Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 02/07/2021)

Tam nie je veľa spôsoby dopravy lepšie ako vlak, ale plavba príde celkom blízko! Jedná sa o luxusné a neuspěchaný spôsob, ako spoznať pôžitky z Európy, videnie miest, regióny, a krajín z novej perspektívy. Môžete si prezrieť zaujímavé ciele ktoré by inak mohli byť vynechal z dovolenky itinerára. Niet divu, že toľko ľudí vybrať scénická trasa vidieť 5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala!

 

1 z 5 Najkrajších riek v Európe: dunaj

dĺžka: 1,783 míle / 2,870km

trasa: Nemecko – Čierny les s Čiernym morom

Potom sa dunajskej riečnej plavbu, ak máte radi históriu, vynikajúce jedlo, a nezabudnuteľné zážitky. Cestovať cez moderné mesto Amsterdam v západná Európa na Dunaji, ktorý sa pomaly zostupuje do východnej Európy prehliadania historických pamiatok, ako je Salzburg (mesto hudby), alebo skončiť k návšteve ruín bary v trendy Budapest. Táto zbierka európskej riečnej plavby bude zametať ťa preč do snového priestoru naplneného s novými zážitkami, pamiatky, zvuky, vonia, a gastronomické stretnutia.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova Vlaky

Viedeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Viedeň Vlaky

Rieka Dunaj v noci

2 z 5 Najkrajších riek v Európe: Rhone

dĺžka: 505 míle / 813km

trasa: švajčiarske Alpy Stredozemného mora

Rhone River je historický rieka švajčiarsko a Francúzsko a jeden z najvýznamnejších vodných cestách Európa. Niet divu, že je na našej zoznam 5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala.

To je jediná hlavná rieka, ktorá tečie priamo do Stredozemné more a prevzala ich dôkladne Alpine. Tým je úplne odlišná od svojho severného suseda, Rýn, čo ponecháva všetky jeho alpských charakteristík za keď opúšťa Švajčiarsko. Malebná a často divoký priebeh Rhone, charakteristiky tečúcej vody v ňom, a spôsob, akým bol používaný ľuďmi boli všetky formovaný vplyvy na horách, vpravo dole na ústí rieky, kde sedimenty značenie na Rhone v alpskom ľadovca sa prenášajú do teplejších vodách Stredozemného mora.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Miláno Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Rivers Rhone Švajčiarsku v Európe

3 z 5 Najkrajších riek v Európe: Hlavné

dĺžka: 326 míle / 525km

trasa: Kulmbach Mainz, Nemecko

Hlavné rieka je 327 míle dlhý a je najdlhšia rieka sa nachádza úplne v Nemecko. Prúdi z východu na západ, Hlavné pripojí na rieku Rýn v Mainzi, Nemecko. Hlavné rieka začne v regióne Horné Franky Nemecko; však, rieka je považovaná len splavný medzi Bamberg a Mainz.

v 1992 na Mohan-Dunaj kanál otvorené, ktorá spája riek Mohan a Dunaj. Kanál začína v Bambergu a spĺňa Dunaj v Kelheim, Nemecko. To je teraz považované za hlavnú vodná cesta, ktorá umožňuje oba osobné lode a menších obchodných plavidiel cestovať medzi Severným morom na západe a Čiernym morom na východe.

Kolín nad Rýnom do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Rivers Mainz Nemecko v Európe

 

4 z 5 Najkrajších riek v Európe: jeho
dĺžka: 485 míle / 780km

trasa: Severozápadne od Dijonu, Francúzska na anglický Channel Le Havre

Mnohé z týchto miest majú funkciu, ktorá je identifikuje, definuje ich existenciu, a pôsobí ako impulzu, ktorý preteká mestami srdca. Seina v Paríži je to, čo rieka Temža v Londýne, Dunaj v Budapešti. je epicentrum, oblasť, do ktorej migrujú turisti, kde dodržujte slávnych atrakcií a zachytiť spomienky.

Kruhové vlečné Cruise je nutnosťou!

Myslíme si, že môžete doslova vybrať len o niektorého z Seine plavby ponúkaných a nebudete sklamaní! Budete mať možnosť vidieť to najlepšie z Paríža, mesto lásky. Váš výber je široký siahať. Ak máte obmedzený čas, plavby sú k dispozícii, aby sa zmestili do svojej krátkej dobe. Pre viac bezstarostnú atmosférou, teraz Seine večeru plavbu na, pohľad na Eiffelovej veže a múzea Louvre, ako si plávať podľa. Alebo môžete skombinovať tieto atrakcie a plavba na exkluzívne combo, vyšplhať až na druhom poschodí, obdivovať výhľady, a potom výlet loďou, teší večeru a pohár vína. Môžete si dokonca vziať v Moulin Rouge relácii, ak si to fantázia? Ak chcete zobraziť skutočné Paríž, Kruhové vlečné plavba je nutnosťou.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

 

Posledné Pick U európskych riek – Holandskej vodné cesty

dĺžka: 528 míle / 850km

trasa: Holandsko do Severného mora

malé rieky, kanály, a vnútrozemské moria Holandska tvoria Holandské vodné cesty, a cestovné tu je relaxačný spôsob, ako preskúmať Európu a jej pozoruhodné nížin. Výlety okolo miest Amsterdam a Rotterdam sa často objavujú na trasách, ale vyvrcholenie Holandský vodné cesty plavba je séria 19 autentickej veterné mlyny, ktoré lemujú brehy kanál v oblasti Kinderdijk. Kúpte si kamery ready.

Rovnako úžasné sú kvetinové displeja v Keukenhof, najväčšia kvetinová záhrada. Oslňujúci koberce farieb sú tvorené siedmich miliónov tulipánov, narcisy, a ďalšie kvety - v najlepšej podobe počas apríla a mája. Pozrite sa na kratšie plavby v tomto ročnom období, ktoré je zamerané na holandských poliach žiarovky.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Holandskej vodné cesty a veterný mlyn

 

Všetci na palube! Zarezervujte si lístok, na ktorý zakúpite vlak na cestu po rieke Save A Train dnes a začne premávať!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)