Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

podróż w pojedynkę w najlepszym wydaniu jest fałszowany pobłażania sobie i spontaniczność. To swobodę przychodzą i odchodzą, jak należy, pozostać w jednym miejscu dłużej z kaprysu, i pomiń skomercjalizowane witryny; jeśli nie może być jedno,. Jedynym kompromisów musisz zrobić to dla siebie. Wśród wielu rosnących trendów globalnych podróży, wyjazdy indywidualne odbywają pierwsze miejsce, ale z wielkim wyjazdy indywidualnie przyjść wielka odpowiedzialność. Wiesz, co mówią, są plusy i minusy każdej sytuacji. Twoje pragnienie, aby przejść go same środki trzeba być przyszłościowe myślenie i przygotowane. Buck zatrzymuje z wami. Gdy coś pójdzie trochę w kształcie gruszki, trzeba mieć zaufanie i zrozumiały, aby rozwiązać to. Oto kilka naszych najlepszych wskazówek dotyczących planowania podróży w pojedynkę.

  • Pociąg Transport jest przyjazna środowisku i najbezpieczniej podróżować do. thjest artykuł jest napisany, aby kształcić się pociąg podróż przez zapisać Train, Najtańszy Pociąg Bilety WWW Na świecie.

 

Trip Travel Solo: Podróżować pociągiem

Jednym z najbardziej popularnych środków transportu dla podróżujących samotnie jest podróżować pociągiem. Podróż pociągiem otwiera wielką liczbę miejsc, które można wycisnąć na kilka tygodni. Istnieje również element społeczny, jest to świetny sposób, aby połączyć się z koledzy podróżnicy w bezpiecznym środowisku. Solo podróży pociągiem jest również świetny sposób, aby rzeczywiście móc zobaczyć cele i krajobrazy, jak przejść przez nich. Jest też plotka, że ​​przewody kolejowe są idealnymi ludzie zapytać o fotografii kolejowej, spróbuj go do kolejnego doskonałego Instagram historii.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Travel By Train is the best

 

Wybór miejsca docelowego & rezerwacja zakwaterowania

Po wybraniu miejsca na solowy podróże – sprawdzić poza sezonem, które mogą pomóc rozciągnąć budżet nieco dalej. Cała podróż jest twoje, ale tak jest koszt. Mając to na uwadze, Sprawdź pogodę! Niektóre miejsca docelowe w czasie poza sezonem są po prostu obrzydliwe i byłby to dobry pomysł, aby pamiętać, poważnych zdarzeń lub święta, które można wysłać ceny rakieta. Nie brakuje zakwaterowania, gdziekolwiek zdecydujesz się podróży, hotele, b&B, i obfitują w Airbnb. Wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego budżetu.

Marsylia pociągów Lyon

Paryż Pociągi Lyon

Lyon Pociągi Paryż

Lyon Pociągi Awinion

Use Trains On Your Solo Travel Trip

 

Trip Travel Solo: Planowanie etapów

Spontaniczność jest jednym z najlepszych urokami podróży solowej ale, najpierw, spróbować i mieć szczegółowy plan. Jest to doskonały punkt wyjścia. Zidentyfikowanie kluczowych highlights przeznaczenia zostały wybrane i skonfigurować harmonogram. Piękno mając szczegółowy plan jest, że może poprowadzić Cię podczas gdy w tym samym czasie pozwala na zmianę jak iść.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

Take Photos During Your Travels

 

Bądź bezpieczny

Bezpieczeństwo przede wszystkim nigdy nie było Apter. Jeśli podróżujesz gdzieś nowy i unchartered dla Ciebie, pamiętać o lokalnych kryminalnych hot spotów i wykonać badania! Gdy jesteś gdzieś, zachować swoje kosztowności na oczach i nie próbować chodzić patrząc na telefonie. Nosić nazwę hotelu i adres z tobą, w razie czego. Spróbuj i zapoznania się z niektórych lokalnych numerów alarmowych i podczas badań informacje dotyczące bezpieczeństwa dla danego przeznaczenia, zrobić trochę badań na etykiety kulturowego oraz. Jeden z najlepszych środków bezpieczeństwa jest dzielenie się swoją trasę z znajomego lub członka rodziny. Niech ludzie wiedzą, gdzie jesteś i jakie są plany. Aktualizować je na wszelkie zmiany można dokonać po drodze.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

How To Plan A Solo Travel Trip

 

Trip Travel Solo: Zaprzyjaźnij się po drodze

Podczas podróży w pojedynkę jest wielki, można przejść przez kilka dni bez mówienia do kogoś. Pokój może być jeden z powodów, podróżujesz w pojedynkę, ale może w końcu odcisnąć swoje piętno. szczęśliwie, gdy jesteś w ruchu, jest to dość łatwe do spełnienia nowych ludzi i nawiązać kilka rozmów. Bądź pewny siebie. Miej uszy otwarte na znanym akcentem na własną rękę i pamiętać, że wspólne doświadczenia są idealne lodołamacz do łączenia z innymi turystów.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

Make Friends Along Your Travels

 

pakiet Światło

Podczas podróży w pojedynkę, trzeba się upewnić, można nosić wszystko na własną rękę. Jeden bagaż podręczny, walizka, lub plecak powinien być idealną ilością bagażu, niezależnie od tego, czy podróżujesz przez tydzień, czy trzy. Zapakować do miejsca przeznaczenia, strój do pogody, które powinny rozjaśnić swój ładunek. Byłbyś zaskoczony, jak dobrze czuje się pakować tylko podstawowe i pozostawić tyłek bałaganu. Aparat jest zawsze koniecznością, Solo podróże i fotografia idą w parze.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

 

Trip Travel Solo: Kolacja dla jednego

Jeśli jesteś na tyle odważny do oddziału w podróży solowej, jesteś na tyle odważny, aby jeść samodzielnie. W wielu krajach, Śniadanie i obiad wydają się być bardziej na swobodnej strony więc jeśli obawiając się stół dla jednego scenariusza, rozpocząć z tych posiłków. Weź książkę lub czasopismo z wami, a jeśli posiłek sam naprawdę nie jest twoja sprawa, Spojrzenie w lokalnych grupach Meetup. Można połączyć się z ludzi, którzy cieszyć się wycieczki smakoszem i jeśli chcesz naprawdę chcesz uniknąć tłumów, Spojrzenie na miejscu, które znajduje się aneks kuchenny i gotować własną burzę.

Pociągi Monachium do Zurychu

Berlin Pociągi Zurych

Pociągi Bazylea do Zurychu

Pociągi Wiedeń do Zurych

Eating on a Solo Travel Trip

 

Spróbuj Przybywając w dzień

Kiedy planujesz Twój plan, spróbuj planujący przyjazd w godzinach dziennych. Jest to dość trudne zadanie, aby znaleźć drogę do nieznanego miasta w ciemności, a nawet bardziej, gdy robisz to w pojedynkę. Planowanie będzie skomplikowana część swojej solowej misji podróży, najpierw, i można przypływy i odpływy, jak poruszać się wzdłuż ale te drobne szczegóły sprawiają ogromną różnicę.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

Solo Travel Trip Photos

 

Robisz właściwego wyboru, aby zrobić kilka podróży na własną rękę i posiadające Trip Solo. Będziesz o wiele bardziej spostrzegawczy i otwarci na to, co dzieje się wokół ciebie. Zawsze ufaj instynkt podczas podróży i wykorzystanie Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Jak podróży planowanie podróży Solo?” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solo-travel-trip/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)