Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

S některými z nejrychlejších evropských vlacích a nejvíce vyhlídkové trasy, Cestuje po nejkrásnějších jezer v severní Itálii vlakem je ekonomický, komfortní, a přímé, nabízí vhled do místní život, často s krásným výhledem hozen do smlouvat.

S trochou důvtipný plánování trasy a flexibilní plán, můžete poměrně snadno dohromady trasu, která bude dělat cesta stejně působivá jako destinace.

 

Návštěvě severní Itálii

Stejně jako většina zemí, Itálie má svůj vlastní sever-jih dělí s severní Italové chlubí, že tvoří ekonomickou páteř země a průmyslovou velmoc.

Od brýlí módě k potravinám, Severoitalských regionů tvoří více než 50% italské ekonomiky ... přesto, že obsahuje méně než polovina populace země!

The 8 regiony:

  1. Aosta
  2. Piemont
  3. Ligurie
  4. Lombardie
  5. Emilia Romagna
  6. Veneto
  7. Friuli Venezia Giulia
  8. Trentino-Alto Adige / Südtirol

Getting Around

Díky dvěma pohořími, pět sladkovodních jezer, kopce, a rušný přístavy, tam je hodně rozmanitosti v severní Itálii, dokonce v krátkých vzdálenostech. Začněte svůj týden lyžování v Dolomitech, lenošit v Lake Como a končí výlet hodoval na mořské plody v Pět zemí!

Ti, kteří dávají přednost móda a potraviny nebudou zklamáni ani. S červenými střechami města jako Bologna se laskavě považovány za město Itálie of gastronomický shovívavost, zatímco Parma periferie jsou výrobci world-class prosciutto a parmazán.

Pak, samozřejmě, existují dvě slavná města Milán a Benátky objevit v severní Itálii! Věř mi, když řeknu,, každý návštěvník najde něco, co zde miluješ.

Z větší flexibility, měl by jsi půjčit auto při cestách do vidět různé jezera v severní Itálii. Chcete-li spoléhat na veřejnosti přeprava, je to určitě proveditelné.

 

Jezera v severní Itálii – jezero Como

Lake como is so amazing

Zmínit jezero Como nikomu a je pravděpodobné,, Jejich oči se rozsvítí a budou říkat „George Clooney!“

jezero Como, také známý jako Lario, je třetím největším jezerem v severní Itálii, s maximální hloubkou přibližně 410 metrů (448 yardů), Je také jedním z nejhlubších jezer v Evropě.

Rychlý fakt: Věděl jsi, To je charakteristický tvar, připomínající převrácený Y, Výsledky tání ledovců v kombinaci s erozivní působení starobylého řece Adda. To vedlo k tvorbě dvě jižní větve, uprostřed kterých je na světě populární Bellagio.

Nachází se na úpatí Alpy, Lake Como je jedním z nejvíce malebný kritičtí ve světě. Pokud se chystáte navštívit italské jezera, budete překvapeni, dozvědět se o mnoho věcí, které se v Lake Como kromě celebrit špinění!

 

Jsem na lodi!

I am on a boat

 

Kromě toho, že dostat do severní Itálie vlakem ne-nasnadě, budeme přiznat stopem jízdu na lodi je příliš docela v pohodě. Obzvláště pokud chcete Zkusenosti Lake Como, zejména v celé své kráse.

Ať už jste návštěvou jezera Como na jeden den nebo delší pobyt, skočit na palubě lodi, relaxovat a dostat svůj oblíbený město: Bellagio, Varenna, jako, nebo možná jeden z historické vily na břehu jezera.

Milán Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

 

Gardské jezero

Lake Garda is among Lakes in Northern Italy

 

Gardské jezero je jedno z největších jezer v Severní Itálie a největší ledovcové jezero Itálie pěti jezer, napájena Alpy na severu. Severně od Verona, Lago di Garda je největší rodina – a voda sportovně orientované z Itálie jezer. Je to také největší italské jezero, sahající od strmých alpských podhůří na severním okraji údolí Pádu.

Na jižním pobřeží je lemováno plážemi a podpořen nízkými kopci. Zatímco na severu, hory a strmé útesy třásně na jezero, zejména podél západní pobřeží. Jeho terén dává lakem široký výběr atrakcí pro sportovní milující turisté. Ze stabilních větrů pro jachting a windsurfing do hor na lezení, slaňování, a jízda na horském kole, všechny s výhledem na jezero.

Ještě lepší zprávou. Místo jezero Garda dává celoročně mírné klima, kde olivy a citrony dobře rostou na sever od svého obvyklého sortimentu. Perfektní pro nějaké odpoledne G&T! Přidejte dlouhá písečná pláže a spojku měst s výhledem na jezerní promenádních. Máte sami perfektní Dovolená destinace!

Trento je Jezero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jezero Peschiera Vlaky

 

Tak jak se vám pocit, že dělá uvidí Některá jezera v severní Itálii? Chcete ušetřit čas i peníze a zároveň Cesta do severní Itálie vlakem? Si všechny své jízdenky na vlak s využitím Uložit vlak během několika minut, bez skrytých poplatků!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://vložit.ly/kód?url=https://www.saveatrain.com/blog/beautiful-lakes-northern-italy/– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)