Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 12/03/2021)

Vídeň je populární cíl cesty, hlavně proto, že je nádherné a je to město, které má co nabídnout

nicméně, je to také město je obklopen mnoha dalších zajímavých míst. Máte-li čas pro jednodenní výlet z Vídně, kde byste měli obrátit svou pozornost? Máme nějaké návrhy, které určitě budou udělejte si dovolenou v Rakousku více univerzální. Dále, můžete dostat se podívat na nějaké místa, která byste jinak udělat čas na návštěvu. Podívejte se na náš seznam 5 Nejlepší Jednodenní výlety z Vídně do Objev Rakousko, které by vás mohly zaujmout!

 

1. Discover Rakousko – Hallstatt

Hallstatt je ideální pro jednodenní výlet z Vídně, protože to nebude trvat příliš dlouho, aby prozkoumala, a to je naprosto ohromující. nicméně, Pokud jste přičemž vlak do Hallstattu, vyrazit brzy ráno, takže budete mít dostatek času. Je to jedna z nejdelších jednodenní výlety z Vídně, a dobré plánování má zásadní význam. Ale, jakmile jste tam, tam je spousta těšit. túry, fotit, nebo návštěvě ledové jeskyně v zimě jsou vynikající volbou.

Mnichov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim se Hallstatt Vlaky

 

 

2. Salzburg

Salcburk je snadné dostupné vlakem z Vídně, a to je jeden z nejpoutavějších výlety. Například, v Salcburku, si můžete prohlédnout historické centrum města s jeho nádherných barokních staveb. Pak je tu Hobensalzburg Fortress, která vám poskytne nejlepší výhled na město.

dodatečně, jste mohli cestovat Mozartův domov, nyní muzeum se spoustou věcí, dozvědět se o slavného skladatele. Ještě více, byste mohli navštívit Katedrála v Salzburgu, kde byl pokřtěn.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

Graz Salzburg Vlaky

Linz Salzburg Vlaky

 

3. Výlet do Lainzer Wildlife Park

Pokud hledáte se dostat pryč z města na výlet, máte spoustu možností,. Jedním z nich je Lainzer Přírodní rezervace, které můžete najít v Wienerwaldu. Jeho krásná příroda se starými duby a břízami se budete cítit, jako byste vstoupili do pohádky.

V minulosti, toto místo byl oblíbený lov strašit mnoho šlechticů. Dnes, nemůžete lovit, ale můžete si vychutnat krásné turistické stezky stejně jako pohled z observatoře Hubertuswarte.

Norimberk do Vídně Vlaky

Frankfurt k Vídni Vlaky

Innsbruck Vídeň Vlaky

Stuttgart do Vídně Vlaky

A Day Trip To Lainzer Wildlife Park

 

4. Zámek Laxenburg

jenom 40 minutové cesta z Vídně, najdete toto jezero klenot - Zámek Laxenburg. Umístění bylo kdysi obchodním městem, ale nyní slouží jako malebné Kromě Viennas kouzlo. Například, můžete nyní jedním z jejích mnoho restaurací, slunný pole a dokonce vyplout na jezero.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

5. Kříž kamenný hrad

V okolí Vídně, je majestátní středověký hrad si můžete prohlédnout. Kreuzenstein připomíná mnohé cestovatele magické Bradavic, protože jeho věží a věžiček. Co je víc, Nabízí bezkonkurenční, úchvatný výhled Vienna Woods a Dunaje. dodatečně, obec Leobendorf je blízko, což může být dobrý stop pro vás na výlet.

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

Kolín nad Rýnem Vídeň Vlaky

Kreuzenstein Best Day Trips From Vienna

 

Připraveni na všechno, Vídeň má nabídnout, pokud jde o jednodenní výlety? S některou z našich 5 Nejlepší Jednodenní výlety z Vídně do Objev Rakousko, vaše cesta bude stát za to. Připravte se na užijte si dovolenou a ujistěte se, Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak včas!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepší Jednodenní výlety z Vídně do Objev Rakousko” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-day-trips-from-vienna%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)