Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Žalieji parkai, pėsčiųjų takai kalnuose, o patogus oras puikiai tinka smagiai praleisti laiką lauke. Europos kosmopolitiniuose miestuose yra visko, kad galėtumėte išbandyti visas Europos siūlomas pramogas lauke. Nuo dviračių Amsterdame iki banglenčių Miunchene, šie 7 geriausi miestai lauko pramogoms Europoje yra ideali atostogų vieta.

 

1. Geriausi miestai lauko pramogoms Europoje: Amsterdamas, Olandija

Kai miestas pastatytas aplink upės kanalus, atostogas turite praleisti lauke. Amsterdamas yra žinomas kaip patogiausias dviračiams miestas Europoje. Važinėjimas dviračiu yra ne tik transporto priemonė, bet ir vietos gyventojų gyvenimo būdas.

Dviračių sportas yra puikus užsiėmimas lauke lauke, kelionėms ir ekskursijoms. Kitas variantas - tyrinėti miestą valtyje, po jaukiais tiltais ir olandų architektūra. Pakeliui, galite išsimėgauti gėrimu kitoje boa kavinėje ar žaviame restorane prie Amstel upės.

Grynas oras, mėlynas dangus, ir besikeičiantis kraštovaizdis suteikia puikias sąlygas išlikti aktyviems ir formos atostogaudamas.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

 

Amsterdam canals outdoor activity

 

2. Ženeva, Šveicarija

Šveicarija turi vaizdingiausių vaizdų Europoje, Ženeva yra apsupta stulbinančios gamtos. Taigi, vietiniai gyventojai mato daugiausiai vaizdų ir aplink juos esančių žemių, buvimas lauke ir aktyvus. Pavyzdžiui, Ženevos ežeras, Taip pat žinomas kaip Lemano ežeras, mėgstamas vandens sporto šakų.

Važiuoja valtis, žvejyba, baidarės, plaukimas, arba plaustais, yra tik keletas pramogų lauke, kuriuos reikia atlikti Ženevos ežere. Galite išsinuomoti valtį arba pasiimti prieinamą kainą buriavimo kursas.

Jei esate kalnų žmogus, tada Šveicarijos Alpių takai yra per trumpą atstumą nuo miesto. Kalnas dviračių, žygiai, kempingas, slidinėjimas žiemą yra puikus lauko užsiėmimas, kuriuo galima mėgautis Ženevoje.

Lionas į Ženevą traukiniu

Ciurichas į Ženevą traukiniu

Paryžius į Ženevą traukiniu

Bernas į Ženeva traukiniu

 

 

3. Geriausi miestai lauko pramogoms Europoje: Miunchenas, Vokietija

Miunchene gyvena vienas didžiausių miesto parkai pasaulyje, Angliškas sodas. Didžiulės ir žalios žemės yra ideali veikla lauke, taigi Miunchenas yra viršutinėje 7 geriausi miestai lauko pramogoms Europoje.

Anglų sode, galite išlikti aktyvūs, bėgdamas ar vėsdamas, ant iškyla prie vandens, saulės vonia, ir plaukimas. Kita puiki vieta pramogoms lauke Miunchene yra žmogaus sukurta Eisbacho upė, angliškame sode. Tai mėgstama banglentininkų vieta gaudyti bangas ir treniruotis.

Diuseldorfas į Miuncheną traukiniu

Dresdenas į Miunchenas traukiniu

Niurnbergas į Miunchenas traukiniu

Bona į Miuncheną traukiniu

 

Munich Germany river surfing

 

4. Viena, Austrija

Apsistokite mieste arba išvykite į kaimą, Viena yra puikus Europos lauko pramogų miestas. Kruizas ant Dunojaus, arba vykstate už judraus centro link Lainzer Tiergarten gamtos draustinis, Vienoje yra daugybė pramogų lauke, kurias gali pasiūlyti bet kokio tipo keliautojai.

Jei nuspręsite likti centre, vienas geriausių ekskursijų po Segway kelionių arba kruizas Dunojaus upe. bet, jei norite tyrinėti Vieną kaip vietinę, ir atrandant jos paslėptus brangakmenius, tada gamtos draustinis yra tobulas.

25 kv km miško ir laukinė gamta laukia jūsų didžiausiame miesto parke Vienoje. Vaikščioti aplink, bėgiojimas, arba surengkite pikniką šioje žaliojoje oazėje, kurios padarys jūsų Vienos atostogos baigtos.

