Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Dlaczego podróżować pociągiem? Podróż pociągiem jest relaks, praktyczny i oferuje aspekt społeczny, że inne metody transportu po prostu nie może się równać. Jednakże, podróżowanie z niepełnosprawnością może być trudne dla niektórych. Nie oznacza to, że nie możesz cieszyć się zabawą, chociaż. Ten artykuł oferuje kilka podstawowych obszarów, które trzeba wziąć pod uwagę przy planowaniu Twój podróż pociągiem więc podróżowanie z niepełnosprawnością w Europie jest mniej stresujące.

Z pewnością istnieją pewne wyzwania accessibility, Podstawowym faktem jest, że więcej badań zrobić, Tym bardziej dostępne i zabawy podróż będzie! Na przykład; Czy wiesz, że ruiny Herkulanum są prawie identyczne Pompeje, ale są przyjazne dla wózka inwalidzkiego? I że pasażerowie wycieczkowych niepełnosprawne nie muszą podjąć “osioł ścieżka” w górę urwiska podczas wizyty w greckiej wyspie Santorini? Twój urlop nie musi być walka - zrobić swoją pracę domową i podróż może być wypełniona w pełni dostępnych miejsc hotelowych, dostępne trasy pomiędzy dostępny turysta wdzięki kobiece, i wspaniałe dostępny doświadczenia podróży.

 

Który pociąg wsiąść w Save-A-Train, jeśli podróżujesz z niepełnosprawnością?

Jeśli masz wiele opcji dostępnych dla Ciebie (Niektóre kraje mają tylko jeden system kolei), spróbuj wybrać nośnik, który oferuje najbardziej usług dostosowanych do potrzeb podróżujących z niepełnosprawnością. Mianowicie; pomoc przy wsiadaniu i dostępny samochody sypialne. Umywalnie powinny być wystarczająco duże, aby pomieścić Ciebie i Twojego wózka wraz z eskortą lub opiekunem. Jak zawsze, zadać jak najwięcej pytań, jak można z wyprzedzeniem, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek!

Podróż z niepełnosprawnością, jak wsiąść do pociągu z wózka inwalidzkiego

Wyposażenie i usługi

Specjalna Podróżowanie z usługą niepełnosprawności mogą się zmieniać z jednego regionu do drugiego, w zależności od kilku kryteriów; samochody na danym pociągu, obiekty na różnych stacje na Twojej trasie, a nawet polityka przewoźnika dotycząca dostępności.

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów Paryżu

Frankfurt pociągom Paryżu

Pociągi Kolonia do Brukseli

 

Przeczytaj swój bilet i poznaj swoją trasę podczas podróży z niepełnosprawnością

Po ich otrzymaniu dokładnie sprawdź swój bilet i plan podróży. Upewnić się, że są wygodne z jego polityką i przepisami tak, że nie są zaskoczeni swoimi różnymi międzylądowań (zwłaszcza podczas podróży za granicą).

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

Rampy i ograniczenia Waga

Wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu jest oczywiście ważnym elementem podróży. upewnij się, że odlotu i przylotu stacje są wyposażone w platformy wysokiego szczebla lub windy dla wózków inwalidzkich. Pozwoli to znacznie łatwiejsze do wsiadania i wysiadania swoim pociągu podczas podróży z niepełnosprawnością.

Milan Pociągi Pompei

Florencja pociągom Pompei

Pociągi do Salerno Pompei

Neapol pociągów Pompei

 

Podróż z niepełnosprawnością, rampa kolejowa na wózku inwalidzkim

Dodatkowy bagaż podczas podróży z niepełnosprawnością

Większość przewoźników dołoży wszelkich starań, aby pomieścić osób podróżujących z niepełnosprawnością oraz potencjału dodatkowy bagaż mogą wymagać (np. wózek inwalidzki, zbiorniki tlenu, itp.). Jeśli wiesz, że będziesz potrzebować dodatkowych wymogów bagażu, niech przewoźnik wiedzieć wcześniej.

Wenecja pociągom Rzymie

Pociągi do Wenecja Mediolan

Lyon Pociągi Paryż

Pociągi Zurych do Interlaken

 

Po przyjeździe

Pobyt w najbardziej dostępnych części miasta. To jedna z najtrudniejszych części planowania podróży pociągiem podczas podróży z niepełnosprawnością. Możesz odkryli wielką dostępny hotel, ale co można znaleźć podczas spaceru / rozwałkować przednie drzwiczki? Czy istnieją wzgórza i schody we wszystkich kierunkach? Trzeba będzie przewrócić kostki brukowej? Czy są dostępne w pobliżu restauracji? Istotne jest, aby badać okolicę zdjęcie. Możesz użyć Widok ulicy w Mapach Google aby uzyskać ukształtowanie terenu, następnie napisz hotel z pytaniami.

Z całym admin zewnątrz droga, Pamiętaj, aby poświęcić trochę czasu na relaks i przygodę. Poświęć trochę czasu, aby poznać innych pasażerów, patrzeć przez okno, lub po prostu zgubić na chwilę, jak podróżować trasę tak wiele przeszli przed.

 

Bilety na pociągi można zamówić w Najszybsze pociągi w Europie na Zapisz-A-Pociąg do prawie każdego miejsca przeznaczenia wpisany powyżej w 3 minuty, na najtańsze stawki bilet na pociąg i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie??, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-disability-europe%2F%0A%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)