Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 17/12/2022)

Díkůvzdání byl vždy velmi tradiční svátek se točí kolem rodiny, krocan, a fotbal. nicméně, ti z vás, kteří rádi cestují a mohou využít rychlý útěk, by měli zvážit strávení letošní sváteční sezóny v jednom z těchto nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání v Evropě.

Starý kontinent má nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání. I přesto, že celý evropský kontinent je impozantní, jen vybrat pár měst jsou skutečně báječné navštívit na Den díkůvzdání.

Evropa je obvykle přeplněné turisty, ale jeden Nelze říci totéž o koncem listopadu. Proto je tato část roku ideální čas na návštěvu starověkých měst a znovu vytvořte tradice díkůvzdání se skvělým jídlem a ohromujícími podzimními barvami.

Ať už jste americký nebo evropský, Následující seznam měst by mělo být vaše hlavní cíle na Den díkůvzdání a kolem.

 

Abychom mohli začít naši cestu nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání, vybrali jsme si – Použitý, Belgie

K tomu, aby to krátká, Bruggy jsou opravdu kouzelné město přichází přímo z nějaké staré pohádky. Přirozeně, Staré město je místo, kde všechny krása spočívá. To pochází přímo od středověkého éry, a zde najdete mnoho starobylých a fascinující stavby.

Můžeš projet lodí přes neskutečných kanálech města a dívat se s úžasem na všech listových pokrytých objektů do. A co víc, protože je to listopadu, vše vypadá další snový kvůli všem krásné barvy podzimu na.

Nemůžete pokazit tím, že navštívíte Brugg na Den díkůvzdání v Evropě. Můžete dokonce hop na vlak do tohoto města aby celý zážitek navíc neuvěřitelné! a jsme si jisti, jakmile dokončí svou dovolenou, budete sdílet 5 Nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání v Evropě blogu.

Amsterdam Bruges Vlaky

Rotterdam Bruges Vlaky

Utrecht Bruges Vlaky

Haagský Bruggy Vlaky

 

Bruges je jedním z nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání

 

Oslo, Norsko

Norské je daleko v chladném severu, ale Oslo je naštěstí v jižní části země,. Město je tedy ideální destinací pro ty, kteří milují chladné počasí, ale stále nemůže přijmout třesoucí nachlazení Norska.

Oslo je skutečně dechberoucí v této části roku díky všem magický pád scenérie. Plus, dostanete vidět Severní polární záře které jsou nejlépe vidět v této zemi, takže to, co by člověk potřebovat více?

V některých případech nemusí najít tradiční typ díkůvzdání potravin jste zvyklí, ale zkušenosti se dostanete k mít více než stojí za to. I přesto, že nabídka není tak rozmanité jako byste chtěli, Norové mají stále spoustu zajímavých jídel nabídnout. Například, po je tradiční norský párek v rohlíku. nicméně, to vařený v hovězího vývaru a zabalené v smát se, chlebové placky z mouky, brambor, a mléko.

Od ohromující veřejné parky a staré pevnosti na Viking muzeí, budete mít hodně co dělat v Oslo. Jsme si jisti, že budete chtít strávit víc než jen pár dní v této nádherné město.

Oslo je naším největším sever pick pro 5 Nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání v Evropě.

 

Oslo je jedním z nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání

 

Londýn, Spojené království

Nemůžeš přeskočit Londýn. Každý slyšel o tom, a každý ji má rád. Co je ještě lepší,, budete se zamilovat s ním na podzim. Město je obrovský, ale je tam v offseason je ideální čas na návštěvu některé z obvykle přeplněné lokality.

Spousta akcí stát v této době roku, takže pokud jste činnost fan, který si zamilujete Londýn. dodatečně, parky Na podzim je více než udivující. Kensingtonské zahrady, Greenwichský park, a Windsor Velký park to jsou jen některé z mnoha přírodních nebi budete chtít navštívit.