Zalcburgas į Viena traukiniu

Miunchenas į Vieną traukiniu

Gracas į Vieną traukiniu

Praha į Vieną traukiniu

 

Walking in the woods Outdoor Activities in Vienna

 

5. Geriausi miestai lauko pramogoms Europoje: Ciurichas, Šveicarija

Kai aplink yra Alpių kalnų viršūnės ir peizažai, ir priekyje stulbinantis ežeras, esate neabejotinai vienas iš geriausių Europos pramogų mieste. Ciurichas yra įdomus ir gyvas miestas, kur galite keliauti SZU traukiniu į apžvalgos bokštą. Stebėjimo bokštas yra Uetilberge, gražus miesto kalnas, iš kurio atsiveria nuostabūs apylinkių vaizdai.

Jei jums patinka žygiai, tada galite lipti žemyn į centrą įvairiais pėsčiųjų takais iš Uetilbergo. Kitas puikus užsiėmimas lauke Ciuriche yra linksmybės dešiniajame upės krante, paplūdimio tinklinio žaidime ar tiesiog atsipalaiduokite, prie Flussbad Oberer Letten, vietinių žmonių „hangout“ vieta.

Jei norite tai daryti kaip turistas Ciuriche, tada leiskitės į kelionę laivu kruizui aplink Limmatschifffahrt, kuris nuves jus po miestą 7 tiltai.

Interlakenas į Ciurichą traukiniu

Liucerną į Ciurichą traukiniu

Traukiniu iš Lugano į Ciurichą

Ženeva į Ciurichą traukiniu

 

The observation tower view in Zurich, Switzerland

 

6. Puiku, Prancūzija

Bėga ar mėgaujasi rytiniu maudymusi jūroje, yra viena iš labiausiai erzinančių veiklų. Net kai atostogaujate, išlikti aktyvus ir palaikyti formą ragaudami vietinės virtuvės patiekalus ir palepinti save. Ant viso to, aktyvi proto būsena jaučiasi nuostabiai, kai Prancūzijos Rivjera įkvepia jus ir susilieja su energija bei vitaminu c.

Nica yra nuostabus miestas lauko pramogoms Europoje. Jodinėjimas žirgais paplūdimyje, plaukimas, ieškodamas kriauklių, ir piknikas saulėlydžio metu yra puikus užsiėmimas lauke, norint mėgautis geriausiomis Prancūzijos Rivjeros pramogomis.

Lionas į Nicą traukiniu

Paryžius į Nicą traukiniu

Kanai į Paryžių traukiniu

Kanai į Lioną traukiniu

 

Horseback riding Outdoor Activities in Nice, France

 

7. Geriausi miestai lauko pramogoms Europoje: Florencija, Italija

Florencija yra vienas gražiausių Italijos miestų. Galite atrasti tokį miestą kaip visų turistų, arba visiškai ypatingoje ir nepamirštamas būdas. Pasivaikščiojimas ar važiavimas dviračiu per orientyrus ir apžvalgos taškus yra dvi fantastiškos pramogos lauke Florencijoje.

Tačiau, jei norite išbandyti dvi nepaprastas pramogas lauke, ir keletas geriausių pramogų lauke, tada išbandykite skrydį oro balionu ir parašiutizmą. Florencijos architektūra ir parkai yra stulbinantys, o vaizdas iš viršaus tiesiog atima jūsų kvėpavimą.

Jei norite įveikti minias turistų ir išbandyti naujas pramogas lauke, tada Florencija yra nuostabus laukinių pramogų miestas Europoje.

Genuja į Florenciją traukiniu

Parma į Florenciją traukiniu

Milanas į Florenciją traukiniu

Venecija į Florenciją traukiniu

 

Air baloons in Florence Italy

 

Veikla lauke Europoje

Europa kupina netikėtumų. Nepriklausomai nuo to, kiek kartų esate keliavę po Europą, visada yra naujas nuotykis. Mūsų 7 geriausi Europos pramogų miestai yra idealūs nuotykių ieškotojams ir įspūdžių ieškantiems keliautojams. Papildomai, tiems iš jūsų, kurie tiesiog nori patyrinėti gražų lauką ir peizažus.

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime rasti pigiausius traukinio bilietus į bet kurią iš šių lauko veiklų.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „7 geriausi miestai lauko pramogoms Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cities-outdoor-activities-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)