Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 12/03/2021)

Wiedeń jest popularny cel podróży, głównie dlatego, że jest przepiękne i ma wiele do zaoferowania

Jednakże, jest to również miasto otoczone wielu innych ciekawych miejsc. Jeśli masz czas na wycieczkę z Wiednia, gdzie należy zwrócić uwagę? Mamy kilka sugestii, które z pewnością będą zrobić swoje wakacje w Austrii bardziej wszechstronny. Ponadto, można dostać się do zobaczyć kilka miejsc, które nie mogłyby mieć czas, aby odwiedzić. Zapraszamy do obejrzenia naszej liście 5 Najlepsze Wycieczki jednodniowe Wiedeń Odkryj Austria który może Cię zainteresować!

 

1. Odkryj Austria – Hallstatt

Hallstatt jest idealnym miejscem na wycieczkę z Wiednia, ponieważ nie trwają zbyt długo, aby zbadać, i to jest absolutnie oszałamiający. Jednakże, Jeśli jesteś biorąc pod pociąg Hallstatt, wyruszać wcześnie rano, więc będziesz mieć wystarczająco dużo czasu,. Jest to jeden z najdłuższych wycieczek z Wiednia, oraz Dobre planowanie jest niezbędne. Ale, raz jesteś tam, jest mnóstwo cieszyć. podwyżki, robienie zdjęć, lub odwiedzenie jaskiń lodowych w zimie są doskonałe wybory.

Pociągi Monachium do Hallstatt

Innsbruck Pociągi Hallstatt

Pociągi Passau do Hallstatt

Rosenheim Pociągi Hallstatt

 

 

2. Salzburg

Salzburg jest łatwo dojechać pociągiem z Wiednia, i jest to jedna z najbardziej wciągających wycieczki. Na przykład, w Salzburgu, można zwiedzić zabytkowe centrum miasta z jego wspaniałych budowli barokowych. Wtedy nie ma Fortress Hobensalzburg, który zapewni Ci najlepszy widok na miasto.

do tego, można zwiedzać domu Mozarta, teraz muzeum z dużą ilością rzeczy, aby dowiedzieć się o słynnym kompozytorze. Nawet więcej, można zwiedzić katedrę w Salzburgu, gdzie został ochrzczony.

Pociągi Monachium do Salzburga

Pociągi Wiedeń do Salzburg

Pociągi Salzburg Graz

Pociągi Linz Salzburg

 

3. Wycieczkę do Lainzer Wildlife Park

Jeśli szukasz, aby uciec z miasta na wycieczkę, masz wiele opcji. Jednym z nich jest Lainzer Park Dzikich Zwierząt, które można znaleźć w Vienna Woods. Jej piękny charakter starożytnych dębów i brzóz, że poczujesz się jakbyś wszedł do bajki.

W przeszłości, To miejsce było ulubionym miejscem polowań wielu szlachciców. Dzisiaj, nie można polować, ale można korzystać szlaków turystycznych jak również widok z obserwatorium Hubertuswarte.

Pociągi Norymberga do Wiedeń

Frankfurt do Wiedeń Pociągi

Innsbruck Wiedeń Pociągi

Pociągi Stuttgart Wiedeń

A Day Trip To Lainzer Wildlife Park

 

4. Laxenburg Zamek

tylko 40 minut podróż z Wiednia, można znaleźć tego jeziora gem - Laxenburg Zamek. Lokalizacja była niegdyś miastem targowym, ale teraz służy jako malowniczy Oprócz uroku Wiednia. Na przykład, można korzystać z jednego z jej wiele restauracji, nasłonecznione pola i nawet wypłynąć na jezioro.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

5. Krzyż kamienny zamek

W okolicach Wiednia, jest majestatyczny średniowieczny zamek można zbadać. Kreuzenstein Przypomina wielu podróżnych magicznego Hogwartu, ze względu na jego wieże i wieżyczki. Co więcej, oferuje niezrównaną, zapierający dech w piersiach widok Lasu Wiedeńskiego i Dunaju. do tego, wioska Leobendorf jest blisko, który może być dobrym przystanek dla ciebie na dzień podróży.

Pociągi Graz Innsbruck

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Pociągi Wiedeń do Zurych

Kolonia Pociągi do Wiednia

Kreuzenstein Best Day Trips From Vienna

 

Gotowy, aby zobaczyć wszystko, co Wiedeń ma do zaoferowania, jeśli chodzi o wycieczki? Z każdym z naszych 5 Najlepsze Wycieczki jednodniowe Wiedeń Odkryj Austria, Twoja podróż będzie warto. Przygotuj się do cieszyć się wakacjami i upewnij się, Zarezerwować Bilety Na Pociąg na czas!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepsze Wycieczki jednodniowe Wiedeń Odkryj Austria” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-day-trips-from-vienna%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)