Ti z vás, kteří považují jídlo za nezbytnou součástí díkůvzdání, bude mít váš spravedlivý podíl v Londýně. Jídlo scéna zde je působivá a tak rozmanité jako jedna vzadu ve velkých městech v zemích. Tam bude něco pro každého z nás chuť.

Nejlepší část o cestě do Londýna, je, že existuje mnoho slavných vlakové linky, které jdou od kontinentální Evropa do Londýna, stejně jako ty z Amsterdam, Paříž, a Berlín, z nichž všechny nabízejí nádherný zážitek z vyhlídkové krajinu a procházející Eurotunnel pod kanálem La Manche nebo jako Francouzi nazývají ji - La Manche.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Lugano, Švýcarsko

Jistě víte o Švýcarsko, a jeho magické hory, ale s největší pravděpodobností ještě neslyšeli o Lugano. Je to nádherné město na jihu Švýcarska, v blízkosti hranic s Itálií.

Město je na březích uhrančivě modré jezero v dolní části Alp, která zní téměř jako zázrak. tato skutečnost sama by měla být dostatečná, aby vám strávit Den díkůvzdání v Evropě právě tam, Lugano je naším největším jedinečný výběr v nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání.

Dále, cestě do práce az tohoto města vlakem je zarážející zkušenost sama o sobě. To je pravděpodobně nejlepší způsob, jak vychutnat krásu jednoho z nejkrásnějších regionů Evropy. dodatečně, si budete moci vychutnat cestu, protože z fantastické vlaky oni sami, tak jako Švýcarská mají jednu z Většina kvalitní vlaky v Evropě.

Basel do Lugano Vlaky

Bern Lugano Vlaky

Lucerne se Lugano Vlaky

Zurich do Lugano Vlaky

 

Lugano Švýcarsko je jedním z nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání

 

Paříž, Francie

My nemůže dovolit vynechat věčné město světel. Paříž je vždy jedním z nejnavštěvovanějších měst na světě z nějakého důvodu. nicméně, to je často příliš přeplněné, což je důvod, proč konec listopadu je ideální čas na návštěvu. Plus, vám nebude vadit, strhující barvy podzimu.

A co víc, Paris v listopadu je ráj pro Instagramers. Nebudete moci přestat fotit, když jste tady. Alespoň, které zajistí, že dostanete na výlet, který si budete pamatovat navždy.

Pokud jde o potraviny, dobře, víte, jak to je ve Francii; a kromě toho, Paříž je gastronomický světové hlavní město. Obnovovat díkůvzdání tedy bude velmi snadné, a budete mít možnost přidat k ní světlici. Nebudete moci dělat, že někde jinde. Pouze Paříž může nabídnout jídlo a od náměstí, která ohromí i pickiest cestovatel.

Jediná věc, která může lépe dobrodružství je chytit vlak a projít na francouzském venkově. Bude to nejlepší zážitek!

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

 

 

Strávit nejlepší díkůvzdání v nejlepších měst k návštěvě na Den díkůvzdání v Evropě

Mohli bychom pokračovat dál a dál mluvit o těchto měst. dodatečně, vám mohl říct o jiná místa že také zaslouží vaši přízeň kolem díkůvzdání. Celá bavorského regionu Německo, a Severní Itálie s Milanem zvláště, Skotsko, a mnohem víc. Den díkůvzdání v Evropě může být nezapomenutelný zážitek v některém z těchto míst.

 

Všude tam, kde jste se rozhodli jít na konci, měli byste zvážit cestování vlakem. Jak jsme již řekli vícekrát, některá z těchto míst vám neposkytnou skutečně kompletní zážitek, pokud je nenavštívíte po železnici. Jen tak budete moci zažít kouzlo Evropy skutečně. Contact Uložit vlaku aby si své lístky co nejdříve, protože díkůvzdání je téměř tady!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-visit-thanksgiving-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)