Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 17/12/2022)

Vďakyvzdania bol vždy veľmi tradičné sviatok sa točí okolo rodiny, moriak, a futbal. Avšak, tí z vás, ktorých baví cestovanie a mohli by využiť rýchly útek, by mali zvážiť tohtoročné prázdninové obdobie v jednom z týchto najlepších miest na návštevu vďakyvzdania v Európe.

Starý kontinent má najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania. Aj napriek tomu, že celý európsky kontinent je impozantný, len vybrať pár miest sú skutočne báječné navštíviť na Deň vďakyvzdania.

Európa je obvykle preplnené turistami, ale jeden Nemožno povedať to isté o koncom novembra. Preto je táto časť roka ideálnym časom na návštevu starobylé mestá a znovu vytvorte tradície vďakyvzdania so skvelým jedlom a ohromujúcimi jesennými farbami.

Či už ste americký alebo európsky, Nasledujúci zoznam miest by malo byť vaše hlavné ciele na Deň vďakyvzdania a okolo.

 

Na začiatok našej cesty po najlepších mestách na návštevu na Deň vďakyvzdania sme sa vybrali – Použité, Belgicko

K tomu, aby to krátka, Bruggy sú naozaj čarovné mesto prichádza priamo z nejaké staré rozprávky. prirodzene, Staré mesto je miesto, kde všetky krása spočíva. To pochádza priamo od stredovekého éry, a tu nájdete mnoho starobylých a fascinujúce stavby.

Môžeš prejsť loďou cez neskutočných kanáloch mesta a pozerať sa s úžasom na všetkých listových pokrytých objektov do. Čo je viac, pretože je to novembra, všetko vyzerá ďalšie snový kvôli všetkým krásne farby jesene na.

Nemôžete pokaziť tým, že navštívite Brugg na Deň vďakyvzdania v Európe. môžete dokonca hop na vlak do tohto mesta aby celý zážitok naviac neuveriteľné! a sme si istí, akonáhle dokončí svoju dovolenku, budete zdieľať 5 Najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania v Európe blogu.

Amsterdam Bruges Vlaky

Rotterdam Bruges Vlaky

Utrecht Bruges Vlaky

Haagsky Bruggy Vlaky

 

Bruges je jedným z najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania

 

Oslo, Nórsko

NOrsk je ďaleko v chladnom severe, ale Oslo je našťastie v južnej časti krajiny,. Mesto je teda ideálnou destináciou pre tých, ktorí milujú chladné počasie, ale stále nemôže prijať trasúce prechladnutia Nórska.

Oslo je skutočne dechberoucí v tejto časti roka vďaka všetkým magický pád scenérie. Plus, dostanete vidieť Severné svetlá ktoré sú najlepšie vidieť v tejto krajine, takže to, čo by človek potrebovať viac?

V niektorých prípadoch nemusí nájsť tradičný typ vďakyvzdania potravín ste zvyknutí, ale skúsenosti sa dostanete k mať viac ako stojí za to. Aj napriek tomu, že ponuka nie je tak rozmanité ako by ste chceli, Nóri majú stále veľa zaujímavých jedál ponúknuť. Napríklad, po je tradičný nórsky párok v rožku. Avšak, to varený v hovädzieho vývaru a zabalené v smiať sa, chlebové placky z múky, zemiak, a mlieko.

Od ohromujúci verejné parky a starej pevnosti na Viking múzeí, budete mať veľa čo robiť v Oslo. Sme si istí, že budete chcieť stráviť viac ako len pár dní v tejto nádherné mesto.

Oslo je naším najväčším sever pick pre 5 Najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania v Európe.

 

Oslo je jedným z najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania

 

Londýn, Spojene kralovstvo

Nemôžeš preskočiť Londýn. Každý počul o tom, a každý ju má rád. Čo je ešte lepšie,, budete sa zamilovať s ním na jeseň. Mesto je obrovský, ale je tam v offseason je ideálny čas na návštevu niektorej z obvykle preplnené lokality.

Veľa podujatí dejú v tomto čase na rok, takže ak ste činnosť fan, ktorý si zamilujete Londýn. Okrem toho, parky Na jeseň je viac než udivujúce. Kensingtonské záhrady, Greenwichský park, a Windsor Veľký park to sú len niektoré z mnohých prírodných nebi budete chcieť navštíviť.

