Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2021)

Kai jūs planuojate kelionę į Europą, Jūs susiduria su tiek daug variantų! begalinis vietos ir patirtis, kad galėjai keliauti metų metus ir vis tiek jaustis, kad praleidai kažką esminio. Tai gali sukelti kelionės klaidos perdėto įsipareigojimo, ir trūksta ant mažesnių detalių, kad padaryti Kelionės ir traukinys kelionės taip stebuklinga. Mes čia jums pasakyti, ką jūs neturėtumėte daryti ir kaip paprasčiau planuoti kelionę į Europą, nuo pradžios iki pabaigos!

 

patarimas 1: Susiaurinti jį žemyn

Prieš jūs galite pajusti autentišką ispanų tapas, aikščių Romoje, arba terasos ant stogo Prahoje, svarbus tiek admin reikalingas! Paprasčiau pasakius, daugiau parengė esate, kai jūs planuojate kelionę į Europą, Kuo didesnis jūsų šansai įdomus ir be streso kelionę, kad gyvena iki jūsų lūkesčius.

Taigi čia yra patarimas, kaip išsaugoti traukinį: pasirinkti penkių, turi-DOS už tai Europos nuotykių! Gal tai&#8217 standarte;s gerti Hofbrauhaus in Miunchenas, arba atsižvelgiant kanalo turą Amsterdamas, arba nagrinėjant David-iš daugelio kampų – Florencijoje. Kad ir kas tai be būtų, pažymėti tie žemyn ir planuoti savo kelionę aplink juos. Pageidautina traukiniais.

Milanas Florencija traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Praha - Berlynas traukinių bilietai

Frankfurtas į Miuncheną Traukinio bilietai

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

patarimas 2: Negalima išvengti klišių.

Dabar, kad mes nustatyta, kad jums reikia planuoti kelionę į Europą, Kitas yra pasirinkti savo šalis. Į Yolo dvasia, galbūt norėsite eiti uboczu ir ieškoti paslėpti brangakmenių per miestus. Bet jus Hipster, kad nori eiti prieš srovę miestai, gali tekti atsisėsti. Dėl turistų autobusą. Yra priežastis, kodėl vietose, pavyzdžiui, Koliziejus, Eifelio bokštas, ir Karolio tiltas Visi yra labai populiarus turistų: jie nuostabus! Nemanykite, kad turite gauti nuo sumušto kelio tik vardan to. Jei didelis atrakcionai kreipiuosi į Jus, tada eiti ir pamatyti juos.

Dėl tos pačios priežasties, nereikia gydyti vadovas, kaip Evangelijos. Tai gali pasakyti Luvras yra absoliutus turi-do ant Kelionės į Paryžių, bet gal jums būtų geresnė diena ieškant Blokas Le Rat gabalai ant alėjos sienų. Lankstumas, kai keliaujate, yra raktas, visada!

Londonas Frankfurto traukinių

Briuselis į Londonas traukiniai

Bilietai į Londoną į Kelną

Londono į Briuselį traukinių bilietai

 

patarimas 3: Kelionių datos yra labai svarbios planuojant kelionę į Europą

Kelionės į ne sezono metu. Lankytinos mėnesių liepa, Rugpjūtis, ir rugsėjo. Jie yra neįtikėtinai užsiėmęs, jau nekalbant brangus! Jei planuojate kelionę į Europą vasarą, jums bus dalintis kiekvieną patirtį su milijonus artimiausiais draugais. Apgyvendinimas bus nubaustas iš, ar brangus ir traukiniai bus daug pilnas, matome, kad jie yra geriausias būdas keliauti!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

patarimas 4: Susirinkite kelionės dokumentus planuodami kelionę į Europą

Jei neturite turėti pasą, tada geriausia gauti krekingo! Tai užtruks mažiausiai keturių iki šešių savaičių nuo prašymo pateikimo metu jums gauti vieną. (Priklausomai nuo to, kokioje šalyje gyvenate žinoma) Pagreitintos paslaugos gali pagreitinti procesą, bet tai jums kainuos. Tai geriausia rūpintis šio gerokai iš anksto prieš kelionę. Jau turite pasą? Patikrinkite savo galiojimo datą! Kai kurios šalys gali paneigti jums įrašą, jei jis baigiasi per 6 mėnesių, kai jūs atvykstate. eek!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

patarimas 5: Išsinuomoti automobilį.

Noras išsinuomoti automobilį kai jūs planuojate kelionę į Europą? Būtinai turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Kai automobilių nuomos kompanijų, taip pat reikalauja, keliautojams turi tarptautinį vairuotojo pažymėjimą be jų vairuotojo pažymėjimą nuo jų kilmės šalį.

Strasbūras į Paryžių traukinio bilietai

Paryžius į Marselis traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

patarimas 6: Ar ne per pakuoti savo kelionės per daug miestai.

Kaip minėta anksčiau,, lengva per daug įsipareigoti ir bandyti per daug įspausti. Tai visiškai suprantama. Jūsų brangų atostogos turi būti naudojama taip pat, todėl lengva išbandyti per pakuoti savo maršrutus planuojant kelionę į Europą. Tačiau, tai gali būti brangus (jau nekalbant alinantis), kaip per pakavimo keliones su per daugelį vietų yra per kelias dienas sukelia daugiau laiko kelyje, ir papildomai elektros ar dujų traukinio bilietai. Kraštutiniais atvejais, ji gali sužlugdyti kelionę, paversti jį iš viešbučių registravimosi bei išsiregistravimas Blur (su pastoviu pakavimo ir išpakavimo), o žiūri niekada aplankė kraštovaizdžio lenktynes ​​pro traukinio langus. Jei įmanoma, lėčiau. jūs sutaupyti transportavimo ir įgyti daugiau laiko patyrinėti savo vietas.

