Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 12/03/2021)

Viena yra populiarus kelionės paskirties, daugiausia todėl, kad jis yra puikus ir yra miestas, kuris turi daug ką pasiūlyti

Tačiau, ji taip pat yra miesto apsuptas daug kitų įdomių vietų. Jei turite laiko už dieną kelionė iš Vienos, kur turėtų jums paversti savo dėmesį? Mes turime keletą pasiūlymų, kurie tikrai bus atostogauti Austrijoje labiau universalus. Be to, galite gauti norėdami pamatyti keletą vietų, kad jūs negalite kitaip padaryti laiko apsilankyti. Ar mūsų sąrašo išvaizdą 5 Geriausia diena Kelionės iš Vienos į Atraskite Austrijai, kad galbūt jūs norėtumėte!

 

1. Atraskite Austrija – Halštatas

Halštatas puikiai tinka vienos dienos kelionei iš Vienos, nes ji neturi pernelyg ilgai ieškoti, ir tai yra absoliučiai stulbinantis. Tačiau, jei esate atsižvelgiant į traukinį į Hallstatt, gauti vyksta anksti ryte, todėl jūs turės pakankamai laiko. Jis yra vienas iš ilgiausių ekskursijos Viena, ir geras planavimas yra labai svarbus. bet, kai jūs ten, yra daug džiaugtis. Žygiai, fotografuoti, arba apsilankymą ledo urvų žiemą visi puikus pasirinkimas.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

 

2. Zalcburgas

Zalcburgas yra lengvai prieinama traukiniu iš Vienos, ir tai yra viena iš labiausiai patrauklių ekskursijos. Pavyzdžiui, Zalcburge, galite tyrinėti istorinį miesto centrą su savo spalvingas baroko pastatų. Tada yra Hobensalzburg tvirtovė, kuri suteiks jums geriausią vaizdu į miestą.

Papildomai, galite kelionė Mocarto namų, dabar a muziejus praplauti dalykų sužinoti apie garsaus kompozitoriaus. Dar daugiau, galite aplankyti Zalcburgo katedra, kur jis buvo pakrikštytas.

Miunchenas Zalcburgas traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

Gracas į Zalcburgas traukiniai

Lincas Zalcburgas traukiniai

 

3. Dienų kelionę į Lainzer Wildlife Park

Jei jūs ieškote atsiplėšti nuo miesto vienos dienos kelionę, Jūs turite daug galimybių. Vienas iš jų yra „Lainzer“ Laukinio gyvenimo parkas, kurią galite rasti Vienos Woods. Jo graži gamta su senovės ąžuolų ir beržų leis Jums jaustis kaip jūs dėjo į pasaką.

Praeityje, Ši vieta buvo mėgstama medžioklė vaidentis daug kilmingųjų. Šiandien, Jūs negalite medžioti, bet jūs galite mėgautis gražus pėsčiųjų takai taip pat siekiant nuo Hubertuswarte observatorija.

Niurnbergas į Vieną traukiniai

Frankfurtas į Vieną traukiniai

Insbrukas į Vieną traukiniai

Štutgartas į Vieną traukiniai

A Day Trip To Lainzer Wildlife Park

 

4. Laksenburgas pilis

tik 40 minučių kelionė iš Vienos, galite rasti šią ežero perlas - Laksenburgas pilis. Vieta kažkada buvo rinkos miestas, bet dabar ji tarnauja kaip vaizdingoje Be Viennas žavesio. Pavyzdžiui, jūs galite mėgautis vienas iš jos daug restoranų, Sunlit laukai ir net plaukti iš ant ežero.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

5. Kryžiaus akmens pilis

Vienos šalia, yra didinga viduramžių pilis galite tyrinėti. Kreuzenšteinas primena daug keliautojų stebuklinga Hogvartso, nes jos bokštų ir wieżyczki. Kas daugiau, ji siūlo neprilygstamas, kvapą gniaužiantys vaizdai Vienos Woods ir Dunojaus. Papildomai, Leobendorf kaimas yra arti, kuris gali būti geras stotelė už jus savo dienos kelionę.

Gracas Insbrukas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

Kelnas Viena traukiniai

Kreuzenstein Best Day Trips From Vienna

 

Paruošta pamatyti viską Viena turi pasiūlyti, kai ji ateina į ekskursijos? Su bet kuriuo iš mūsų 5 Geriausia diena Kelionės iš Vienos į Atraskite Austrija, Jūsų kelionė bus verta. Pasiruoškite mėgautis savo atostogas ir įsitikinkite, kad Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausia diena Kelionės iš Vienos į Atraskite Austrija” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-day-trips-from-vienna%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)