pat galite eiti į Zalcburgas. Miestas yra netoli sienos ir Berchtesgaden, ir tai yra vienodai stebuklinga Zalcburgas!

Tada galite baigti savo nuostabią dieną su pietų Berchtesgaden. Praleidus naktį, galite perkelti į kitą paskirties vietą dienos 5.

Zalcburgas į Berchtesgaden

Miunchenas į Berchtesgaden

Lincas į Berchtesgaden

Insbrukas Berchtesgaden

 

 

Bavarija Maršrutas dienų 5, 6, Ir 7: Garmišas-Partenkirchenas, Zugspitze, Ir Neuschwanstein pilis

Kitas žingsnis jūsų 10 dienos maršrutas Bavarija apima kai kurie iš labiausiai vaizdingos vietos Vokietijoje. Kai dieną 5 prasideda, tu turėtum šokinėti ant traukinio į Garmisch Partenkirchen.

Štai ką galite patirti šioje srityje:

diena 5: Atsiskaityti ir aplankyti pagrindinę miesto dalį.

diena 6: Eiti į Magiškas Neuschwanstein pilis. Jūs žinote, kaip vieną iš labiausiai iconic pilių pasaulyje. Tai autentiškas pasakų pilis ir vienas, kad įkvėpė Disney pilį.

diena 7: Aplankykite Zugspitze viršūnių susitikimą, kuri yra gana arti miesto. Čia jūs galite gauti vieną iš geriausių vaizdu į Alpių. Kai kurie žmonės žygis, bet mes jums patarti imtis funikulierių.

Tai bus ilgiausia dalis savo kelionę ir svarbus vienas bagažinėje. Dieną 8, tu gali pereiti prie Rotenburgas.

Ulmas, kad Fiusenas traukiniai

Miunchenas Fiusenas traukiniai

Štutgartas į Fiusenas traukiniai

Niurnbergas į Fiusenas traukiniai

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: Rotenburgas Maršrutas Bavarijoje

diena 8 yra saugomos dėl seniai traukiniu ir spalvingas miestelis iš Rotenburgo prie Tauberio. Jūs neturite jaudintis, kad važiuoti yra ilgas, turėsite pakankamai laiko aplankyti šią vaizdingas miestas. Jis yra labai mažas, ir jūs galite matyti jį vieną popietę.

Iki dienos pabaigos, galite papietauti ant Schneeballen. Jeigu nori, galite likti naktį, arba galite pereiti į kitą paskirties vietą: Niurnbergas Viurcburgas arba.

Berlynas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Štutgartas į Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Miunchenas Rothenburg ob der Tauber traukiniai

Frankfurtas prie Rothenburg ob der Tauber traukiniai

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

Bavarija Maršrutas dienų 9 Ir 10: Niurnbergas Viurcburgas

Niurnbergas yra antras pagal dydį miestas Bavarijoje provincijoje. Tai taip pat vieta, kurią būtina aplankyti 10 dienos maršrutas Bavarijoje. Tačiau, Jeigu nori, Jūs visada galite perjungti jį į Viurcburgas. Abu miestai yra gana arti vienas kito ir Rotenburgas, todėl kelionės dalis bus lengva.

Abu miestai yra stebuklinga ir alsuoja Viduramžių istorijos ir pilimis. Taigi, tai tikrai iki jums nuspręsti, kuris iš jų yra įdomiau.

Kaip jūs turėsite beveik dvi dienas, galbūt net galės aplankyti ir.

Brėmenas Niurnbergas traukiniai

Leipcigas Niurnbergas traukiniai

Hanoveris į Niurnbergo traukiniai

Hamburgas į Niurnbergo traukiniai

Wurzburg Bavaria Germany

 

Esmė

Taigi, Štai jis. Tavo 10 dienos maršrutas Bavarijoje, Vokietija. Mes pasistengėme įtraukti kiekvieną svarbią stotelę šioje nuostabioje Europos regione. Mes taip pat, kaip pasiekti juos visus traukiniu tikrai patirti visą magiją ji turi pasiūlyti.

 

Jei norite daugiau sužinoti apie Maršruto Bavarijos, nedvejodami Kontaktinė Išsaugoti Traukinys.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “A 10 Dienos Maršrutas Bavarijoje Vokietija” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/itinerary-bavaria-germany/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)