Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Popadl mapu Evropy a rozhodování o tom, kam se obrátit, může být noční můra! Ano, zvláště pokud vše, co mám, jsou několik týdnů. Na kontinentu, tak rozmanitá a bohatá na kulturu, dva týdny může zdát příliš krátká! Proto, je to asi nejlepší rozdělit a navštívit konkrétní oblasti, na výlet. Tímto způsobem dáváte si dostatek času a prostoru, aby plně ocenit to, co každá země má nabídnout. Západní Evropa vlakem vynikajícím místem pro začátek, a co lepší způsob, jak cestovat, než cestovat vlakem!

 

Proč jít na západní Evropy vlakem?

Chystat se západní Evropa vlakem je vynikající zkušenost, jak je spojení po železnici je fantastický! To dělá západní Evropě vlakem zkušeností levný a pohodlný výběr na návštěvy v rozpětí dvou týdnů. Tato skupina zemí je dobře známý pro své dědictví ponořený v historii, umění, a neuvěřitelné architektura! Jejich potrava sortiment je tak rozmanité, že zjistíte, že téměř nemožné odolat jíst vše, co přijde do cesty. V západní Evropě je odlišný přístup k moderním životě, nechá vás uchvácen, jak jsi ztratit sám sebe v noční život a trendy.

Zde jsou některé z našich nejlepších nabídek, abyste mohli začít.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Trier na Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

Belgie

Známý pro jeho pivo, vafle, a čokoláda, Belgie je součástí naší západní Evropě vlakové cesty a je nekonečně fascinující místo k návštěvě. Od jeho živé hospodách, nespočet muzeí, Pozoruhodné zájezdy kanálku složité architektury, tato země má tolik co nabídnout. Pokud se rozhodnete navštívit jen Belgie místo děje kolem, hostující země je pláže – jsou báječný!

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Západní Evropa Vlakem Francii

 

Francie

Tam, kde se dá dokonce začít? Víno, kuchyně nebo umění? Mezi vždy leštěné francouzské ženy? Nebo okouzlující muži? S více než 30 milionu zahraničních návštěvníků každý rok, Město světel nabízí zážitek cestovní jinde nenajdete. Proč ne trávit čas prozkoumat četná muzea, restaurace, a obchody? Nebo únik do přírody, užít renomované francouzské pláže, a výlet na návštěvu jejich malebné úbočí? Ano! Bonusová část? Železniční spoje jsou fenomenální! Objetí západní Evropu vlakem, a uvidíte, co mluvíme!

Nantes Bordeaux Vlaky

Paříže do Bordeaux Vlaky

Letiště Lyon do vlaků Bordeaux

Marseilles do Bordeaux Vlaky

 

 

Naše zavírání země západní Evropy vlakem ve Švýcarsku

Cestování do Švýcarska, je vždy dobrý nápad. Cestujete do Švýcarska vlakem je ještě lepší. Nejen, že jsou Švýcarské vlaky hodnocena jako nejlepší v Evropě, to je také jeden z nejkrásnějších zemí na návštěvu vlakem. Švýcarsko je domovem pro některé z Evropy je nejvíce krásných jezer, nejslavnější mountaintop, a čokoládové pamlsky. Jeho kulturní rozmanitost je ohromující! S více než 200 národností, to je určitě místo, které nabídne nový pohled a zkušenosti na každém rohu.

Západní Evropa vlakem zkušenost byla na vzestupu v západní Evropě za posledních deset let. Po zvážení toho, co jen několik málo zemí z tohoto regionu nabídnout, to není opravdu těžké si představit, proč. Časté a spolehlivé připojení snadnější a efektivnější cestování, opravdu. Tak, Nyní je jen na vás, rozhodnout, kde a kdy jít.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Použití Save-A-Train si rezervovat jízdenka na vlak v levných sazeb. Jít do jakéhokoli místa odvolán z hrozných rezervační poplatky! Zkoumání západní Evropu vlakem nebylo nikdy jednodušší, a sázíme tyto dva týdny budou létat!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwestern-europe-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)