Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/05/2021)

Snazší než auto a pohodlnější než autobus, vlakem je jedním z nejlepších způsobů, jak zažít Nejlepší vlakové cesty pro zimní sníh v Evropě. Posaď se, relaxovat a obdivovat neuvěřitelné hory, řek, a jezírka zatímco na cestě do mnoha zimní zážitky Europe nabízí vlakem.

 

Vlakové cesty vidět v zimě sníh v Evropě 2

Northern Lights je nejznámější vlakových tras pro zimní sníh

každou zimu, nebe nad severní Evropou blýskat se psychedelických barvách polární záře (Severní polární záře). Zažít neuvěřitelné barvy, které se pohybují po celé arktické obloze je na seznamu kbelík mnoha cestujících. Jen málo míst na světě nabízí více způsobů, jak sledovat borealis polární než Norsko. To je určitě Nejlepší vlakové cesty pro zimní sníh v Evropě, s extra bonus navíc z Northern Lights. Z Stockholm, noční vlaky budete mít celou cestu do těchto přírodních skvostů.

 

Rovaniemi FINSKO

Rovaniemi je známý jako domov Santa Claus. Je to místo, Vánoční kouzlo může být zkušený po celý rok. Navštivte místa jako Santa Claus Village a SantaPark. Rovaniemi je hlavní město Laponska. To je doma k Laponska Provincial muzeum Arktikum, les Pilke Science Center tématikou a Korundi Dům kultury.

The 9-hodina vlakem z Helsinki je dobře stojí za to být na seznamu Nejlepší vlakové cesty pro zimní sníh v Evropě.

 

 

Lyžování na rozpočet, Bulharsko vyhrává nejdostupnějších vlakových tras pro zimu

Jak můžeme vám seznam těch Nejlepší vlakové cesty pro zimní sníh v Evropě bez dává vám kam jít lyžovat? Mysleli jsme, že vám další tip tím, že naše doporučení pro lyžování na rozpočet, také!

Kniha, která jízdenku na vlak do Bulharska! Tuto zimu místo byl nejlépe střežené tajemství Evropy na chvíli. To se rychle stává nejchladnější v Evropě místo pro zimní sportovní Nyní, ačkoli.

Doporučujeme Bansko. jako dobrá volba pro místa až do konce své tras vlaků na zimu. Kuriózní alpské městečko, které stojí za návštěvu. Jako výsledek, Tam vlakem z Plovdivu, je zážitek sám o sobě. Skóre!

 

Zimní cestování vlakem může být kouzelný zážitek, který vám metla z sněhem obtěžkaný svazích do pohádky jako vesnic. Nenechte si ujít tyto nádherné zimní divů. S nulovou poplatky od Uložit vlak neexistuje žádná omluva objevit je všechny!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo můžete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-routes-winter-snow%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)