Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Padėkos visada buvo labai tradicinis atostogų atnaujinamos maždaug šeimos, Turkija, ir futbolo. Tačiau, tie iš jūsų, kuriems patinka keliauti ir kurie galėtų greitai pabėgti, turėtų apsvarstyti šių metų atostogų sezono praleidimą viename iš šių geriausių Padėkos dienos aplankytų miestų Europoje.

Senojo žemyno turi geriausių miestų aplankyti Padėkos. Nors visą Europos žemyną yra įspūdingas, tik pasirinkti pora miestuose yra tikrai Pasakų aplankyti Padėkos.

Europa yra dažniausiai perpildytas turistų, bet vieną negaliu pasakyti tą patį lapkričio pabaigoje. Štai kodėl ši metų dalis yra tinkamiausias laikas aplankyti senovės miestai ir atkurkite Padėkos dienos tradicijas puikiu maistu ir nuostabiomis rudens spalvomis.

Nesvarbu, ar esate Amerikos ar Europos, taip Sąrašas miestuose turėtų būti jūsų šalis ir aplink Padėkos.

 

Norėdami pradėti kelionę po geriausius miestus aplankyti Padėkos dieną, mes pasirinkome – naudotas, Belgija

Norėdami įdėti jį trumpas, Briugė yra tikra stebuklinga miesto ateina tiesiai iš kažkokio seno pasakos. natūraliai, senamiestis, kur visi grožis slypi. Jis ateina tiesiai iš viduramžių epochą, ir čia rasite senovės ir įtaigus pastatų daug.

Tu gali imtis laivu per miesto nerealūs kanalų ir žvilgsnis stebuklas visais Žalumynai dengtas pastatų. Kas daugiau, nes tai lapkritis, viskas atrodo papildomą Sapnų Dėl visų gražių rudens spalvų.

Jūs negalite eiti negerai apsilankę Briugė Padėkos Europoje. Jūs netgi galite šokinėti ant traukinio šio miesto kad visa patirtis papildomų neįtikėtinas! ir esame tikri, kai tik baigsite atostogas, jums pasidalinti 5 Geriausi miestai Aplankykite Padėkos Europoje bloge.

Amsterdamas į Briugė traukiniai

Roterdamas į Briugė traukiniai

Utrechtas į Briugė traukiniai

Hagos į Briugė traukiniai

 

Briugė yra vienas iš geriausių miestų Apsilankyti Padėkos

 

Oslas, Norvegija

Norway yra toli į šaltą šiaurę, bet Oslo laimei į pietinėse šalies. Taigi miestas yra ideali vieta tiems, kurie mėgsta šaltas oras, bet vis dar negali imtis drebulys peršalimo Norvegijos.

Oslas yra tikrai kvapą šiuo metų dalį dėl visų magiškas kritimas peizažas. Pliusas, jums pamatyti Šiaurės pašvaistė kurie geriausiai matomas šioje šalyje, Taigi, kas daugiau gali žmogus turi?

Galbūt nerandate tradicinį padėkos tipo maisto, ką įpratę prie, bet patirtis jums turėti yra daugiau nei verta. Nors meniu yra ne taip įvairi, kaip jūs norėtumėte, norvegai vis dar turite įdomių patiekalų daug pasiūlyti. Pavyzdžiui, po yra tradicinė Norvegijos Hotdog. Tačiau, tai virti jautienos sandėlyje suvynioti į lefse, flatbread, pagaminti iš miltų, bulvė, ir pienas.

Nuo nuostabiu viešųjų parkų ir senų tvirtovių į Viking Muziejai, Turėsite daug padaryti Osle. Esame tikri, kad jūs norite išleisti daugiau, nei tiesiog per kelias dienas šiame didinga miesto.

Oslas yra mūsų šiauriausias pasirinkimas 5 Geriausi miestai Aplankykite Padėkos Europoje.

 

Oslas yra vienas iš geriausių miestų Apsilankyti Padėkos

 

Londonas, Jungtinė Karalystė

Jūs negalite galbūt praleisti Londone. Kiekvienas yra girdėjęs apie tai, ir visi jį myli. Kas dar geriau, jums įsimylėti su juo rudenį. Mieste yra didžiulis, bet yra ten offseason yra puikus laikas aplankyti keletą iš dažniausiai perkrautas vietos.

