Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 18/03/2022)

The Best European reštaurácii Michelin sprievodca ponúka skvelý začiatok plánovať výlet vlakom po Európe. Vodiace Michelin teraz ponúk európski cestujúci výber reštaurácie a hotely v 38 európske mestá. Tri nové mestá boli pridané k tomuto 2019 vydanie: Záhreb a Dubrovník, Chorvátsko, a Reykjavík, Island. Anonymous vyškolení inšpektori navštíviť a vybrať reštaurácií pri aplikácii oslavovaného Michelin potraviny systém star-rating a používajú podobný proces hotely. Výsledok: rad odporúčaných zariadenie pre všetky chute a rozpočty.

Travelers môžete byť istí, spoliehanie o sprievodcovi Michelin, aby ich výlet vlakom že oveľa chutnejšie! My sme zúžil Najlepší európsky reštauračného sprievodca Michelin, a samozrejme, zabezpečil, že každá zastávka je ľahká dostupné vlakom!

 

Najlepší európsky reštaurácie Michelin Guide: Taliansko

the smile of a chef by Best European restaurant michelin

 

Taliansko je známy pre svoje obrovské príspevky k svety umenie, architektúra, móda, opera, literatúra, dizajn, a film - zoznam pokračuje, a my sme ani zhodnotilo prínos pre najlepší európsky reštaurácie scéne.

veľkou novinkou 2019 je to, že Taliansko má novú trojhviezdičkovej reštauráciu, najvyššia česť Michelinu!

Uliassi, sa nachádza v meste Senigallia na talianskom pobreží Jadranského mora, konečne má svoje dlho očakávané tri hviezdy potom, čo strávil niekoľko rokov na úrovni dvoch hviezd.

Tvrdí to blog reštaurácie Dobré jedlo Lovers. Beh sestra a brat tímu Catia a Mauro Uliassi, reštaurácie dá ťažký dôraz na morské plody a ponúka ako degustačné menu a la carte. Uliassi je teraz jedným z deviatich iných trojhviezdičkovom reštaurácia v Taliansku. To znamená, že všetky minuloročné trojhviezdičkovom destinácií udržuje svoj status, vrátane známej reštaurácie Modena Osteria Francescana.

Rimini do Senigallia Vlaky

Rím Senigallia Vlaky

Vlaky do Ancona Senigallia

Florence na Senigallia vlakov

 

V súčasnej dobe existuje 367 hral najlepší európsky reštaurácie Michelin, hore od 356 minulý rok.

Neboli zistené žiadne nové dvojhviezdičkové reštaurácií na zozname v tomto roku. Vodiace síce obsahuje neuveriteľných 29 novej one-hviezdičkový reštaurácií z viac ako dvoch tuctov talianskych obcí. To prináša celkom až 318. celkovo, vodiace prvky 367 s hviezdičkou reštaurácií, hore od 356 minulý rok.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

Najlepší európsky reštaurácie Michelin Guide: Veľká Británia

sushi in Best European restaurant MICHELIN

Daboval "Oscary potravinárskeho priemyslu" Slávnostné vyhlásenie vo Waterloo v BFI IMAX kina je vrcholom pre kuchárov z celej krajiny.

Tento rok, Najlepšia európska reštaurácie vo Veľkej Británii zostali nedotknuté s piatimi reštaurácií učenia sa im podarilo udržať si svoje hviezdy. cue oddychu! Araki, Reštaurácie Gordon Ramsay a Alain Ducasse v Dorchester bola Londýn zariadenie držať na ich ocenenie, rovnako ako Heston Blumenthal je Fat Duck a Alaina Rouxův Waterside Inn, a to ako v Bray.

Je ich dosť vlaky mieri do Londýna v rôznych časoch po celej Európe. Zamierte k SaveATrain rezervovať si lístok v priebehu niekoľkých minút a pozrieť sa na najlepší grub!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Haagsky do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Michelin Guide 2019 úplný zoznam

trojhviezdičkový:

Londýn

  • Alain Ducasse The Dorchester
  • Reštaurácia Gordon Ramsay
  • Araki

 

Najlepší európsky reštaurácie Michelin Guide: Holandsko

Bougainville

 

Holandsko (alebo Holland) je malá krajina a plná svetoznámych ikon. Krásne Pole žiarovka, veterné elektrárne, syr trhy, drevený topánky, amsterdamských kanálov, majstrovské diela starých majstrov, Delft modrej hlinené, inovačný voda-zvládanie, a milióny bicykle. A vďaka bohu pre bicykle. Na 2019 Sprievodca MICHELIN pre Holandsko má celkom 571 reštaurácie a 263 hotely. Budeš potrebovať tréning.

