Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Pokud hledáte uniknout do špičkových jógy ustoupí v Evropě vaši příští dovolenou, máte štěstí. Některé z nejkrásnějších evropských zemí má hodně co nabídnout, pokud jde o józe a relaxaci. I přesto, že Indie je považována za nejvíce jóga místo na světě, Evropané skutečně přenese do praxe a přijali ji za svou. Zde jsou některé z nejlepších jógy ustoupí v Evropě, jakož i způsoby, jak se tam dostat vlakem:

 

Jóga ustoupí v Itálii

Krásná, uklidňující scenérie může jistě zvýšit svůj jógy - nemluvě o čistý vzduch a sluneční svit. Pokud to je to, co hledáte, pak Itálie je místo pro vás. Ze všech krásných jóga ústup míst na výběr, upřednostňujeme ty, Toskánsko. Dalo by se vzít scénické vlakem krajem a na konci cesty na jógu ustoupit in Chianti. těší slunce, víno, a udržovat si pozornost a přítomnost - co by mohlo být lepší?

Milán Chianti Castellina Vlaky

Florence na Chianti Castellina vlaků

Perugia do Castellina in Chianti Vlaky

Řím Chianti Castellina Vlaky

 

Jóga ustoupí ve Francii

Yoga Retreats with mattress

 

Pro ty z vás, v lásce s hory, Francouzské Alpy se bude příležitost si nemůžete nechat ujít. Jiné než pravidelné jógy, v Francouzské Alpy, jóga ustoupí byste mohli udělat turistika, jóga, divoké řece, a dokonce i paragliding. Annecy je velký město k návštěvě pro tento účel, a dostanete se vlakem z Paříž. Je to určitě dobrodružství vhodný pro lidi, kteří dávají přednost aktivní životní styl.

Paris do Annecy Vlaky

Geneva do Annecy Vlaky

 

Jóga ustoupí ve Velké Británii

Spojené království má spoustu scén, dech beroucí Místa ustoupit do, jako Glastonbury, Devon, Kent, Skotsko, a další. nicméně, stále preferují Londýn pro svou jedinečnou atmosféru a ducha. Máte-li zájem o více městské jógy ustoupit vás Zkusenosti, pak Londýn je dobrá volba. Počet variant bude vaše hlava točit - je tu něco pro každého vkus jógy. Můžete snadno dostat do města vlakem z většiny velkých měst v Evropě, takže to je další bonus.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Německo

Německo bere své wellness vážně a obvykle kombinuje cvičení jógy s plným lázeňským zážitkem. Je ideálním místem pro dovolenou, pokud chcete načerpat nové síly a ustoupit od hektického životního stylu. Německo dokonce nabízí zcela tichý ustoupí, se spoustou všímavost meditační praxe a některé skvělé lázeňských procedur. Umožnění ticha a klidu přírody smýt stres je vynikajícím receptem na relaxaci. Pokud to zní jako něco, co byste mohli potřebovat,, můžete si vlak do bavorského Alpy.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

Rakousko

relax mode while doing yoga

 

Rakousko miluje své zimní jógy ustoupí, což z něj dělá ideální destinací Během této roční době. Proč ne zažít sezóna v celé své kráse? I když budete nenávidět zimu, jste povinni ocenit, jak jógy ustoupí v Rakousku, aby to blažené. Berou za studena počasí a přeměnit ji na mechanismu zdraví podporující, zahrnující různé styly jógy, túry, a klidný spát které zvýší váš imunitní systém. Salzburg je jedním z rakouských měst, kde můžete zažít, a dostanete se vlakem.

Vídeň do Salzburg Vlaky

Mnichov do Salzburg Vlaky

Graz Salzburg Vlaky

Praha do Salzburg Vlaky

 

Připraveni na své vysněné jógy pobyt v jednom z nejlepších míst v Evropě? Rezervovat jízdenky na vlak Pro jednoho z nejlepších jógy ustoupí v Evropě počátkem nejlepší nabídky na sedadlech!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fyoga-retreats-europe-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)