Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Solo kelionės jos geriausiai yra nesubrendusiam savarankiškai indulgencija ir spontaniškumą. Tai laisvę ateina ir išeina, kaip jums patinka, ilgiau užsibūti vienoje vietoje, ir praleiskite komercializuojamas svetaines; jei tu negali būti nesiteikė. Vienintelis kompromituoja jums reikia padaryti yra sau. Tarp daugelio augančių pasaulinių kelionių tendencijas, solo kelionės vartojate aukščiausią vietą, bet su dideliu solo kelionės būna didelė atsakomybė. Jūs žinote, ką jie sako, Yra privalumus ir trūkumus bet kokioje situacijoje. Jūsų noras ją eiti vien priemonės jūs turite būti į priekį mąstymas ir paruošti. Spardytis sustoja su jumis. Kai viskas vyks šiek tiek Kriaušės formos, Jums reikia turėti pasitikėjimą ir išminties rūšiuoti ją. Čia yra keli geriausi patarimai, kaip planuoti kelionę solo.

 

Solo Kelionės Kelionės: Keliauti traukiniu

Vienas iš populiariausių rūšių transportu solo keliautojų yra keliauti traukiniu. Kelionės traukiniu atveria daugybę vietas, kad jūs galite išspausti į kelių savaičių. Taip pat socialinis elementas, tai puikus būdas užmegzti ryšį su kolegos nuotykių saugioje aplinkoje. Solo kelionės traukiniu taip pat yra puikus būdas tikrai galės pamatyti vietas ir kraštovaizdžius, kaip jums perduoti per juos. Taip pat gandas, kad traukinių laidininkai yra puikus žmonių paklausti apie traukinių fotografijos, išbandyti savo kitą puikiai Instagram istorija.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Travel By Train is the best

 

Pasirinkimas paskirties & Užsakymas Apgyvendinimas

Kai jums pasirinkti kelionės tikslą jūsų Solo keliauja – Tikrinti ne sezono metu, kurie gali padėti toliau ruožas savo biudžetą šiek tiek. Visa kelionė yra tavo, bet taip yra kaina. Turint tai omenyje, patikrinti oro! Kai per sezono tikslai yra tiesiog klaikus, ir tai būtų gera idėja nepamiršti pagrindinių įvykių ar švenčių dienomis, kad galėtų siųsti kainos staigiai pakiltų. Nėra apgyvendinimo trūkumas, kur jums nuspręsti kelionės, viešbučiai, B&Tūkstančiai s, ir Airbnb anketa gausu. Pasirinkite vieną, kad jums tinka ir jūsų biudžeto.

Marselio Lionas traukiniai

Paryžius Lionas traukiniai

Lionas į Paryžius traukiniai

Lionas Avinjonas traukiniai

Use Trains On Your Solo Travel Trip

 

Solo Kelionės Kelionės: Planavimas savo maršrutą

Spontaniškumas yra vienas iš geriausių privilegijos solo kelionės, bet, pradėti su, išbandyti ir turėti išsamų kelionės. Tai puikus atspirties taškas. Nustatyti pagrindinius akcentus į paskirties pasirinkote ir įsteigė grafikas. Turėti grožio detalus maršrutas yra tai, kad gali padėti jums tuo pačiu metu leidžia jums pakeisti, kaip jūs einate kartu.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Take Photos During Your Travels

 

Lik saugus

Svarbiausia saugumas dar niekada nebuvo apter. Jei keliaujate kažkur naujas ir unchartered jums, nepamiršti vietinio nusikalstamumo "karštuosius taškus ir padaryti savo mokslinių tyrimų! Kai esate atlikti ir apie, išlaikyti savo vertybes iš paprasto žvilgsnio ir bandyti ne vaikščioti aplink žiūri savo telefoną. Vykdyti savo kelionės pavadinimą ir adresą su jumis, dėl viso pikto. Išbandykite ir susipažinti su kai kurių vietinių pagalbos numerių ir tuo metu, kai mokslinių tyrimų saugos informaciją savo konkrečią paskirties vietą, padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų apie kultūros etiketo, taip pat. Vienas iš geriausių saugumo priemones yra dalintis savo maršrutą su draugu ar šeimos nariu. Tegul žmonės žino, kur esate ir ką jūsų planai. Atnaujinkite juos apie bet kokius pakeitimus, kuriuos gali padaryti pakeliui.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

How To Plan A Solo Travel Trip

 

Solo Kelionės Kelionės: Susidraugauti pakeliui

Nors Solo kelionė yra puikus, galite eiti dienas nepasitarę su žmogumi. Taikos gali būti viena iš priežasčių, keliaujant Solo, bet galiausiai jis gali imtis savo rinkliava. Laimei, kai esate kelyje, tai gana lengva susitikti su naujais žmonėmis ir užgroti kelis pokalbius. Būkite tikri. Laikykite savo ausis atvira pažįstamas akcentas į savo ir prisiminti, kad bendra patirtis yra puikus ledlaužys užmegzti ryšį su kolegomis keliautojams.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

Make Friends Along Your Travels

 

pack Šviesos

Kai Solo keliauti, jums reikia įsitikinti, kad jūs galite atlikti viską dėl savo. Vienas rankinis, lagaminas, arba kuprinė turėtų būti idealus bagažo kiekis, nesvarbu, ar keliaujate vieną savaitę, ar tris. Paketas paskirties, suknelė oras, kuri turėtų palengvinti savo apkrova. Jūs nustebsite, kaip gerai ji jaučiasi pakuoti tik pagrindai ir palikti netvarką už. Jūsų fotoaparatas visada yra būtinybė, Solo kelionės ir fotografija Eiti koja kojon.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

 

Solo Kelionės Kelionės: Vakarienė Vienas

Jei esate drąsus pakankamai filialo į solo kelionės, Jūs esate drąsus pakankamai valgyti vien. Daugelyje šalių, pusryčiai ir pietūs linkę būti daugiau atsitiktinis pusėje, todėl, jei esate bijodamas stalą už vieną scenarijų, pradėti su šiais valgio metu. Paimkite knygą ar žurnalą su savimi ir jei valgomasis atskirai tikrai nėra jūsų dalykas, žvilgsnis į vietos Meetup grupių. Jūs galite susisiekti su žmonėmis, kurie mėgaujasi smaguris išvykas ir, jei norite, kad tikrai norite išvengti minios, ieškoti apgyvendinimo kad yra virtuvėlė ir kepkite iki savo audrą.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

Eating on a Solo Travel Trip

 

Pabandykite Atvykimas per dieną

Kai jūs planuojate jūsų maršrutas, pabandyti planuojate atvykti šviesiu paros metu. Tai gana nelengvas uždavinys rasti savo kelią per nepažįstamą miestą tamsoje, ir net labiau, kai tu darai tai Solo. Planavimas bus sudėtinga dalį savo solo kelionių misijos, pradėti su, ir jūs galite atoslūgis ir srauto, kaip jums judėti kartu, bet šie maži detalės padaryti didžiulį skirtumą.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

Solo Travel Trip Photos

 

Jūs darote tinkamą pasirinkimą padaryti kai keliaujate savo ir turintys Solo Kelionės. Būsite kur kas daugiau įžvalgus ir atvira tam, kas vyksta aplink jus. Visada pasitikėti savo nuojauta keliaujant ir naudojimas Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kaip planuoti solo Kelionės Kelionės?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solo-travel-trip/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)