Daug renginių vyksta šiuo metų laiku, Taigi, jei jūs esate veikla ventiliatorius, jums patiks Londonas. Papildomai, parkai rudenį yra daugiau nei stebina. Kensingtono sodai, Grinvičo parkas, ir Vindzoro puikus parkas Yra keletas iš daugelio gamtos dangų jūs norite aplankyti.

Tiems iš jūsų, kurie mano, kad maistas būtų esminė Padėkos, turės teisingą dalį Londone. Maisto scena čia yra įspūdingas ir kaip įvairios, viena atgal į didžiųjų miestų narių. Čia bus kažkas kiekvienam skoniui.

Geriausia dalis apie kelionę į Londoną, kad yra daug žinomų traukinių linijos, eiti iš Continental Europa į Londoną, kaip tie iš Amsterdamas, Paryžius, ir Berlynas, visi, kurie siūlo puikią patirtį ekskursijos kraštovaizdį ir einanti per Eurotunnel po Lamanšo arba kaip Prancūzijos ją vadina - La Manche.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

Luganas, Šveicarija

Jūs tikrai žinote apie Šveicarija, ir jos stebuklingi kalnai, bet jūs greičiausiai nesate girdėję apie Lugano. Tai spalvingas miestas Šveicarijos pietuose, netoli sienos su Italija.

Mieste yra dėl įtaigiai mėlyna krantų Ežeras už Alpių apačioje, kuris skamba beveik stebuklinga. Tai faktas vienas turėtų būti pakankamai, kad jums praleisti Padėkos Europoje tiesiai ten, Luganas yra unikaliausias mūsų pasirinkimas geriausiuose miestuose, kuriuos reikia aplankyti Padėkos dienos proga.

Be to, keliauti į ir iš šio miesto per traukiniu yra ryškus patirtis savo. Tai tikriausiai geriausias būdas mėgautis vienu iš įspūdingiausių Europos regionų grožį. Papildomai, jums patiks kelionę, nes fantastinis traukiniai patys, kaip šveicarų turime vieną iš dauguma kokybės traukiniai Europoje.

Bazelis Luganas traukiniai

Bernas Luganas traukiniai

Liucernos Luganas traukiniai

Ciurichas Luganas traukiniai

 

Lugano Šveicarija yra viena iš geriausių miestų Apsilankyti Padėkos

 

Paryžius, Prancūzija

Mes negalime sau leisti praleisti Amžinojo miesto žiburiai. Paryžius yra visada vienas iš labiausiai lankomų pasaulio miestų dėl priežasties. Tačiau, tai dažnai per daug perkrautas, kuris yra, kodėl lapkričio pabaigoje yra puikus laikas aplankyti. Pliusas, jūs neprieštaraujate užburianti rudens spalvų.

Kas daugiau, Paryžius lapkritį yra rojus Instagramers. Jūs negalėsite sustoti fotografuoti, o jūs čia. Bent jau, kad bus užtikrinti, kad jūs gaunate kelionę, kuri jums prisiminti amžinai.

Kalbant apie maistą, gerai, žinote, kaip tai yra Prancūzijoje; Ir be to, Paryžius yra Skonio sostinė pasaulyje. taip atkurti Padėkos bus labai lengva, ir jūs gausite galimybę pridėti blyksnius jai. Jūs negalėsite padaryti, kad kažkur kitur. Tik Paryžius gali pasiūlyti maistą ir ekskursijų, kad nustebins net pickiest keliautojas.

Vienintelis dalykas, kuris gali geriau nuotykius yra pagauti traukinį ir eiti per Prancūzijos kaime. Tai bus geriausias patirtis!

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

 

 

Praleiskite Best Padėkos į geriausių miestų Aplankykite Padėkos Europoje

Mes galime eiti ir kalbėti apie šių miestų. Papildomai, galėtume papasakoti apie Kitos vietos kad taip pat nusipelno jūsų globoja aplink Padėkos. Visa Bavarijos regionas Vokietija, į Šiaurės Italijos Milan ypač, Škotija, ir daug daugiau. Padėkos Europoje gali būti įsimintinas bet kuriuo iš šių vietų.

 

Kur jūs nuspręsite eiti pabaigoje, jums turėtų apsvarstyti keliauti traukiniu. Kaip jau sakėme daug kartų, kai kurios iš šių vietų nesuteiks jums tikrai visiškos patirties, nebent aplankysite jas geležinkeliu. Tik tokiu būdu jūs galėsite patirti Europoje magija tikrai. Susisiekite Išsaugoti traukinys kuo greičiau gauti bilietus, nes Padėkos diena yra beveik čia!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-visit-thanksgiving-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)