Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 17/12/2021)

Jedním z nejlepších způsobů, jak láska rozkvést, je strávit nějaký čas o samotě, jen vy dva, a znovu se připojte. Moderní život je tak hektický a rušný, je snadné nechat kouzlo a zvláštní spojení, které máte, odeznít do pozadí. Tak, shromáždili jsme některá z nejvíce osamělých míst, a 12 nejlepší místa pro milovníky samoty, kde mohou znovu zažehnout jiskry a oheň.

Pod borovicemi, s výhledem na oceán z vašeho stromového domu, tato nádherná místa najdete na těch nejúžasnějších místech.

 

1. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Skotsko

Bohatě zelené vysočiny, rozlehlé země, a kopce, kde se můžete mazlit při pohledu na Atlantský oceán. Skotská scénická krajina je jedním z nejepičtějších pohledů na světě. Mezi turistikou, schovávat se ve své dodávce, nebo roztomilá malá kabinka, Isle of Sky je jedním z nich destinací nejžádanějších párových výletů.

navíc, Isle of Sky je známý svými dechberoucími ostrovy, rybníky, a pohádková místa. Tak, můžete se snadno toulat kolem, a společně prozkoumejte přírodu. Mystická až božská scenérie na Isle of Sky má spoustu romantických míst pro milovníky samoty, takže se nemusíte bát, že vás vyruší zvědaví cestovatelé, a můžete si spolu užít ten nejlepší romantický čas.

 

Best Places For Solitude Lovers: Scotland

 

2. Indonésie

Divoká a nespoutaná příroda v Indonésii je známá tím, že je jedním z nejromantičtějších prostředí na světě. navíc, a přírodní rezervace v Indonésii je domovem bezpočtu vodopádů, přírodní bazény, a přemýšlí, kde se mohou zamilovaní schovat před světem na nějaký čas o samotě.

nicméně, jestli ty preferují dechberoucí výhledy Indického a Tichého oceánu, pak pobyt v odlehlém soukromém domku na stromě bude perfektní. Indonésie je známá svou velkolepostí ekologická dovolená ubytování. Dřevěné chatky, domky na stromech, a vily jsou nejromantičtější prázdninové pronájmy v Indonésii. Na Bali, Ubud, s výhledem na oceán nebo džungli, Indonésie je jedna z top 5 nejlepší místa pro milovníky samoty.

 

Sunny day in Indonesia

 

3. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Bled, Slovinsko

Probuzení s výhledem na jezero uprostřed hor, Jezero Bled je okouzlující destinací pro párový útěk ve Slovinsku. Odehrává se v Julských Alpách, s lesy kolem, slavný Bledský hrad, a ostrov, na který můžete plavat, Bledské jezero je mimořádně romantické. Tyrkysové vody zrcadlící stromy a okolní hory vytvářejí jedinečnou a klidnou atmosféru pro snídani pro dva.

navíc, mnoho z prázdninové pronájmy na jezeře Bled přijít se soukromým pobřežím, přímo z vaší soukromé kajuty. Tak, přestože je jezero Bled oblíbenou prázdninovou destinací ve Slovinsku, určitě můžete najít malý odlehlý kousek nebe pro svůj osamělý útěk.

 

Solitude Lovers - Fog picture: Bled, Slovenia

 

4. Francouzské Alpy

Tulit se u ohně za zasněžené noci hluboko v Alpách je jedna z nejromantičtějších věcí na světě. V zimě jsou všechny francouzské alpské hory pokryté sněhem, jiskřivé na slunci za slunečného zimního rána. Vzduch je křupavý a svěží, rozjaření s douškem černé kávy, než začnete svůj den na sjezdovce.

