Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 11/06/2022)

Ak ste individuálne cestovateľ a budete radi cestovanie vlakom ako kočovníkov, potom ste na správnom mieste. Vlak cestovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako cestovať cez Európu Ak chcete zažiť všetko, čo Európa môže ponúknuť. Či už sa jedná mesta, alebo ohromujúce prírodnej krajiny si môžete vychutnať úplne cestovanie vlakom.

Čo je viac, cestovať vlakom ako kočovníkov má mnoho ďalších výhod. Dostanete zažiť všetko, čo vo svojej dobe, a vlaky ponúknuť možnosť, aby to hladko a bez akýchkoľvek ťažkostí. To by mohlo byť občas pomaly, ale neexistuje žiadny stres v tomto režime jazdy, kdežto Lietadlá sú úplne iná vec. Ak cestujete lietadlom, tam je neustály stres preplnený letísk a horliví bezpečnostné opatrenia. Čo je viac, v niektorých prípadoch, dostanete k cieľu rýchlejšie, ak budete mať vlak!

Z týchto a mnohých ďalších dôvodov, cestovať vlakom na vašich podmienok je to najlepšie, čo môžete urobiť,. Ak chcete spustiť toto magické dobrodružstvo kočovným, Tento článok vám pomôže tým, že vám rady a tipy na to, ako to urobiť dobre.

 

Hlavnou Čo je potrebné zvážiť, ak chcete vlakom ako Nomad

Vlak Travel ako Nomad a vidieť úžasné pohľady

 

Predtým, než začnete cestovanie vlakom ako Nomad dobrodružstvo, musíte mať vôľu na to, a vy budete musieť mať peniaze.

Ak chcete byť prameň vlak cestovateľ, nebudete mať žiadne problémy, ak budete pracovať na voľnej nohe, alebo z vášho domova. Všetky práce, ktoré môžete urobiť na notebooku, môžete to urobiť v ľubovoľnom mieste.

Ak ty chcem si dať pauzu z práce na dovolenku, budete musieť minúť svoje peniaze múdro. Dobrá vec je, existuje niekoľko riešení, ktoré pomáhajú.

Vedia, že ak cestovať vlakom za 30 dní alebo viac ako vybrať InterRail Global Pass. Ale Jednotlivé lístky ponúkame vám možnosť cestovať na väčšine územia Európy na vaše pohodlie, Vďaka tomu je snom kočovníka je. Dostanete ísť, kedy a kde chcete, a to je najlepší spôsob, ako vytvoriť jedinečný zážitok cestovné.

Či už sa rozhodnete pre cestovanie vlakom, je stále možné ušetriť peniaze týmto spôsobom.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Ako ušetriť peniaze, keď cestujete vlakom ako nomád

Dobrú vec, o tento druh skúseností je, že budete zo svojej podstaty minúť menej peňazí. Týmto, máme na mysli, že keď cestovanie vlakom ako kočovníkov, budete ten najlepší zážitok, ak si pobyt v lacnej hostely, variť jedlo, a viac.

Rozhodnúť sa pre tento druh cestovania vám ušetrí peniaze.

Najviac peňazí strávil pri Train Travel ako Nomad ide do rezervácie izieb. Avšak, ak si knihu ubytovne, môžete ušetriť veľa peňazí as sú oveľa dostupnejšie ako hotely a ponúknuť lepšiu a nezabudnuteľný zážitok. Čo je viac, keď budete cestovať sám, môžete si každej miestnosti s čo najväčším počtom ľudí v ňom, Ktoré je najlacnejšie variantom. A verte nám, budete to chcieť, pretože to vám umožní stýkať sa s ostatnými rovnako zmýšľajúcimi cestujúcimi.

Na druhej strane, Ak chceš spĺňajú miestnych obyvateľov, by ste mali používať CouchSurfing, pretože týmto spôsobom budete mať k pobytu s miestnymi obyvateľmi. Plus, oni vám povedať viac o ich mesto a zobrazí všetky zábavné miesta stoja za návštevu.

Ďalšia vec, ktorá ujedá vaše úspory, je, dobre, jesť. Môžete ušetriť peniaze na jedlo tým, že pripravuje jedlo v hosteli či bytov. Väčšina hostelov a apartmánov ponúka kuchyne, ktoré môžete využívať zadarmo. Čo je viac, V ubytovni je iná možnosť je vyraziť s ľuďmi a pripraviť niektoré jedlá zdielať.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Kolín nad Rýnom do Paríža Vlaky

 

 

Cestovanie vlakom je nomádsky tip

Vlak Travel ako Nomad a spoznať nových priateľov

 

  • Ak ste vlakom ako Nomad typu extrovert, Pobytom v ubytovniach je vec, ktorú budete zbožňovať, pretože je pre ľudí, ako ste vy.
  • Ak ste vlakom ako Nomad typu introvert, budete musieť dať do trochu úsilia, ak chcete zavesiť von s ostatnými. Dobrá vec je, že po niekoľkých dňoch, budete sa na to zvyknúť. nakoniec, budete milovať tak, ako sa dostanete do zavesiť von s ostatnými kým je kočovníkov cestovateľ.
  • Nemusíte používať surfovanie gauč zostať s miestnymi obyvateľmi; môžete tiež použiť na zavesiť von s nimi. Aplikáciu je možné použiť pre nastavenie Meetups s miestnymi obyvateľmi, ktorí radi berú cudzinci v noci von.
  • Dajte si pozor na vreckárov! Rovnako ako je tomu u ktorejkoľvek inej mesto na svete, európske mestá majú vreckárov a iné zločincov, ktorí sa snažia využiť turistov. Musíte byť opatrní, a vy by ste mali čítať až na vreckár situáciu na mieste ste navštívili. Pred návštevou mesta si vždy urobte prieskum online.
  • Vždy používať aplikácie, ktoré môžu váš kočovníkov cestovanie život pohodlnejší. Ak chcete sledovať svoje výdavky, veľa aplikácie môže byť vaše najlepšie spoločníci.
  • Nezabudnite cestovné light. Pokiaľ bude vlak cestovanie kočovníkov, budete mať len väčšiu šancu nesúci, čo je nevyhnutné. Hostely ponúkajú veľa základnej občianskej vybavenosti, ako sú uteráky, fén, a podobne, takže nemusíte priniesť tvoje. Plus, oni zvyčajne majú práčky a sušičky, ktoré možno použiť na euro alebo dva, takže si nemusíte brať príliš veľa oblečenia s vami buď. Ak chcete cestovať s množstvom vecí, backpacking môže byť lepšou voľbou.

Mníchov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

záverečné myšlienky

Všetko vo všetkom, cestovanie vlakom ako kočovníkov je krásna a bezproblémová skúsenosť. Môžete navštíviť veľa miest, ľahko po celej krásnej krajiny, ako je Francúzsko, Nemecko, Taliansko, a viac. Plus, dostanete vidieť krásna príroda a ohromujúci krajiny príroda má ponúknuť. Žiadna iná možnosť cestovania vám poskytne takú nezabudnuteľný a zábavný zážitok.

 

Robiť vynikajúce cestovanie vlakom ako Nomad plán vopred Kúpiť lístky na vlak, čo potrebujete, a budete sa nastaviť na začiatok dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-nomad-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)