Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 12/03/2021)

Viedeň je populárny destinácie, hlavne preto, že je nádherné a je to mesto, ktoré má čo ponúknuť

Avšak, je to tiež mesto je obklopený mnohých ďalších zaujímavých miest. Ak máte čas pre jednodenný výlet z Viedne, kde by ste mali obrátiť svoju pozornosť? Máme niekoľko návrhov, ktoré určite budú urob si dovolenku v Rakúsku viac univerzálna. Ďalej, môžete dostať sa pozrieť na nejaké miesta, ktoré by ste inak urobiť čas na návštevu. Pozrite sa na náš zoznam 5 Najlepší Jednodňové výlety z Viedne do Objav Rakúsko, ktoré by vás mohli zaujať!

 

1. Discover Rakúsko – Hallstatt

Hallstatt je ideálny pre jednodenný výlet z Viedne, pretože to nebude trvať príliš dlho, aby preskúmala, a to je úplne ohromujúca. Avšak, Ak ste pričom vlak do Hallstattu, vyraziť skoro ráno, takže budete mať dostatok času. Je to jedna z najdlhších jednodňové výlety z Viedne, a dobré plánovanie má zásadný význam. ale, akonáhle ste tam, tam je veľa tešiť. túry, fotenie, alebo návšteve ľadovej jaskyne v zime sú vynikajúcou voľbou.

Mníchov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim sa Hallstatt Vlaky

 

 

2. Salzburg

Salzburg je ľahké dostupné vlakom z Viedne, a to je jeden z najpútavejších výlety. napríklad, v Salzburgu, si môžete prezrieť historické centrum mesta s jeho nádherných barokových stavieb. Potom je tu Hobensalzburg Fortress, ktorá vám poskytne najlepší výhľad na mesto.

Okrem toho, ste mohli cestovať Mozartov domov, teraz a múzeum s množstvom vecí, dozvedieť sa o slávneho skladateľa. Ešte viac, by ste mohli navštíviť Katedrála v Salzburgu, kde bol pokrstený.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Graz Salzburg Vlaky

Linz Salzburg Vlaky

 

3. Výlet do Lainzer Wildlife Park

Ak hľadáte sa dostať preč z mesta na výlet, máte veľa možností,. Jedným z nich je Lainzer Prírodný park, ktoré môžete nájsť v Wienerwaldu. Jeho krásna príroda so starými duby a breza sa budete cítiť, akoby ste vstúpili do rozprávky.

V minulosti, toto miesto bol obľúbený lov strašiť veľa šľachticov. dnes, nemôžete loviť, ale môžete si vychutnať krásne turistické chodníky rovnako ako pohľad z observatória Hubertuswarte.

Norimberg do Viedne Vlaky

Frankfurt k Viedni Vlaky

Innsbruck Viedeň Vlaky

Stuttgart do Viedne Vlaky

A Day Trip To Lainzer Wildlife Park

 

4. zámok Laxenburg

jenom 40 minútové cesta z Viedne, nájdete toto jazero klenot - zámok Laxenburg. Umiestnenie bolo kedysi obchodným mestom, ale teraz slúži ako malebné Okrem Viennas kúzlo. napríklad, môžete teraz jedným z jej mnoho reštaurácií, slnečný polia a dokonca vyplávať na jazero.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

5. Kríž kamenný hrad

V okolí Viedne, je majestátny stredoveký hrad si môžete prezrieť. Kreuzenstein pripomína mnohých cestovateľov magické Rokfortu, pretože jeho veží a vežičiek. Čo je viac, ponúka bezkonkurenčný, úchvatný výhľad Vienna Woods a Dunaja. Okrem toho, obec Leobendorf je blízko, čo môže byť dobrý stop pre vás na výlet.

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

Kolín nad Rýnom Viedeň Vlaky

Kreuzenstein Best Day Trips From Vienna

 

Pripravení na všetko, Viedeň má ponúknuť, pokiaľ ide o jednodňové výlety? S niektorú z našich 5 Najlepší Jednodňové výlety z Viedne do Objav Rakúsko, vaša cesta bude stáť za to. Pripravte sa na užite si dovolenku a uistite sa, Zarezervujte Si Lístky načas!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepší Jednodňové výlety z Viedne do Objav Rakúsko” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-day-trips-from-vienna%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)