Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 24/02/2020)

Když přijde na kontinent jako kulturně měnil jako Evropa, můžete se vsadit, že gastronomické tradice jsou stejně různorodé! Pokud jste ochotni napadnout vaši schopnost se všechny druhy zajímavý (používáme že adjektivum eufemisticky zde) jízdné, pak se podívat na náš seznam Nejzajímavější místní jídlo, aby se pokusila v Evropě a kde ji hledat – a možná kopat do, pokud jste pocit, že jste zvědaví, nebo statečný.

 

Nejzajímavější místní potraviny, aby se pokusili v Evropě: Schwarzenauer

KDE: Německo

Schwarzsauer is on the list of The most interesting local food to try in Europe

 

Koncept potraviny vyrobené z krve nás nutí okamžitě myslet na skotské tradiční jídlo Haggis. A pikantní pudink obsahující ovečku (srdce, játra, a plíce); sekaný s cibulí, ovesné vločky, lůj, koření, a sůl, smíchané se zásobou, a vařené, zatímco byly tradičně uzavřeny v žaludku zvířete. Tak, Pojem krvi polévky není výsadou Německo, ale Schwarzsauer, s jeho pikantní chuť, je.

Vyrobený se spoustou krve prasečí (nebo jelito), husí drůbky, a ocet, stejně jako skořice, hřebíček, pepře, a jiná koření, Tato specialita ze severního Německa je věc vegetariánských nočních můr.

Dobrou zprávou je, že jedna vydatná mísa Schwarzsauer se postará o vaše potřeby bílkovin pro zbytek dne. Špatnou zprávou je, že silná chuť (a aroma) není něco, co osloví každého.

Jedná se o jídlo najdete v místním trhu s potravinami nebo tradiční restaurace. Tady je jedna kavárna Zjistili jsme, že slouží ji, Cafe Black Sauer tak se podívejte na to!

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

Nejzajímavější místní potraviny, aby se pokusili v Evropě: Filmjolk

KDE: Švédsko

Filmjolk food in Sweden

 

Filmjolk také známý jako fil, je tradiční fermentovaný mléčný výrobek ze Švédska, a obyčejný mléčný výrobek v severských zemích. Je vyrobena fermentací kravského mléka s řadou bakterií z druhu Lactococcus lactis a Leuconostoc mesenteroides. Bakterie metabolizují laktózu, cukr přirozeně vyskytuje v mléce, na kyselinu mléčnou, která znamená, že lidé, kteří jsou na laktózu to lépe než ostatní mléčné výrobky mohou tolerovat. Kyselina dává filmjolk kyselou chuť a způsobuje proteinů v mléce, hlavně kasein, srážet, tak zahušťování konečný produkt. Bakterie také produkují omezené množství diacetylu, sloučenina s máslovou příchuť, který dává filmjolk jeho charakteristickou chuť.

Nejsme úplně prodáno na to, ale požádal o nejzajímavější místní jídlo, aby se pokusila v Evropě, Není nejchutnější ?

 

Nejzajímavější místní potraviny, aby se pokusili v Evropě: pastýř Hove

KDE: Norsko

Když si myslíte, skandinávský Vánoce, báječný skořice sušenky a gravdlax mohl na jaře na mysli. Co si nemusí myslet, je smalahove. (Držte se) Zapálil a vařené jehněčí hlava, která má čestné místo u stolu Vánoce. Doprovázen brambory, tuku a rozmačkané tuřín. Ten, kdo má to štěstí, aby se pokusili tento pokrm, má tu čest chowing dolů na fattiest bitech prvních - oči, uši, a jazyk, pokud je to v ceně - před nabírání zbytek hlavy ven s lžící. Je to - Veselé Vánoce!

 

Nejzajímavější místní potraviny, aby se pokusili v Evropě: Sleď

KDE: Dánsko

Herring is one of The most interesting local food to try in Europe

 

Pojďme to ukončit off na chutnější poznámkou, můžeme? Většina lidí ví o dánských máslové sušenky (smakager), a lékořice (lékořice), ale co ostatní jídla a dobroty?

Herring je velmi populární, je Dánsko! To se prodává uzené, kari, marinovaný, nebo jako Sol Over Gudhjem. Je oblíbený zejména na dánském ostrově Bornholm. „Slunce nad Gudhjem“. Přeložit jako ‚slunce nad Gudhjem‘ – město na Bornholmu. Je máslem kus žitného chleba. Přelité sledě, červená cibule, a žloutek. Jiné ryby jako losos, platýs, a treska jsou jeden s obvazy, jako jsou petržele omáčka a brambory.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Je vaše ústa zalévání za nejzajímavější místní jídlo, aby se pokusila v Evropě? Rezervovat další dobrodružství s pomocí Uložit vlak !

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finteresting-local-food-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)