V noci jsou výhledy obzvláště romantické hluboko v Alpách, když vycházejí hvězdy, a jediné světlo v mílích pochází z vašeho glamping modulu. Pokud jste nevěděli, Rhone-Alpy jsou jedny z nejvíce romantické glamping v Rhone-Alps ve Francii. Na samotě, intimní, luxusním, a jedinečný, ideální pro romantiku a samotu.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

A Couple Sitting On Snowy French Alps

 

5. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Piemont Itálie

Dalším skvělým místem pro romantickou dovolenou v Evropě je Piemont v Itálii. The krásná vinařská oblast se nachází mezi Francií a Švýcarskem, na úpatí Alp. Piemont je domovem jedněch z nejkrásnějších pronájmů pro milovníky na samotě v údolích Val di Susa.

Kromě degustace vín, můžete vyrazit na romantické procházky, a zakončit romantickým piknikem. Dalším skvělým způsobem, jak trávit čas společně, jsou návštěvy středověké hrady, a Piemont má několik nádherných hradů. Tak, Piemont je fantastickým místem pro párové útočiště v Itálii.

Z Milána do Turína vlakem

Jezero Como do Turína vlakem

Z Janova do Turína vlakem

Z Parmy do Turína vlakem

 

Piedmont Italy Is For Solitude Lovers

 

6. La Sage Švýcarsko

Z Chamonix do Zermattu, La Sage do Le Prelet, nebo Arolla, jsou tři z známé turistické stezky v La Sage. Stezky jsou poměrně dlouhé, ale výhledy jsou epické a stojí za všechno vaše úsilí. navíc, Výhledy, se kterými se na cestě setkáte, jsou jedny z nejkrásnějších na světě.

Protože tyto trasy jsou poměrně dlouhé, budete mít spoustu míst k sezení, relaxovat, a mít nádhernou přírodu jen pro sebe. Davy turistů budou daleko pozadu, a budete to jen vy, nebe, zelená tráva, údolí pod nimi, a tvůj milovaný po tvém boku. Ve Švýcarsku není lepší místo pro společné chvíle romantiky a samoty.

Basilej do Interlaken s vlakem

Ženeva do Zermatt vlakem

Bern do Zermattu vlakem

Lucern do Zermattu vlakem

 

Above the clouds in La Sage Switzerland

 

7. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Toskánsko Itálie

Víno, italské vily, a stovky mil mezi kouzelnými městečky, nic nemůže trumfnout Toskánsko jako romantický útěk pro milovníky samoty. Scenérie připomínající pohlednici rozbuší každé srdce úžasem a umocní kouzelnou atmosféru. Když vy dva dorazíte do Toskánska, úplně se ztratíte a všechny potíže necháte za sebou.

Monticchiello, například, vesnici z patnácti století, je jedním z nejlepších míst pro milovníky samoty v Toskánsku. Můžete se toulat po této starobylé vesnici, vyměňovat si polibky, uvnitř jeho zdí, kamenné chodby a obdivovat výhledy na zelené kopce Toskánska.

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

 

8. Černý les Německo

Husté, evergreen Černý les v jihozápadním Německu je tak rozlehlý, že kterýkoli pár se může úplně obejít bez radaru. Od turistiky po relax, Černý les je úžasným místem pro útočiště ve dvou. Například, Pokud jste pár milující outdoor, v Černém lese najdete mnoho skvělých turistických tras, jako stezka k vodopádům Triberg, a možná si poblíž udělat piknik.

Alternativně, můžete zamířit do Baden-Baden za odpočinkem v luxusních lázních nebo jen zůstat a relaxovat ve své soukromé venkovní vířivce. tak i tak, cestování do Černého lesa bude příslibem pro kouzelné chvíle, pro milovníky samoty v Evropě.

Z Offenburgu do Freiburgu vlakem

Stuttgart do Freiburgu vlakem

Z Lipska do Freiburgu vlakem

Norimberk do Freiburg vlakem

 

A Small Waterfall In the Black Forest, Germany

 

9. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Severní Pobřeží Severního Irska

S fantastickými útesy a nádhernými výhledy, severní pobřeží Irska je jednou z nejpůsobivějších oblastí ve Spojeném království. Severní Irsko mělo malebná přímořská městečka, s malými půvabnými chaloupkami, a stezka, která vede přímo k výhledu na oceán. Tak, existuje dostatek romantických odlehlých míst, kde můžete pozorovat západ slunce nebo se projít podél pobřeží.

