Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 28/08/2021)

Išsaugoti traukinį atneša jums 5 Labiausiai Žavinga Paslėptus Perlus Belgijoje aplankyti! Yra daugiau Belgija ne tik alaus. Atraskite keistus pilis, slapti skulptūros, ir miestams, kurie dar nebuvo jūsų radaro, bet visiškai turėtų būti! Belgija netrūksta paslėptus perlus jus netrukus įsimyli.

 

1. Į Nesulaukia Miesto Mechelen

Mechelenas yra pusiaukelėje tarp Briuselyje ir Antverpene. Miesto centras yra būdingas trikampiniu renesanso namus, kruopščiai atkurta, kol yra turgavietė dominavo gotikinė katedra vienoje pusėje ir rotušėje, taip pat gotikos, ant kito. Mechelenas dažnai yra nuvertinamas, už daugiau populiarių vietų. Tačiau, nulio po paviršiaus ir jūs netrukus pastebėsite, gražus Belgija susitarimu, kuris yra daugiau nei verta savo laiką, o toje šalyje, ir, neabejotinai, viena iš Paslėptus Perlus Belgijoje aplankyti!

Briuselio į Mechlen Traukiniai

Antverpeno Traukinių Mechlen

Tai-Mechlen Traukiniai

Melas, kad Mechlen Traukiniai

Mechelen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

2. Cukraus Town Of Tienen

Mažo miestelio, kad galėtų (su cukrumi!) Jei jums kada nors patiko cukraus kubo kartu su šviežios kavos ar arbatos puodelio, tada, be abejo, ji tikriausiai buvo tvarkomi mažyčio miestelio Tienen. Tai nedidelis miestas yra ne toli nuo Leuven. Už sumušto kelio ir pačiame Flandrijos Brabanto širdyje Flandrijoje, ši gyvenvietė buvo vieną kartą širdyje Romos keramikos ir stiklo gamyba! Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, tai yra vienas iš paslėptus perlus Belgijoje aplankyti!

Tienen yra daugiau nei atrodo. Nesureikšminti akivaizdžių pagrindinių bažnyčių. Įsiurbti atmosfera ir paragauti vietinių patiekalų (Tradicinis flamandų virtuvė apima daug mėsos sunkiųjų kabės, pavyzdžiui, troškinius, kukuliai, ir midijos).

Akivaizdesnis miesto privalumas yra Sint Germanuskerk, puikus romanų bažnyčia papildyta pagal UNESCO varpinės ir datuojamas 13 a.. Per liepos ir rugpjūčio mėnesiais, Carillon koncertai vyksta kiekvieną trečiadienį. Įdėti jį į savo kalendorių!

Melas, kad Ten Traukiniai

Briuselyje, Ten val. Traukiniai

Antverpeno Traukinių Tienen

Namiūro, Ten val. Traukiniai

Tienen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

3. Hoeilaart, flamandų Brabantas

Jūs galite lengvai pagauti traukinį padėti Išsaugoti Traukinys į Briuselį. Tada jis yra greitai trisdešimt minučių kelio automobiliu į pietus mieste Hoeilaart. Čia rasite vartai į Sonian Miškų ir vienas 5 Labiausiai Žavinga Paslėptus Perlus Belgijoje aplankyti!

Jei jums patinka tyrinėti gamtą, jis yra puikus pagrindas, už užimtas Briuselyje. Aplankykite miško muziejus Jan van Ruusbroec, sužinoti apie mišką prieš tyrinėti vieną iš daugelio pėsčiųjų takai.

Hoeilaart turi kitą paslėptas perlas; tai yra namai, geriausios vynuogės Belgijoje. Hoeilaart kažkada buvo žinomas kaip stiklo miestas dėl visų tų vynuogių užpildyti šiltnamiuose. Nors produkcija sumažėjo per metus, Hoeilaart vynuogės vis dar vertinami visoje šalyje, ir jie išparduoti labai greitai, tai geriausia eiti tiesiai prie šaltinio gauti savo rankas ant jų.

Lilis į Hoeilaart Traukiniai

Brusseles-į-Hoeilaart Traukiniai

Antverpeno Traukinių Hoeilaart

Lježas į Hoeilaart Traukiniai

Hoeilaart, Flemish Brabant, Belgium

 

4. Žavinga Hidden Gem" – Tongerenas, Limburgas

Apsilankykite seniausia miesto Belgijoje. Slapyvardis buvo suteikta turtingam Gallo Romos istorija. Ženklai šioje istorijoje matomi visame mieste, bet geriausias atspirties taškas yra apdovanojimų pelnęs Gallo romėnų muziejus. Kai jūs turite pakrovimas sau interaktyvių eksponatų, išėjo į gatves vienas iš savęs vedančių ekskursijos pėsčiomis atrasti istorijos klodus Tongerene.

Šis mažas miestas turi du UNESCO išvardytų paminklai, Iš Dievo Motinos ir beginažo bazilikos varpinė. Sužinokite daugiau apie iš Beguines gyvenimo, moterims, kurie skirti save į bažnyčią, ne beginažo muziejaus Beghina. Sekmadieniais, Tongeren šeimininkai Beneluxs didžiausių antikos rinkos, daugiau nei 350 prekystaliai, pardavinėjantys antikvarinius daiktus iš visų istorijos laikotarpių.

Jei jūs vis dar turėjo užpildyti praeities 5 Labiausiai Žavinga Paslėptus Perlus Belgijoje, sustoti netoliese Alden Beisen pilies pasivaikščioti per vaizdingas formalaus sodo.

Mastrichto į Tongeren Traukiniai

Lježas į Tongeren Traukiniai

Aachen, kad Tongeren Traukiniai

Bonos į Tongeren Traukiniai

Tongeren, Limburg, Belgium

 

5. Žavinga Hidden Gem" – kedė, hainaut

Miestas Binche Belgijos regionas Hainaut atrodo kaip ir daugelis kitų mažų miestelių, Valonija. Tai yra mieguistas tarsi vieta, tik su viena didžiausių turistų atrakcijos, nuostabus tarptautinis muziejus Karnavalas ir Kaukės, ar MUM.

Per dienas iki Pelenų trečiadienis, Binche yra nieko, bet mieguistas. Iš Binche karnavalas yra unikali pasaulyje ir, žinoma, paslėptas perlas! Šventė apima sudėtingus kostiumus, muzika, šokiai, ir teisingą bitų gėrimo ir įdomus! Jis yra toks ypatingas iš tiesų, jis įrašytas kaip žodinio ir nematerialaus paveldo šedevrai UNESCO Masterpiece.

Tradicijų ir ceremonijų gali atrodyti visiškai nepaaiškinama pašaliečių, laimei, MAMA yra ten viską paaiškinti ryškių detalių. Dalyvauti Binche Karnavalas yra tikrai nepamirštama patirtis.

Briuselis Binche Traukiniai

Antverpeno Traukinių Binche

Lille Binche Traukiniai

Reims Binche Traukiniai

 

 

Paruošta atrasti 5 Labiausiai Žavinga Paslėptus Perlus Belgijoje? Tada galvą virš į Išsaugoti traukinį dabar. Užsakyti minutėmis be jokių paslėptų išlaidų, tik paslėptus perlus!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Labiausiai Žavinga Paslėptus Perlus Belgijoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-belgium%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)