Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 26/05/2021)

Vlaky v Európe sú veľká vec; milujeme naše koľaje, a my si ich vybral viac než akákoľvek iná druh dopravy kedykoľvek. Na rozdiel od dostať z bodu A do bodu B v swift, pohodlný a spoľahlivý spôsob,, je tu toľko väčšina z vás ani nie sú vedomí o železničnej doprave. Na tomto liste, sme vyčlenením niekoľko prekvapivých faktov o vlakoch v Európe ste neboli vedomí až do teraz:

 

Vlaky v Európe sú šetrné k životnému prostrediu

Kričte všetkým s vedomím, ktorí sa snažia pomôcť našej matke prírode a nášmu plánovačovi žiť večne: ak si kúpite lístok na vlak namiesto lietadla alebo autobusu, a budete robiť len to. Ako sme zistili,, "vysokorýchlostné vlaky sú 3x energeticky účinnejšie než regionálne vlaky ", zatiaľ čo "aj najpomalší vlak je 20% účinnejší ako auto". Ako úžasné je, že?

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

 

Cestovanie vlakom je, ako miestni obyvatelia Cestovanie

cestovanie vlakom je masívny v Európe, a máme pocit, že nebude čoskoro meniace sa kedykoľvek. Existuje niekoľko dôvodov, prečo vlaky sú rovnako populárne medzi Európanmi, a všetky z nich sú 100% utiecť: oni sú super rýchly, nákladovo efektívne, a pohodlné všemožne. Plus, Vlaky jazdia v Európe sú autentickej skúsenosti cestovné, čo je len ďalší bonus k celej veci!

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lucerna na Ženeva Vlaky

 

Vlaky v Európe sú pohodlné

 

Vlak Travel môžete ušetriť peniaze na hotelovej izbe

počkať, čo? Áno, je to pravda! Vzhľadom k niečomu s názvom "Nočné vlaky v Európe"Cestujúci, ktorí trávia viac než 10 hodín vo vlaku z bodu A do bodu B si môžu vychutnať výhodu jazdy v nočnom vlaku v Európe a šetrenie peňazí na hotelovej izbe. Existuje niekoľko rôznych typov ubytovania ponúkané v "nočných vlakov," navrhnuté tak, aby sa zmestili cestovné preferencie každého jednotlivca a ich rozpočet. Takže, máme:

  • polohovateľné sedadlá
  • Menšie spacie priestory, lehátka
  • Jednoduché alebo dvojité cestujúci spacie priestory

Tieto typy ponúk zvyčajne sa líšia podľa spoločnosti krajiny a železničné, ale zvyčajne zahŕňajú podobné ponuky.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Ak cestujete na dlhšiu dobu potom vlaky v Európe Rail Pass, mohol dostať vás zľavy

nie, nie ste snívanie - z veľkej časti, železničnej preukazy majú bonusy, ktoré môžu byť čokoľvek od drobných darčekov, ako sú prechádzky na lodi a autobusová doprava so zľavami na hotely a pešie túry. niekedy, môžete dokonca získať odmeny vám ponúka úplne zadarmo činnosti, vrátane bez plavby, jedlá, a podobné.

Brusel Amsterdam vlaky

Lille do Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Zvyčajne môžete pobozkať Tie poplatkov za batožinu Goodbye

Jeden z najväčší vecí o cestovaní vlakom Znie to až príliš dobre, aby to bola pravda. hmmm, počkať na to, áno, že ste uhádli: väčšina vlakov v Európe nemajú účtovať poplatky za batožinu! istý, to je spôsobené tým, že je žiadna kontrola, keď ste na cestách vlakom, znamenať - musíš prenesenie celého batožinu s tebou. Zatiaľ čo niektorí by mohli vidieť ako protiinflačnej na cestovanie vlakom, zistíme, že pôsobivá: aspoň vieme, že budete cestovať svetlo, správny? Plus, tam je vždy batožinový vozík niekde na pomoc cestujúcim, ktorí prevážajú veľa batožiny, takže to vyrieši.

 

Nabudúce máte pochybnosti o tom, či má alebo nemá cestovať vlakom - myslíme si, že odpoveď je celkom jasné, ... nie je to? Ísť do Save-A-Train aby si svoj cieľ 3 minút, za najlacnejšie ceny, a zbavený nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)