Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 20/08/2021)

Pro malou zemi, Belgie má svůj spravedlivý podíl na vynikajících vlakových cest s mnoha nádherný pohled vidět. Belgického pobřeží je skvělý způsob, jak relaxovat a užívat si sluníčka a 65 kilometrů pobřeží, Existuje mnoho vzrušující přímořské aktivity se oddávat. Udělejte si celkovou přestávku a chytit vlak k cíli výběru. Zde jsou některé z nejlepších Dovolená u moře vlakem v Belgii.

 

Ostende

Pokud hledáte ideální den na pláž, pak je toto místo k návštěvě. Také známý jako „město u moře“, Ostende má více než 9 kilometry nádherných písečných pláží připravené pro opalování. K dispozici je také velký promenáda a rozsah muzeí, obchody, a restaurace ve městě. Z 28 června do 31 Srpna každý rok Ostende hostí Sand Sculpture Festival což je spousta zábavy! pouze krátká cesta vlakem z Bruselu, Ostend je ideální pro zážitek beach-město.

Brusel Ostende Vlaky

Antwerp do Ostende Vlaky

Amsterdam do Ostende Vlaky

Bruggy Ostende Vlaky

 

Dovolená u moře vlakem v Belgii, pohled zepředu na pláž

Knokke-Heist

Pokud si naskočit do vlaku v Bruselu se ocitnete v Knokke-Heist kolem 50 minut později. Zde není jen jeden, ale 5 krásných pláží na vás čeká. Tato oblast má pro každého něco, včetně a kurz golfu, umění galerie, kasino, kulturní centrum, a neuvěřitelná přírodní rezervace volal Zwin. S tolika věcí, jak toho dosáhnout, je dovolená na pláži stojí za to.

Brusel Knokke-Heist Vlaky

Antwerp Knokke-Heist Vlaky

Amsterdam Knokke-Heist Vlaky

Bruges Knokke Vlaky

Dovolená u moře vlakem v Belgii, písek

de Haan

Pro ty, kteří jsou odvážnější, De Hann resort je skvělá volba. Jen kousek vlakem z Bruselu, toto přímořské letovisko nabízí ohromující pláži s lehátky a soukromé úseků pláže jsou k dispozici k pronájmu, stejně jako okouzlující Anglo-Norman stylu chaty a vily. Je možné pronájem kol a cyklus po silnici nebo pobřežní cestu a užít si scenérie a slaný vzduch. u systému outdoor zkušenosti, tohle je ideální místo.

Ghent Ostende Vlaky

Charleroi do Ostende Vlaky

Lille do Ostende Vlaky

Liege do Ostende Vlaky

 

 

 

Nieuwpoort

To musí být konečný pláž destinací v Belgii pro některé rodinná zábava. Dobře známý pro svou širokou škálu vodní sporty jako je pádlování a plavání, výlety lodí, plachtění, Ryba, vlnění, a surfování, stejně jako mnoho rekreačních zařízení podél pláže a promenády bez provozu, Nieuwpoort nabízí pro každého něco. Toto město je snadno přístupný z Bruselu a krátké jízda vlakem se dostanete tam.

Belgie má velkolepé pobřeží a snadný přístup k vlakům je dostat se tam o to víc příjemné a bez stresu! K dispozici je plážový cíl, aby vyhovoval všem a vždy něco nového vyzkoušet. Co by mohlo být mnohem příjemnější, než jeden z těchto dovolenou u moře po železnici v Belgii?

Ghent De Panne Vlaky

Charleroi do De Panne Vlaky

Brusel De Panne Vlaky

Liege do De Panne Vlaky

 

 

Dovolená u moře vlakem v Belgii Shrnutí

Přejděte na Saveatrain.com a podívejte se na všechny naše exkluzivní vlaky tarify a začít plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeach-holidays-by-train-in-belgium%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)