Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 24/02/2020)

Keď príde na kontinent ako kultúrno menil ako Európa, môžete sa staviť, že gastronomické tradície sú rovnako rôznorodé! Ak ste ochotní napadnúť vašu schopnosť sa všetky druhy zaujímavý (používame že adjektívum eufemisticky tu) cestovné, potom sa pozrieť na náš zoznam Najzaujímavejšie miestne jedlo, aby sa pokúsila v Európe a kde ju hľadať – a možno kopať do, ak ste pocit, že ste zvedaví, alebo statočný.

 

Najzaujímavejšie miestne potraviny, aby sa pokúsili v Európe: Schwarzenauer

KDE: Nemecko

Schwarzsauer is on the list of The most interesting local food to try in Europe

 

Koncept potraviny vyrobené z krvi nás núti okamžite myslieť na škótskej tradičné jedlo Haggis. A pikantné puding obsahujúce ovčej trhať (Srdce, pečeň, a pľúca); sekaný s cibuľou, ovsená múka, loj, korenie, a soľ, zmiešaný s skladom, a varené zatiaľ čo tradične uzavretá v žalúdku zvieraťa. Takže, Pojem krvi polievky nie je výsadou Nemecko, ale Schwarzsauer, s jeho pikantnú chuť, je.

Vyrobený s množstvom krvi prasacej (alebo jelito), husacie drobky, a ocot, rovnako ako škorica, klinček, korenia, a iné korenie, Táto špecialita zo severného Nemecka je vec vegetariánskych nočných môr.

Dobrou správou je, že jedna výdatná misa Schwarzsauer sa postará o vaše potreby bielkovín pre zvyšok dňa. Zlou správou je, že silná chuť (a aróma) nie je niečo, čo osloví každého.

Jedná sa o jedlo nájdete v miestnom trhu s potravinami alebo tradičné reštaurácia. Tu je jedna kaviareň Zistili sme, že slúži ju, Cafe Black Sauer tak sa pozrite na to!

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

 

Najzaujímavejšie miestne potraviny, aby sa pokúsili v Európe: filmjölk

KDE: Švédsko

Filmjolk food in Sweden

 

Filmjolk tiež známy ako fil, je tradičný fermentovaný mliečny výrobok zo Švédska, a obyčajný mliečny výrobok v severských krajinách. Je vyrobená fermentáciou kravského mlieka s radom baktérií z druhu Lactococcus lactis a Leuconostoc mesenteroides. Baktérie metabolizujú laktózu, cukor prirodzene vyskytuje v mlieku, na kyselinu mliečnu, ktorá znamená, že ľudia, ktorí sú na laktózu to lepšie ako ostatní mliečne výrobky môžu tolerovať. Kyselina dáva filmjölk kyslú chuť a spôsobuje proteínov v mlieku, hlavne kazeín, zrážať, tak zahusťovanie konečný produkt. Baktérie tiež produkujú obmedzené množstvo diacetyl, zlúčenina s maslovou príchuť, ktorý dáva filmjölk jeho charakteristickú chuť.

Nie sme úplne predaných na to, ale požiadal o najzaujímavejšie miestne jedlo, aby sa pokúsila v Európe, nie je najchutnejšie ?

 

Najzaujímavejšie miestne potraviny, aby sa pokúsili v Európe: pastier Hove

KDE: Nórsko

Keď si myslíte, škandinávsky Vianoce, báječný škorica sušienky a gravdlax mohol na jar na mysli. Čo si nemusia myslieť, je smalahove. (Pripravte sa) Zapálil a varené jahňacie hlava, ktorá má čestné miesto pri stole Vianoce. sprevádzaný zemiaky, tuku a roztlačené kvaka. Ten, kto má to šťastie, aby sa pokúsili tento pokrm, má tú česť chowing dole na fattiest bitoch prvých - oči, uši, a jazyk, ak je to v cene - pred naberanie zvyšok hlavy von s lyžicou. Je to - Veselé Vianoce!

 

Najzaujímavejšie miestne potraviny, aby sa pokúsili v Európe: sleď

KDE: Dánsko

Herring is one of The most interesting local food to try in Europe

 

Poďme to ukončiť off na chutnejšie poznámkou, môžme? Väčšina ľudí vie o dánskych maslové sušienky (smakager), a sladkého drievka (sladkého drievka), ale čo ostatní jedla a dobroty?

Herring je veľmi populárny, je Dánsko! To sa predáva údené, kari, marinovaný, alebo ako Sol Over Gudhjem. Je to obľúbené najmä na dánsky ostrov Bornholm. 'Sol nad Gudhjem'. Preložiť ako, slnko nad Gudhjem ' – mesto na Bornholmu. Je maslom kus ražného chleba. preliate sleďa, červená cibuľa, a vaječný žĺtok. Ostatné ryby, ako je losos, platesa, a treska sú jeden s obväzy, ako sú petržlenu omáčka a zemiaky.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Je vaše ústa zalievanie za najzaujímavejšie miestne jedlo, aby sa pokúsila v Európe? Rezervovať ďalšie dobrodružstvo s pomocou Uložiť vlak !

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finteresting-local-food-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)