Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Susipažinkite su vietiniais gyventojais be minios turistų, žiūrinčių per petį ir šturmuojančių mielą mažą kavinukę, šios kelionių vietos ne sezono metu visame pasaulyje yra geriausios nepamirštamoms atostogoms.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Kelionės ne sezono metu: Airija Spalio mėn

Papuoštas auksu, traškus oras, airiškas Wicklow kalnų grožis, vos kelios minutės kelio automobiliu nuo Dublino ir atvykstate į nuostabią šventovę. čia, bet koks pėsčiųjų takas veda prie nuostabių krioklių, epiniai vaizdai, ir mėlynas dangus arba Glendalough slėnis ir VI amžiaus viduramžių vienuolyno gyvenvietė.

Papildomas privalumas norintiems apsilankyti Airijoje ne sezono metu yra galimybė pasimėgauti pina Gineso vietinėje užeigoje, tiesiai priešais atvirą ugnį.

 

Ireland's Nature in off-season,

 

2. Italija Balandžio mėn

Panardinimas Viduržemio jūroje, trumų skynimas, ir puošni rudeninė lapija, Italija yra geriausia kelionių vieta ne sezono metu balandžio mėnesį. Pavasaris yra geriausias laikas aplankyti Italiją kaip temperatūra, drėgmės, kainos, ir minios mažėja.

Visi nori atostogauti Amalfio pakrantėje, arba tarp vynuogių Toskanoje. Tačiau, vasarą tai brangu ir perpildyta, piko sezonas. Taigi, balandį kelionės į Italiją ne sezono metu yra geriausias laikas.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Off-Season coastline promenade location in Italy

 

3. Kelionės ne sezono metu: Luaros slėnis Prancūzijoje rugsėjo viduryje

Rudens jurginų žiedas, gaivus kalnų oras, rudens lapija, ir švelnus vėjas šiltomis dienomis, sezono Luaros slėnį rasite absoliučia svajonė. Žavingas Prancūzijos kaimas yra žinomas dėl baltųjų vynų, o derliaus nuėmimo laikas prasideda rugsėjo viduryje.

Taigi, geriausias laikas keliauti į Luarą yra rugsėjis, sezono pabaiga. Jūs pateksite į Chateau de Chaumont Garden festivalį, pomidorų šventė Bourdaisiere pilyje, ir „Festivini“ su savo didinga iškilme Fontevraudo abatijoje. Grybų rinkimas vėsiuose urvuose, arba žygiai, kai temperatūra nukrenta, bet dienos vis dar ilgos, kai yra daug dienos šviesos – Luaros slėnis yra nuostabi vieta ne sezono metu rugsėjo mėnesį.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Off Season at Loire Valley France In Mid-September

 

4. Geriausia ne sezono kelionių vieta Vokietijoje: Miunchenas Rugsėjo-spalio mėn

Nepaisant klaidinančio pavadinimo, rugsėjį prasideda didysis alaus festivalis. „Oktoberfest“ yra nuostabi priežastis keliauti į Vokietiją, ir į savo kilmės miestą, Miunchenas. Šiuo metu, miestą rasite šurmulyje, o Miunchene - puiki atmosfera.

Nors tai reiškia, kad greičiausiai esate apsuptas turistų, nors ir ne sezonas. Rugsėjo mėnesį vis dar verta keliauti į Miuncheną ne sezono metu, vien tam, kad patirtum „Oktoberfest“ magiją.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

 

5. Kelionių vieta ne sezono metu Kinijoje: Šanchajus Lapkričio mėn

Su gyventojų skaičiumi 26 milijono žmonių, visada atsidursite minioje Šanchajuje. Tačiau, Kelionės ne sezono metu į Šanchajų reiškia, kad turistai grįžo namo iš savo vasaros atostogos, taigi jūs susimaišysite su vietiniais.

Be to, orai Šanchajuje paprastai būna šilti, o drėgmė sparčiai kyla, taigi daugiau priežasčių keliauti ne sezono metu ir pasigrožėti Šanchajaus danguje lapkritį. Spalis-lapkritis yra sezonas Šanchajuje, kai drėgmė, apgyvendinimas, ir minios krinta. Tokiu būdu jums bus daug daugiau naudos iš jaudinančio ir stulbinančio miesto.

