Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

Každý opravdový milovník vína ví, že víno města v Evropě nabízet cenově dostupné a úžasné víno. Z Francie do Itálie, a dále, Tyto země jsou označeny mnozí mají nejlepší vína na světě.

Částečně, je to z důvodu ideálních klimatických podmínkách pěstování, ale pořád je to umění. Ne každý ví, jak udělat nejvíce lahodná vína.

Milovníci vína vědí, že některá místa jsou trochu těžké se dostat vlakem, protože jsou zakořeněny v venkov. díkybohu, západní Evropa má několik měst, která vám může ještě nabídnout ty nejlepší vína v Evropě. Plus, nebudete muset obtěžovat sebe najít způsob, jak se dostat k nim, protože všechny z nich jsou dostupné vlakem. Pokud váš výchozí bod je některý z hlavních zemí v Evropě, budete mít snadný čas se tam dostat.

Se všemi, že v mysli, pojďme se podívat na konečný seznam nejlepších vinařských měst v Evropě a jak je navštívit vlakem.

 

Koblenz, Německo

Koblenz Vinné Města v Evropě

 

Bohužel není známo, že každému, údolí Rýna v Německu je naplněn kvalitní vinice. Oni produkují nejlepší vína v celém Německu, a většina z nich dosáhne Koblenz.

Městečko Leží na řece Rýn a nabízí jedny z nejlepších vinných barů a restaurací v regionu. Je to především krásné, ne jako některé další větší města v této oblasti.

Vinice v regionu jsou slavný za to, že nejlepší světový Riesling víno. Pokud se rozhodnete, že chcete navštívit malebného města Koblenz, budete muset zkusit skleničku nebo dvě studeného bílého vína.

Jak se dostat do Koblenz je poměrně snadné, protože má jednu z nejlepších lokalit všech vinařských měst Rhine Valley. To je na půli cesty mezi dvěma hlavními německých měst - kolínská a Frankfurt, a rychlíky budou Koblenz z obou. A co víc, město leží na straně frekventovaným Rhine Valley scénické vlaková cesta.

Na konci, město je relativně blízko hranic s Nizozemskem, Belgie, Lucembursko, a Francie. To znamená, že budete mít žádný problém najít vlak z těchto zemí, jakož.

Berlín do Koblenz Vlaky

Frankfurt do Koblenz Vlaky

Lucembursko se Koblenz Vlaky

Stuttgart do Koblenz Vlaky

 

Vídeň, Rakousko

Vídeň je nejen jedním z nejlepších měst pro život v; to je také jeden z nejlepších vinařských měst v Evropě. Země produkuje velké množství vína obecně, z nichž většina je z vinic podél údolí Dunaje. Vídeň sama o sobě je jedním z mála světových metropolích, která vyrábí víno v rámci města.

To vše znamená, že budete mít možnost ochutnat nejlepší vína země má nabídnout, doprava ve Vídni. Dále, měli byste vědět, že láhev vína, aby si je Weissburgunder.

Vídeň je hlavním městem Rakousko a jeden z hlavních měst v Evropě, znamená, že budete rychle se tam dostat vlakem. Jedná se o centrální železničním uzlem, který má připojení k několika sousedních zemích.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Naše zřejmé pick pro začátek 5 víno města v Evropě je Bordeaux, Francie

Bordeaux víno měst v Evropě

 

Ti z vás seznámí s víny, vědí, že Bordeaux ve Francii je jedním z nejznámějších vinařských měst světa. To je důvod, proč je na seznamu nejlepších vinařských měst v Evropě. Všechny víno vyrobené v této proslulé oblasti proudí do města, aby se těšil.

Bordeaux vína jsou známé pro své minerální a ovocné tóny, od koláč ovoce do sladší zralého ovoce. Tato vína mají také úžasnou schopnost dobře věkem. Tvůrci často nechat zrát několik desetiletí.

Přirozeně, nemusíte se snažit staré víno, které stát majlant zažít nejlepší vína v regionu. Existuje spousta cenově vína s poměrem výjimečnou cenou a hodnotou. Horní vína musíte vyzkoušet zde Red Bordeaux.

Dosažení město nebude problém, bez ohledu na to, kam se nachází v západní Evropě. A co víc, Většina železniční tratě jít do Bordeaux nabídky vysokorychlostní vlaky. Budete potřebovat pouze několik hodin dostat město z libovolného místa ve Francii. Vlak z Paříže dosahuje Bordeaux za méně než 3 hodin!

Toulouse Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

Florencie, Itálie je naše poslední Vinné Města v Evropě

Klenot Toskánska, ne-li všechny z Itálie, Florence je ideální město s nejlepšími víny v zemi. Existuje několik vesnic po celém městě, které produkují nádherné Sangiovese víno a všechny z nich si zaslouží být na seznamu vinařských měst v Evropě. Tyto nádherné vesnice a ohromující italský interiéru jsou těžko dosažitelné, ale město Florencie není.

Se můžete dostat do města vlakem odkudkoliv v Itálii, nebo další, jako Švýcarsko a Francie. Tam jsou pravidelné, vysokorychlostní vlaky, které jdou několikrát denně z Milána a Říma, ale iz Benátky. Tyto cesty trvat méně než dvě hodiny, a máte šanci vidět krásné kopce a pole Itálie.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlaků

Venice Florencii vlaků

 

 

Takže, jste připraveni vychutnat víno měst v Evropě? SaveATrain.com vám pomůže dostat do jakéhokoli města Evropa, rychle, levný, as úsměvem!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwine-cities-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)