Briuselis į Roterdamas traukinių bilietai

Į Antverpeną į Roterdamą traukiniai

Berlynas į Roterdamas traukinių bilietai

Paryžius į Roterdamą traukinių bilietai

 

 

patarimas 7: pinigai birža

Keliautojai švaistyti pinigų perkant eurus daug iš jų banko (arba dar blogiau, iš Valiutų skaitliukas) Prieš atvykstant į Europą. Tai lemia didelius mokesčius! todėl nepamirškite šios temos, kai planuojate kelionę į Europą.

Mūsų patarimas galvą iš karto į bankomato, kai jūs atvykstate Europoje ir atsiimti pinigus naudodami savo bankomatas kortelę. Tai paprasta, ir kursas, kad jūs gaunate už sandorį yra beveik tikrai geriau nei bet kuris tarifas mes net įgytas iš namų bankuose. Paskambinkite savo banką prieš išvykdami paklausti apie tarptautinių bankomatų operacijų mokesčiai, taip pat juos informuoti, kad jums bus naudodami savo kortelę užsienyje. Jei neturite pasakykite jiems, tai gali įspėti juos galvoti apie sukčiavimą, ir bus blokuoti savo kortelę. Taip pat, paklausti, jei jūsų bankas tarptautiniai vietos ar partnerystė su vietinis bankai Europoje.

Frankfurtas į Kelnas traukinio bilietai

Briuselis į Kelnas traukinio bilietai

Vienos į Kelną traukinio bilietai

Štutgartas į Kelnas traukinio bilietai

 

patarimas 8: Ką jūs prarasite ant sūpuoklės, galite laimėti ant žieduose

Negalima aukoti savo vietą nedidelis viešbutis santaupų. Mes rekomenduojame pirmenybę į savo Airbnb ar viešbutį su labiausiai centrinę vietą, kai jūs planuojate kelionę į Europą. biudžeto keliautojams, ypatingai, turi tendenciją rinktis Viešbutis toli nusidriekusios vietą ŠTAI € 5 pigiau nei vienas, kad yra svarbesnis. jūs sutaupyti laiko ir pinigų gabenimo (ypač jei baigiantis atsižvelgiant taksi).

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciurichas į Bazelį traukinio bilietai

Bernas į Bazelį traukinio bilietai

Bilietai į Ženevą į Bazelį

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

patarimas 9: Nepamirškite paskambinti savo telefono operatoriui, prieš planuodami kelionę į Europą

Paskambinkite savo vežėją, kai jūs visiškai paprasčiau planuoti kelionę į Europą ir gauti planas if jūs planuojate naudoti savo telefoną, ir tada įsitikinkite, kad jūs nustatote savo telefoną, kad būtų išvengta atsitiktinio duomenų mokesčius (trumpai: išjungti mobiliuosius duomenis ir apriboti apps, kad galite naudoti mobiliojo duomenis). Ir, kaip planas, laikytis Free Wi-Fi tinklus atsisiųsti ir siųsti laiškus, tikrinant internetą, ir naudojant programos. Europa turi daug WiFi hotspots, taip jums nebus atitrūkę ilgai. Arba, pirkti SIM kortelę savo telefone, kai jūs gaunate į Europą.

Riminis į Milanas traukinio bilietai

Roma į Florenciją traukinio bilietai

Turinas į Milaną traukinio bilietai

Venecijos į Milaną traukinio bilietai

 

patarimas 10: Yra app Tai

„Aštuonios dienos“ yra nuostabi kelionių programa, kuri gali padėti suplanuoti kelionę į Europą, kartu suteikiant keliautojams galimybę lengvai susipažinti su galimomis galimybėmis, kai keliauti visoje Europoje.

Vartotojai pradėti skinti ramiai pradėti ir baigti (dabar, tai reikia pradėti ir baigti toje pačioje vietoje kelionę). Tada pasirinkite išvykimo datą, kiek laiko kelionė bus ir kiek paskirties Įtraukti. Vartotojai taip pat gali pasirinkti, ar jie nori pažvelgti miestų Europoje, Europos Sąjunga, arba tik Šengeno zona. App bus sukurti kelionės, užbaigti su Airbnb normos kiekviename mieste, tiems, kurie dėl biudžeto.

Tai galima tęsti maišymo galimybes, kol programa suklumpa ant maršruto, kuris atrodo geras. Ir nesijaudinkite nepatogu kelionės: Svetainėje sakoma jis specialiai piktžolių iš nutolęs oro uostus ir ankstyvo ryto išvykimai, kurie gali nuversti keliautojus kelyje.

Nors tai ne (dar) puikus sistema rezervaciją visą Europos Kelionės, Eightydays gali padėti suteikti keliautojams geresnį supratimą apie kainų punktais įvairių kelionių, o potencialiai įvedant juos į paskirties vietą jie gali būti anksčiau laikomas.

Keliautojai gali naudotis Eightydays svetainė arba naujai paleista "iOS" programos planuoti savo Europos keliones.

Lionas į Londonas Traukinių laikas

Amsterdamas į Antverpeną Traukinių laikai

Briuselis - Frankfurtas traukinių laikai

Briuselis į Maincas traukinio bilietus

 

Žinoma, geriausias būdas keliauti visada traukiniu! Išsaugoti traukinio yra geriausias būdas pirkti bilietus. Jei ketinate užsisakyti traukinio bilietus spustelėkite nuorodą https://www.saveatrain.com gauti puikių nuolaidų.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)