Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 19/08/2022)

Jeżeli jesteś Podróżujący samotnie i chcesz pociąg podróż jako nomad, to jesteś we właściwym miejscu. Pociąg podróżowanie jest jednym z najlepszych sposobów, aby podróżować po Europie jeśli chcesz doświadczyć wszystkiego, co Europa ma do zaoferowania. Czy to miasta, lub oszałamiające naturalne krajobrazy można cieszyć się nim przez cały podróży pociągiem.

Co więcej, podróży pociągiem jak ma koczownik wiele innych korzyści. Można dostać się do przeżyć wszystko w swoim czasie, i pociągi oferują możliwość zrobić to sprawnie i bez żadnych kłopotów. Może być sporadycznie wolno, ale nie ma w tym trybie stres podróży, natomiast samoloty są zupełnie inna sprawa. Jeśli podróżujesz samolotem, istnieje stała stres zatłoczony lotnisk i nadgorliwy środki bezpieczeństwa. Co więcej, w pewnych okolicznościach, dostaniesz do celu szybciej, jeśli wziąć pociąg!

Z tych i wielu innych powodów, podróży pociągiem na Twoich warunkach jest najlepszą rzeczą, że można zrobić. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę tę magiczną koczowniczy, Ten artykuł pomoże Ci dając Ci porad i wskazówek na temat jak to zrobić dobrze.

 

Główne rzeczy do rozważenia, jeśli chcesz pociąg podróż jako Nomad

Pociąg jako Nomad i zobaczyć niesamowite widoki

 

Przed rozpoczęciem podróży pociągiem jako Nomad przygody, trzeba mieć wolę, aby to zrobić, i trzeba mieć pieniądze.

Jeśli chcesz być wędrujące podróżny pociągu, będziesz miał żadnych problemów, jeśli pracujesz jako freelancer lub z domu. Wszelkie prace, które można wykonać na komputerze przenośnym, Można to zrobić w dowolnym miejscu.

Jeśli możesz chcesz zrobić sobie przerwę od pracy do wakacji, musisz wydać swoje pieniądze mądrze. Dobrą rzeczą jest to istnieją pewne rozwiązania, które pomogą.

Wiedz, że jeśli podróżujesz pociągiem przez 30 dni lub więcej niż wybierz bilet globalny Interrail. Ale Bilety jednorazowe oferują Ci szansę podróżowania w większości państw europejskich na wygody, co sen nomad. Masz iść, gdzie i kiedy chcesz, i to jest najlepszy sposób, aby stworzyć unikalne doświadczenie podróżną.

Cokolwiek wybierzesz dla swojej podróży pociągiem, ciągle możesz zaoszczędzić pieniądze w ten sposób.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Jak zaoszczędzić pieniądze podczas trenowania podróży jako nomad

Dobrą rzeczą w tego typu doświadczenie jest to, że będziesz wydawać mniej pieniędzy z natury. Przez to, mamy na myśli, że kiedy pociąg podróż jako nomad, dostaniesz najlepszą jakość, jeśli pobyt w tanie schroniska, ugotuj swoje jedzenie, i więcej.

Decydując się na tego rodzaju podróży pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Większość pieniądze wydane podczas Pociąg jako Nomad idzie do pokoi w hotelach. Jednakże, jeśli zarezerwować hostele, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, jak Są one znacznie tańsze niż hotele i oferować lepsze i bardziej niezapomniany. Co więcej, gdy podróżujesz sam, można zarezerwować dowolny pokój z jak największej liczby osób w nim, który jest najtańsza opcja. I uwierzcie nam, będziesz tego chciał, ponieważ pozwoli ci to na nawiązywanie kontaktów towarzyskich z innymi podróżnikami o podobnych poglądach.

Z drugiej strony, Jeśli chcesz spotkać mieszkańców, powinieneś użyć Couchsurfing, ponieważ ten sposób dostaniesz się do pozostania z mieszkańcami. Plus, mogą powiedzieć więcej o swoim mieście i pokazać wszystkie zabawy warto zobaczyć.

Następną rzeczą, która zżera oszczędności jest, dobrze, jedzenie. Można zaoszczędzić na żywności poprzez przygotowanie posiłków w hostelu lub mieszkania. Większość hosteli i apartamentów oferuje kuchnię, z której można korzystać bezpłatnie. Co więcej, W hostelu jest inna możliwość jest spędzać czas z ludźmi i przygotować niektóre posiłki dzielić się.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Kolonia do Paryża

 

 

Podróż pociągiem jest wskazówką dla nomadów

Pociąg jako Nomad i poznać nowych przyjaciół

 

  • Jeśli jesteś pociąg podróż jako Nomad typu ekstrawertyk, pobytu w schroniskach jest rzeczą, którą uwielbiam, jak i dla ludzi takich jak Ty.
  • Jeśli jesteś pociąg podróż jako Nomad typu introwertyk, musisz umieścić w niewielkim wysiłku, jeśli chcesz spędzać czas z innymi. Dobrą rzeczą jest to, że po kilku dniach, przyzwyczaisz się. Ostatecznie, pokochasz sposób można dostać się do spędzać czas z innymi, będąc samotnie koczownik.
  • Nie trzeba korzystać z couch surfingu do pozostania z mieszkańcami; można również używać go spędzać czas z nimi. Aplikacja może być używany do ustawiania w spotkaniach z mieszkańcami, którzy lubią biorąc cudzoziemców na wieczór.
  • Uważaj na kieszonkowców! Podobnie jak w przypadku każdego innego miasta na świecie, europejskie miasta mieć kieszonkowców i innych przestępców, którzy próbują wykorzystać turystów. Musisz być ostrożny, i należy zapoznać się z sytuacją na kieszonkowiec na miejscu odwiedzanej. Zawsze szukaj informacji online przed wizytą w mieście.
  • Zawsze używać aplikacji, które mogą sprawić, że nomad podróżowanie życie bardziej komfortowym. Aby śledzić swoje wydatki, dużo aplikacje może być najlepszym towarzysze.
  • Pamiętaj by podróżować bez zbędnego bagażu. Jeśli będzie to pociąg podróże koczownik, musisz tylko łatwiej przewożących co jest konieczne. Hostele oferują wiele istotnych udogodnień, takich jak ręczniki, suszarki do włosów, i tym podobne, więc nie muszą przynieść swoje. Plus, zwykle mają pralki i suszarki, które można wykorzystać na euro lub dwa, więc nie trzeba zbyt wiele ubrań z wami albo. Jeśli chcesz podróżować z dużą ilością rzeczy, Backpacking może być lepszym wyborem.

Pociągi Monachium do Berlina

Frankfurt w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Końcowe przemyślenia

W sumie, pociąg podróż jako nomad jest piękne i bezproblemowy doświadczenie. Możesz odwiedzić wiele miejsc łatwo całej piękne kraje jak Francja, Niemcy, Włochy, i więcej. Plus, można dostać się do zobaczyć piękna wieś i wspaniałe krajobrazy natura ma do zaoferowania. Żaden inny wybór podróży zapewni Ci takiej niezapomnianej zabawy i doświadczenia.

 

Złóż doskonałą pociąg podróż jako Nomad plan z góry i Kupić bilety kolejowe, których potrzebujesz, i będziesz ustawiony, aby rozpocząć swoją przygodę!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-nomad-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)