 

Skyscrapers skyline in Shanghai

 

6. Kelionės ne sezono metu visame pasaulyje: Andalūzija Ispanija Rugsėjo mėn

Su fiesta ir festivaliu beveik kiekvieną dieną, gražus ir kerintis Andalūzijos regionas - svajonė rugsėjo mėnesį. Nuo vyno derliaus šventės iki jūros gėrybių ir įdegio paplūdimyje - rugsėjo pabaiga yra geriausias laikas aplankyti Andalūziją.

Nors nuo rugpjūčio iki rugsėjo pradžios vis dar labai šilta, rugsėjo pabaigoje galite sulaukti lietaus, ar saulėtos paplūdimio dienos, bet ne tiek, kiek negalite atsikvėpti ir pasivaikščioti po gražius Andalūzijos miestelius. rūkyti karštas dienas. Todėl, Andalūzija yra puiki vieta ne sezono metu Ispanijoje rugsėjo pabaigoje.

 

Andalucia View in Mid-September

 

7. Algarvė Portugalija Rugsėjo viduryje

Algarvė nuostabi ištisus metus, todėl nėra blogo laiko apsilankyti. Plaukimui ir poilsiui nuostabiuose Portugalijos paplūdimiuose, ir turėk Atlanto vandenyno krantą ir viską sau, rugsėjo vidurys yra idealus laikas aplankyti Algarvę.

Nors vasara yra šilčiausia, jis taip pat yra labiausiai perkrautas, o žiemą, sutiksite daugybę banglentininkų aplink vieną geriausių vietų banglentininkams pasaulyje. Todėl, Algarvė yra ideali vieta ne sezono metu rugsėjo viduryje. Turėsite retą progą pasimėgauti įspūdingomis įlankomis, uolos, ir žvejų kaimeliai pakrantėje.

 

Algarve Stones Portugal In Mid-September

 

8. Kelionės į Vieną ne sezono metu rugsėjo mėn

Vienos gatvės maistas, vyno, džinas, ar bet koks jūsų pasirinktas kokteilis yra nuostabios priežastys keliauti į Vieną rugsėjį. Nors vasara beveik praėjo, o kartu ir minios turistų, tačiau vieniečiai sugrįžo į miestą ir didžiosios šventės.

Todėl, Viena yra viena geriausių 10 keliones ne sezono metu Europoje. Galite rinktis, ar leistis į ekskursiją pėsčiomis vynuogynuose, ar švęsti vienoje iš daugelio mugių ir festivaliai Vienoje tik rugsėjo mėn ir tik vietiniams. Nėra geresnio būdo mėgautis austrų virtuve, kultūra, ir Vienos grožis, nei susimaišius su vietiniais.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

A fountain in Vienna at fall

 

9. Šveicarijos Alpėse

Prieš pat peizažo pasikeitimą į rudens spalvas ir smailės apsirengia snieguota balta apranga, į Šveicarijos Alpėse yra stebuklingas ne sezonas. Iškart po to, kai dauguma turistų grįžta namo, Šveicarijos Alpės atkuria savo taikią magiją, darydamas vietos užsiėmimai lauke ir iškylos.

Todėl, rugsėjo mėnesį Šveicarijos Alpės yra nuostabi kelionių vieta ne sezono metu. Oras šiltas, skaidrus mėlynas dangus ir galėsite mėgautis žygiais, dviračių, atsipalaiduoti ir tyrinėti nuostabius vaizdus. Taigi, netgi galite užlipti į vieną vaizdingiausi Europos kalnai Mergelė.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

A Hiking Trail On Swiss Alps

10. Kelionės ne sezono metu visame pasaulyje: Paryžius Gruodžio mėn

Pasivaikščiojimas Champs-Alyeese, arba per Tiuilri sodą į Luvrą be minios turistų - neeilinė patirtis Paryžiuje. Paryžiaus ne sezono metu yra dar romantiškiau, kai galite pasivaikščioti turistiškiausiu pasaulio miestu, be turistų ant kiekvieno kampo. Nors vasara siūlo geriausią orą ir saulėtas dienas, Gruodis tikrai geriausias atostogoms Paryžiuje.

Gruodžio mėnesio kelionė į Paryžių ne sezono metu žada nuostabius vaizdus. Papildomai, galite pasigrožėti daugybe Kalėdų turgus.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Off Season Paris cold streets in December

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums suplanuoti kelionę ne sezono metu į šias svajingas vietas visame pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 ne sezono kelionių vietų visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Foff-season-travel-locations%2F– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)