Například, Přístav Ballintoy má skalnatou krajinu a pobřeží pro romantické procházky a pikniky. Dalším velmi romantickým místem je Giant Causeway, jedinečné místo, které můžete prozkoumat se svou drahou polovičkou. Severní pobřeží Irska je krásným prázdninovým místem pro milovníky samoty.

 

The Best Place For Solitude Lovers: North Coast Of Northern Ireland

 

10. Ferdi Mountain Rakousko

Mezi okouzlujícím údolím Enns a pohořím Dachstein, Fredi Mountain je jedním z nejlepších míst pro milovníky samoty. Tlusté borovice, dramatické vrcholy před vámi, a klid všude kolem, Fredi Mountain vytváří dokonalé prostředí pro romantický útěk.

navíc, tato odlehlá oblast je domovem některých z nejromantičtějších domků mimo domov. S privátní saunou, terasa, a exkluzivní výhled na rakouské hory, Fredi Mountain je jedním z nich 12 nejlepší milostné destinace, na nějaký magický čas. Ve skutečnosti, Fredi je tak vzdálený, nejlepší způsob, jak se k němu dostat, je autem, protože neexistuje veřejná doprava na toto konkrétní místo v rakouských horách.

Mnichov do Hallstattu s vlakem

Innsbruck do Hallstatt vlakem

Pasov do Hallstattu s vlakem

Rosenheim do Hallstattu s vlakem

 

A Couple On Ferdi Mountain, Austria

 

11. Nejlepší místa pro milovníky samoty: Algarve Portugalsko

písečné pláže, dramatické zátoky, tyrkysová voda, a slunce líbající tvou tvář, není místo, které by snilo víc než Algarve. Ponta Da Piedade se svými sklepy, útesy, oblouky v medových tónech proti tyrkysové vodě je jedním z nejúchvatnějších obrazů na světě, a jeden z nejromantičtějších. Další nádherná pláž, na které se můžete ztratit, je Praia da Rocha. Na samotě, klid, Krásná, a ideální pro vaše milované ptáky, aby se potulovali kolem, slunění, a relaxovat.

Přírodní skvosty Algarve jsou úžasným letním rájem. Pláže a načervenalé zátoky jsou jako stvořené pro romantickou zábavu u moře. Dívat se do západu slunce, skočit do vody, nebo si dát sklenku vína, v Algarve je ve vzduchu romantika. Na začátek všeho, tato odlehlá kráska se nachází v těsné blízkosti Lagosu, takže můžete utéct, kdykoli budete chtít.

 

Paddling On Algarve, Portugal

 

12. Cotswolds Anglie

Rozprostírající se v pěti krajích, Panství Cotswolds, a kamenné mosty jako by zamrzly v čase. Tato malebná oblast je domovem panství Prince of Wales’s Highgrove a okouzlujících kamenných domů. Někdo si může myslet, že se vrátili v čase, v soukromí své vlastní chaty. navíc, protože existuje vynikající architektura, vhodné pro královské rodiny, nádherné zahrady nezaostávají daleko za královninou zahradou v Buckinghamském paláci.

Tak, zatímco Cotswolds je trochu daleko, na samotě na anglickém venkově, je to ideální místo pro milovníky samoty. Volba mezi pěší turistikou, a ochutnávka sýrů, na dovolené to může být těžké, ale jedno je jisté, Cotswolds je velmi romantická destinace v Anglii.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Cotswolds England countryside

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 12 Nejlepší místa pro milovníky samoty.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „12 nejlepších míst pro milovníky samoty“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-places-solitude-lovers%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)