Tí z vás, ktorí považujú jedlo za nevyhnutnou súčasťou vďakyvzdania, bude mať váš spravodlivý podiel v Londýne. Jedlo scéna tu je pôsobivá a tak rozmanité ako jedna vzadu vo veľkých mestách v krajinách. Tam bude niečo pre každého z nás chuť.

Najlepšie časť o ceste do Londýna, je, že existuje veľa slávnych vlakové linky, ktoré idú od kontinentálnej Európa do Londýna, rovnako ako tie z Amsterdam, Paríž, a Berlín, z ktorých všetky ponúkajú nádherný zážitok z vyhliadkovej krajinu a prechádzajúce Eurotunnel pod kanálom La Manche alebo ako Francúzi nazývajú ju - La Manche.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Lugano, Švajčiarsko

Iste viete o Švajčiarsko, a jeho magické hory, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ešte nepočuli o Lugano. Je to nádherné mesto na juhu Švajčiarska, v blízkosti hraníc s Talianskom.

Mesto je na brehoch zlostný modrej jazero v dolnej časti Álp, ktorá znie takmer ako zázrak. táto skutočnosť sám by mala byť dostatočná, aby vám stráviť Deň vďakyvzdania v Európe práve tam, Lugano je naším najväčším jedinečný výber v najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania.

Ďalej, ceste do práce az tohto mesta vlakom je zarážajúce skúsenosť sama o sebe. To je pravdepodobne najlepší spôsob, ako vychutnať krásu jedného z najkrajších regiónov Európy. Okrem toho, si budete môcť vychutnať cestu, pretože z fantastické vlaky sami, ako Švajčiari majú jednu z Väčšina kvalitné vlaky v Európe.

Basel do Lugano Vlaky

Bern Lugano Vlaky

Lucerne sa Lugano Vlaky

Zurich do Lugano Vlaky

 

Lugano Švajčiarsko je jedným z najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania

 

Paríž, Francúzsko

My nemôže dovoliť vynechať večné mesto svetiel. Paríž je vždy jedným z najnavštevovanejších miest na svete z nejakého dôvodu. Avšak, to je často príliš preplnené, čo je dôvod, prečo koniec novembra je ideálny čas na návštevu. Plus, vám nebude vadiť, strhujúce farby jesene.

Čo je viac, Paris v novembri je raj pre Instagramers. Nebudete môcť prestať fotiť, keď ste tu. Najmenej, ktoré zaistia, že dostanete na výlet, ktorý si budete pamätať navždy.

Pokiaľ ide o potraviny, dobre, viete, ako to je vo Francúzsku; a okrem toho, Paríž je gastronomický svetovej hlavné mesto. Obnovovať vďakyvzdania teda bude veľmi ľahké, a budete mať možnosť pridať k nej svetlicu. Nebudete môcť robiť, že niekde inde. iba Paríž môže ponúknuť jedlo a od námestia, ktorá ohromí aj pickiest cestovateľ.

Jediná vec, ktorá môže lepšie dobrodružstvo je stihnúť vlak a prejsť na francúzskom vidieku. Bude to najlepší zážitok!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

 

 

Stráviť najlepší vďakyvzdania v najlepších miest k návšteve na Deň vďakyvzdania v Európe

Mohli by sme pokračovať ďalej a ďalej hovoriť o týchto miest. Okrem toho, vám mohol povedať o iné miesta že tiež zaslúži vašu priazeň okolo vďakyvzdania. Celá bavorského regiónu Nemecko, a Severné Taliansko s Milanom obzvlášť, Škótsko, a oveľa viac. Deň vďakyvzdania v Európe môže byť nezabudnuteľný zážitok v niektorom z týchto miest.

 

Všade tam, kde ste sa rozhodli ísť na konci, mali by ste zvážiť cestovanie vlakom. Ako sme už povedali viackrát, niektoré z týchto miest vám neposkytnú skutočne kompletný zážitok, pokiaľ ich nenavštívite po železnici. Len tak budete môcť zažiť kúzlo Európy skutočne. Contact Uložiť vlaku aby si svoje lístky čo najskôr, pretože vďakyvzdania je takmer tu!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-visit-thanksgiving-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)