Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Traukinio patarimai keliaujant po Europą yra būtini keliautojams. pirma, yra daug skirtingų priežasčių keliauti į Europą. Galbūt norite pamatyti gražių tiltus, Geležinkelio stotys, and equally dech dekoracijos. Arba galbūt jūs keliaujate pamatyti nuostabų kultūrą Italija. Iš kitos pusės, Tu galėtum būti keliaujate verslo. Arba visa tai, kas išdėstyta pirmiau, ir verslo, ir linksmos kelionės – Nors kelionės priežastis yra visada skiriasi būtinumo patarimai ir tt kelionės išlieka tokios pačios.

 

traukinių patarimai ir tt
Nepriklausomas keliautojas Europoje.

 

Geriausi Traukinio patarimai & Hacks for traveling Europe by train

Rookie klaidos

pirma, nedaryk naujoko kelionės klaida pabandyti pamatyti viską Europoje per vieną kelionę. Be to, kad Europa yra per didelis, kad pamatytumėte vienoje kelionėje, miestų Europoje taip pat yra per didelis, kad pamatyti vieną kelionę. Realybėje, tai geriau pasirinkti dėmesio savo kelionę ir lazdas į jį. Tuo atveju, jei tai yra jūsų pirmoji kelionė į Europą, Jums turėtų apsvarstyti, kaip Prancūzijoje gyventojų, Italija, Ispanija, ir Vokietija.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

Traukinio patarimai Europai maršrutais

 

Planuoti ir rezervuoti į priekį

Patarimas traukiniui iš anksto užsisakyti yra tas, kad ne tik iš anksto užsisakę bilietus galite sutaupyti pinigų, bet ir garantuoti, kad rezervavote vietas visai kelionei. Atsižvelgiant pradžioje bilietus įsigyti būdami didžiausią naudą, rekomenduojame prisijungti prie rezervuoti bilietus, kai jie tampa prieinami (2-3 mėnesius iki kelionės). Be, planuojant savo kelionė ne sezono metu gali padėti išvengti minios ir gauti dar geresnes kainas. Jau nekalbant apie, kad užsakymas jau gali padėti jums išvengti didelės minios ir didelių eilių. be to, jei knyga eiti į turizmo Hotspots sezono metu laikais kaip liepos / rugpjūčio, you are less likely to encounter local people and more likely to be surrounded by tourists. So although you may still be able to see all the sights at these times you will miss out on the authentic experiences. Tuo atveju, jei keliaujate kaip pora ar grupėje jums gali būti taikomos nuolaidos savo kelionėms. Bet atsiminkite, šios nuolaidos bus tik galioja, jei jūs likti kartu kaip pora / grupe visam kelionės.

Ciuricho į Paryžių traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

Montpeljė į Paryžių traukiniai

Malonu Paryžiaus traukinių

 

Kelionės dokumentai

Pirmieji traukinio patarimai kelionės dokumentams yra tokie: Europos šalių linkę turėti jų susitarimo, kuris leidžia turistai eiti per sienas neparodant kelionės dokumentus. Šalys Europos Sąjungoje, ypatingai, leidžia keleiviams palikti ir įveskite be parodyti pasus. tačiau, ne visose Europos Sąjungos šalyse dalyvauja šiame laisvo sienų kirtimo politikos like Croatia, Bulgarija, ir Rumunija. priešingai, there are countries that are not part of the European Union that do participate in the agreement like Switzerland and Norway.

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Bernas Ženeva traukiniai

 

 

Naudokite savo traukinio patarimų su mūsų puikių bilietų kainos

Išsaugoti Traukinys nori sutaupyti tiek pinigų, kiek įmanoma. So our search engine finds you the cheapest tickets. Browse to our Save A Train site now and take 3 minutes rasti kitą traukinio bilietus. Galite mokėti naudojant kredito kortelę, ir 10 kiti variantai.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)

  • Jei turite svetainę, galite prisijungti prie mūsų RSS.