Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Su kai kuriais iš sparčiausiai Europos traukinių ir labiausiai vaizdingų maršrutų, Kelionės gražiausių ežerų Šiaurės Italijoje traukiniu yra ekonomiškas, patogus, ir tiesioginis, siūlo pažvelgti į vietos gyvenime, dažnai su puikiais vaizdais išmesti į sandorį.

Su išminties tiek maršruto planavimas ir lankstus grafikas, galite gana lengvai suvesti Apskaičiuoti kelią, kad bus padaryti kelionę kaip įspūdingas kaip Kelionės tikslas.

 

Apsilankymas Šiaurės Italiją

Kaip ir dauguma šalių, Italija turi savo šiaurės-pietų takoskyra su Šiaurės italai giriasi, kad jie sudaro šalies ekonomikos stuburą ir pramonės stipruolis.

Nuo akinių mados maistu, Italijos šiauriniuose regionuose sudaro daugiau nei 50% Italijos ekonomikos ... nors yra mažiau nei pusė šalies gyventojų!

Į 8 regionai yra:

  1. Valle d'Aosta
  2. Pjemontas
  3. Ligūrija
  4. Lombardija
  5. Emilija-Romanija
  6. Venetas
  7. Friulis-Venecija Džulija
  8. Trentinas-Alto Adidžė Turinas / Pjemontas

Kelionė aplink

Dėka dviejų kalnų, penkis gėlo vandens ežerus, kalvos, ir triukšmingo uostai, yra daug įvairovės Šiaurės Italijoje, net trumpais atstumais. Galite pradėti savo slidinėjimo savaitę Dolomituose, tinginiauti apie Como ežero ir tikslu kelionė Vaišės ant jūros gėrybių Penkios žemės!

Tiems, kurie nori mada ir maisto nebus nusivylė arba. Red stogu miestai, pavyzdžiui, Bolonijos yra meile laikoma Italija miestas Skonio indulgencija, o Parma priemiestis yra pasaulinio lygio gamintojai prosciutto ir parmezanas.

Tada, žinoma, yra du garsieji Milano ir Venecija atrasti Italijos šiaurėje! Patikėkit manim, kai sakau, kiekvienas lankytojas ras kažką mylėti čia.

Nes didžioji lankstumo, tu turėtum išsinuomoti automobilį keliaujant pamatyti įvairių ežerų Šiaurės Italijoje. Jei norite remtis visuomenės transportas, tai tikrai vykdytinas.

 

Ežerų Šiaurės Italijoje – Komo ežeras

Lake como is so amazing

Paminėti Lake Como niekam ir yra tikimybė,, jų akys užsidegs ir jie sako: "George'as Clooney!“

Komo ežeras, taip pat žinomas kaip Lario, yra trečias pagal dydį ežerų Šiaurės Italijoje, kurių maksimalus gylis yra apytiksliai 410 metrų (448 km), taip pat yra vienas giliausių ežerų Europoje.

Greitas Faktas: Ar tu žinai, jos būdinga forma, primenančiame apverstos Y, rezultatai iš ledynų tirpimą kartu su erozinio veiksmų senovės Adda upės. Tai lėmė, kad formuojant du pietiniai šakos, viduryje iš kurių yra pasaulyje populiarios Bellagio.

Įsikūręs pėdos Alpės, Komo ežeras suteikia vienas iš labiausiai vaizdingas Cenzorski pasaulyje. Jei ketinate aplankyti Italijos ežerų, jums bus nustebinti, sužinojus apie daugelį dalykų daryti Komo ežeras be garsenybių tepimas!

 

Esu ant valties!

I am on a boat

 

Be to, kad gauti į Šiaurės Italiją traukinys jokio galvos skausmo, mes pripažinti prikabinti važinėti valtis yra gana kietas per. Ypač, jei norite patirtis Komo ežeras ypač jos geriausiai.

Nesvarbu, ar esate apsilankymą Lake Como dieną ar būna ilgiau, peršokti į bortą valtį, atsipalaiduoti ir pasiekti savo mėgstamą miestą: Bellagio, Varena, , O gal vienas iš istoriniai vilos ant ežero kranto.

Milanas Lake Como traukiniai

Turinas į Komo ežeras traukiniai

Padujos į Komo ežeras traukiniai

Venecija Lake Como traukiniai

 

 

Gardos ežeras

Lake Garda is among Lakes in Northern Italy

 

Gardos ežeras yra vienas iš didžiausių ežerų Šiaurės Italija ir didžiausia ledinė ežero Italija penkių ežerų, maitinami iš Alpės šiaurėje. Šiaurės Verona, Gardos ežeras yra labiausiai šeima – ir vandens Sportas orientuotą Italijos ežerų. Tai taip pat didžiausias Italijos ežeras, siekiančios nuo stačių Alpių papėdėje prie šiaurinio krašto Po slėnyje.

Pietinėje pakrantėje yra liniuotas paplūdimiai ir palaikomas žemos kalvos. Nors šiaurėje, kalnai ir Sheer uolos fringe ežero, ypač išilgai vakarų Krantas. Jos reljefas suteikia ežero A plati įvairovė atrakcionų sporto mylintis turistai. Nuo pastovaus vėjo buriavimo ir burlenčių į kalnus laipioti, repeluojantis, ir kalnų dviračiais, visi su vaizdu į ežerą.

Dar geriau Naujienos. Gardos ežeras yra vieta suteikia jai ištisus metus klimatas, kur alyvuogės ir citrinos gerai auga šiaurę nuo savo įprastinės diapazone. Puikiai tinka kai pietų G&T! Pridėti ilgio smėlio paplūdimiai ir miestų sankaba su ežero pasivaikščiojimo peržiūrų. Jūs turite sau tobula šventė Kelionės tikslas!

Trentas į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolcanas Bozen į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolonija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Venecija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

 

Taigi, kaip jūs manote, kaip daro ketinate pamatyti šiaurės Italijoje ežerai? Norite sutaupyti laiko ir pinigų, o Kelionė į Šiaurės Italiją traukiniu? Užsisakykite visus savo traukinio bilietus per Išsaugoti traukinį minutėmis, be jokių paslėptų mokesčių!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: hTTPS://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/beautiful-lakes-northern-italy/– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)