Tohtoročný výber je k dispozícii dva nové dva ocenenú reštaurácií a 12 ktoré prijímajú jednu hviezdičku prvýkrát.

V súčasnej dobe existuje 89 jeden hral reštaurácie v celkovej. Na Derozario v Helmond, Jermain De rozária dá jeho vlastný rotáciu na indonézskej kuchyni. o reštaurácie Monarch Tilburg, Paul Kappe láka stravníkov s jeho modernej kuchyni spolu s intenzívnou chuťou, rovnako ako Jeroen Brouwer v Loohoeve v Schoonloo a Thomas Van Santvoort na dievča vo Kerkdriel. Intenzita chuťou je tiež to, čo charakterizuje vynaliezavosť nasadená Jim a Mike Cornelissen na Výhľad na Rýn v Doornenburg, a je to pochúťka z ponúkaných pokrmov na OONIVOO Uden. Pre milovníkov dobrého jedla v luxus okolia, Bougainville v Amsterdame, a Voltaire V Leersum sú absolútna mušty.

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris sa Tilburg Vlaky

 

Kde na vlak

Central Station Amsterdam je hlavná vlaková stanica a je skutočným srdcom mesta: Centrálne nielen podľa mena, ale tiež ako najväčší verejná doprava prenos miesto, tak to by bolo dobré miesto pre stihnúť vlak tiež.

 

Najlepší európsky reštaurácie Michelin Guide: Španielsko

madrid je hlavným mestom Španielsko a najväčší obec V oboch Madridská komunita a v Španielsku ako celok.

Madrid je kultúrne sviatok. Bolo tepom 1920. Navštívil literárnych velikánov, ako Ernest Hemingway a Fitzgeralds, F Scott a Zelda, mj.

scénu na trhu s potravinami milovať, ale v reštauráciách Michelin é nie sú tí chýbať buď!

Než sa vydáte do svojho prvého, navrhujeme začnite večer off s koktaily z zádumčivý Museo Chicote baru. Miesto je jedným z Hemingwaya je straší aj tu nájdete svoje obľúbené nápoje, a niekoľko desiatok ďalších pravdepodobne ste nevyskúšali. Zamieriť tam dostatočnom predstihu pred davmi vyzdvihnúť.

 

Kde sa najesť?

madrid má okolo 3,100 reštaurácia, ale vyvolených boli ocenené hviezdy renomovaná Sprievodca Michelin. Existujú 16 reštaurácia v Madride udeľované s hviezdami Michelin: DiverXO (tri hviezdy); Santceloni, Terasa kasína, Sergio Arola, Ramon Freixo Madrid a El Club Allard (dve hviezdy); a Kabuki, Kabuki Wellington, DSTAgE, alboro, Kôz a Punto MX (jedna hviezdička). Navyše, na okraji mesta, jedna reštaurácia (škrupina) má dve hviezdy a sú tam tri jedna-hviezdičkové reštaurácie: Casa Jose, Chiron, a Montia. Všetky z nich slúži prvotriednej jedlo a ponúkajú vynikajúce služby.

Naše top Michelin hviezda výberu reštaurácie v meste Madrid je DiverXO (3 rozprávkové hviezdy!)

 

Best European restaurant chef david munoz

 

výtvory Chef David Munoz zapôsobil gurmánov po celom svete. chlad, statočnosť, a kreativita sú kľúčom k úspechu DiverXO. Ponuka tejto reštaurácie sa mení podľa ročného obdobia, ale má len dve možnosti. XOW Menu a Menu Glotón XOW. Obidve ponuky ponúkajú rovnaké jedlo a líšia sa iba počtom a cenou.

Ako sa tam dostať: Najlepší spôsob, ako sa dostať do tohto pick Best európskej reštaurácie je metrom a potom sa dostať preč v Tetuan stanice (riadok 1).

 

 

Chcete vedieť, najlepší spôsob, ako sa dostať do niektorého z týchto miest v Európe vlakom? Uložiť vlak samozrejme! Zamierte na viac ako na našich webových stránkach nájsť najlepšie ceny, behom niekoľkých sekúnd!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-restaurant-michelin%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)