Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 30/09/2023)

Tam nie je veľa spôsoby dopravy lepšie ako vlak, ale plavba príde celkom blízko! Jedná sa o luxusné a neuspěchaný spôsob, ako spoznať pôžitky z Európy, videnie miest, regióny, a krajín z novej perspektívy. Môžete si prezrieť zaujímavé ciele ktoré by inak mohli byť vynechal z dovolenky itinerára. Niet divu, že toľko ľudí vybrať scénická trasa vidieť 5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala!

 

1 z 5 Najkrajších riek v Európe: dunaj

dĺžka: 1,783 míľ / 2,870km

trasa: Nemecko – Čierny les s Čiernym morom

Potom sa dunajskej riečnej plavbu, ak máte radi históriu, vynikajúce jedlo, a nezabudnuteľné zážitky. Cestovať cez moderné mesto Amsterdam v západná Európa na Dunaji, ktorý sa pomaly zostupuje do východnej Európy prehliadania historických pamiatok, ako je Salzburg (mesto hudby), alebo skončiť k návšteve ruín bary v trendy Budapešť. Táto zbierka európskej riečnej plavby bude zametať ťa preč do snového priestoru naplneného s novými zážitkami, pamiatky, zvuky, vonia, a gastronomické stretnutia.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova Vlaky

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Salzburg Viedeň Vlaky

Danube river at night

2 z 5 Najkrajších riek v Európe: Rhone

dĺžka: 505 míľ / 813km

trasa: švajčiarske Alpy Stredozemného mora

Rieka Rhone je historický rieka Švajčiarsko a Francúzsko a jeden z najvýznamnejších vodných cestách Európe. Niet divu, že je na našej zoznam 5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala.

To je jediná hlavná rieka, ktorá tečie priamo do Stredozemné more a prevzala ich dôkladne Alpine. Tým je úplne odlišná od svojho severného suseda, Rýn, čo ponecháva všetky jeho alpských charakteristík za keď opúšťa Švajčiarsko. Malebná a často divoký priebeh Rhone, charakteristiky tečúcej vody v ňom, a spôsob, akým bol používaný ľuďmi boli všetky formovaný vplyvy na horách, vpravo dole na ústí rieky, kde sedimenty značenie na Rhone v alpskom ľadovca sa prenášajú do teplejších vodách Stredozemného mora.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Miláno Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Rhone Switzerland Rivers In Europe

3 z 5 Najkrajších riek v Európe: Hlavné

dĺžka: 326 míľ / 525km

trasa: Kulmbach Mainz, Nemecko

Hlavné rieka je 327 míle dlhý a je najdlhšia rieka sa nachádza úplne v Nemecko. Prúdi z východu na západ, Hlavné pripojí na rieku Rýn v Mainzi, Nemecko. Hlavné rieka začne v regióne Horné Franky Nemecko; však, rieka je považovaná len splavný medzi Bamberg a Mainz.

In 1992 a Mohan-Dunaj kanál otvorené, ktorá spája riek Mohan a Dunaj. Kanál začína v Bambergu a spĺňa Dunaj v Kelheim, Nemecko. To je teraz považované za hlavnú vodná cesta, ktorá umožňuje oba osobné lode a menších obchodných plavidiel cestovať medzi Severným morom na západe a Čiernym morom na východe.

Kolín nad Rýnom do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Mainz Germany Rivers In Europe

 

4 z 5 Najkrajších riek v Európe: jeho
dĺžka: 485 míľ / 780km

trasa: Severozápadne od Dijonu, Francúzska na anglický Channel Le Havre

Mnohé z týchto miest majú funkciu, ktorá je identifikuje, definuje ich existenciu, a pôsobí ako impulzu, ktorý preteká mestami srdca. Seina v Paríži je to, čo rieka Temža v Londýne, Dunaj v Budapešti. je epicentrum, oblasť, do ktorej migrujú turisti, kde dodržujte slávnych atrakcií a zachytiť spomienky.

Kruhové vlečné Cruise je nutnosťou!

Myslíme si, že môžete doslova vybrať len o niektorého z Seine plavby ponúkaných a nebudete sklamaní! Budete mať možnosť vidieť to najlepšie z Paríža, mesto lásky. Váš výber je široký siahať. Ak máte obmedzený čas, plavby sú k dispozícii, aby sa zmestili do svojej krátkej dobe. Pre viac bezstarostnú atmosférou, teraz Seine večeru plavbu na, pohľad na Eiffelovej veže a múzea Louvre, ako si plávať podľa. Alebo môžete skombinovať tieto atrakcie a plavba na exkluzívne combo, vyšplhať až na druhom poschodí, obdivovať výhľady, a potom výlet loďou, teší večeru a pohár vína. Môžete si dokonca vziať v Moulin Rouge relácii, ak si to fantázia? Ak chcete zobraziť skutočné Paríž, Kruhové vlečné plavba je nutnosťou.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

 

Posledné Pick U európskych riek – Holandskej vodné cesty

dĺžka: 528 míľ / 850km

trasa: Holandsko do Severného mora

malé rieky, kanály, a vnútrozemské moria Holandska tvoria Holandské vodné cesty, a cestovné tu je relaxačný spôsob, ako preskúmať Európu a jej pozoruhodné nížin. Výlety okolo miest Amsterdam a Rotterdam sa často objavujú na trasách, ale vyvrcholenie Holandský vodné cesty plavba je séria 19 autentickej veterné mlyny, ktoré lemujú brehy kanál v oblasti Kinderdijk. Kúpte si kamery ready.

Rovnako úžasné sú kvetinové displeja v Keukenhof, najväčšia kvetinová záhrada. Oslňujúci koberce farieb sú tvorené siedmich miliónov tulipánov, narcisy, a ďalšie kvety - v najlepšej podobe počas apríla a mája. Pozrite sa na kratšie plavby v tomto ročnom období, ktoré je zamerané na holandských poliach žiarovky.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Dutch Waterways and windmill

 

Všetci na palube! Zarezervujte si lístok, na ktorý zakúpite vlak na cestu po rieke Uložiť vlak dnes a začne premávať!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najkrajších riek v Európe, aby preskúmala” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)