Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 14/05/2021)

Kelionės ir naujų vietų atradimas suteikia mums svajonių sparnus, išdrįsti, ir mokykis. Tokiame plačiame pasaulyje, beveik neįmanoma visko pamatyti, taip pat neįmanoma patirti ir mėgautis kiekviena Europos vieta. Su tiek daug įdomių vietų, galite tik pasvajoti juos visus atrasti. Jei tikrai norite džiaugtis kaip vietiniai ir atviri naujiems takams, tada mes turime 7 nepaprastos kelionės takais vietos, kurias galite atrasti.

Iš Prancūzijos į Šveicariją, 7 laukinės gamtos dėmės, ramūs ežerai, ir užburtos pilys laukia, kol taps jūsų įsimintiniausių atostogų Europoje nuotraukų albumu. Taigi, supakuokite lengvai ir būkite pasirengę nešiotis su savimi tik prisiminimus ir istorijas, pradėdami naują nuotykį, ir eik mažiau keliautais takais.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Neapibrėžto kelio kelionės tikslai: Occitanie, Prancūzija

Ribojasi su Viduržemio jūra ir su Pirėnų viršūnėmis, pietinis Occitanie regionas Prancūzijoje yra stulbinantis. Viduramžių forto miestas, nuostabi Tulūza, paplūdimiai, ir vyno, šis Prancūzijos regionas yra patrauklus ir stulbinantis Europoje, kur įveiktas kelias, kad patektumėte į aukštą jūsų kibirų sąrašą.

„Occitanie“ gana skiriasi nuo Prancūzijos Rivjeros ir Paryžiaus, dėka lėtesnio ir svajingesnio tempo. Taigi, galėtumėte pasižvalgyti po Kataro šalį ir jos pilis, įskaitant įspūdingą „Carcassonne“. Jei jums patinka užsiėmimai lauke, pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis ar plaustais, tada Gorges du Tarn kanjonas ir Cevennes nacionalinis parkas yra idealūs. Į Nacionalinis parkas yra UNESCO biosferos rezervatas, ir vienas iš dešimties nacionalinių parkų Prancūzijoje.

Galite sukurti savo pagrindą rožinio ir žavaus regiono sostinėje, Tulūza, arba žavusis Albi miestelis. Abi yra nuostabios užmušto kelio miesto pertraukos Prancūzijoje ir ilgesni nuotykiai ir Prancūzų atostogos. Galite lengvai ir patogiai pasiekti Tulūzą kelione traukiniu iš Paryžiaus ir Barselonos 5 valandų.

Lionas į Tulūza traukiniu

Paryžius į Tulūza traukiniu

Malonu į Tulūza traukiniu

Bordo į Tulūza traukiniu

 

Occitanie, France Castle and its surroundings

 

2. Halštatas, Austrija

Hallstatt kaimas yra tobulas kaimas, esantis ant Hallstatt ežero. Pavasarį, kristi, ar žiemą, Tai yra absoliutus rojus bet kuriuo metų laiku, siūlo daugybę pramogų lauke, keliaujantiems adrenalinu. Arba priešingai, jei svajojate atvėsti prie ežero su taure vyno ar į valtį aplink ežerą, Hallstatt yra ideali vieta.

Tai vaizdinga vieta padarė tai mūsų 7 Galingiausių urvų dėka Europos sąraše esantys populiariausi maršrutai, krištolo mėlynos spalvos ežeras, ir Echern slėnis su jo nuostabiu vaizdu ir takai. Jau nekalbant apie, kad jį dar atrado kitas pasaulis.

Hallstatt yra 3 Kelios valandos kelio nuo Vienos traukiniu. Todėl, jei norite nepamirštamų atostogų kvapą gniaužiančiuose Austrijos kraštovaizdžiuose, ir, svarbiausia, atokiau nuo minios, tada Hallstatt yra tobulas kelias į įveiktą kelią.

Miunchenas į Hallstatt traukiniu

Insbrukas į Hallstatt traukiniu

Passau į Hallstatt traukiniu

Rosenheim į Hallstatt traukiniu

 

Man sitting next to Hallstatt, Austria lake

 

3. Neapibrėžto kelio kelionės tikslai: Harlemas, Olandija

Mažiau žinoma nei jos kaimynai Amsterdamas ir Roterdamas, Harlemas yra geriausias nuo sumušto kelio miesto Nyderlanduose. Tik 18 Kelias minutes nuo Amsterdamo traukiniu, Harlemo žavesys sužavės jus bent jau ilguoju savaitgaliu.

Viduramžių miesto paveldas, gyva siela ir vėjo malūnai, sukurkite nuostabią atmosferą. Jei norite patirti Olandiją kaip tikrą olandą, tada eikite siauromis gatvelėmis, iki Grote Markt. Tada, lipti į vėjo malūną, Adrijos malūnas, už įspūdingą miesto ir upės vaizdą.

Kitas puikus būdas praleisti atostogas Harleme yra aplankyti seniausias alaus daryklas. Atgal 1620, ten 100 alaus daryklos, ir šiandien vis dar galite paragauti kai kurių senų receptų. Geriau, po apsilankymo viename iš daugelio miesto muziejų, ir yra daugiau muziejų Haarleme nei bet kuriame kitame Olandijos mieste.

sudaryti, šis nenusakomas miestas yra paslėptas perlas in Europe’s mieliausios šalys ir visiškai verta aplankyti!

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

 

Off the beaten path destinations in Haarlem The Netherlands

 

4. Ortos ežeras, Italija

Dauguma turistų keliauja į Italiją paragauti Italų virtuvė ir mėgaukis mažu gyvenimo indulingu, kaip daro vietiniai gyventojai. Tačiau, Italijoje yra daugiau nei gurkšnoti a taurė vyno su šviežiai pagamintais makaronais. Orta ežeras ežerų rajone yra nuostabi ir romantiška vieta. Paslėpta tarp kalnų, ir nuo garsiojo Maggiore ežero atskirtas Monte Mottarone, Ortos ežeras yra vertas jūsų visiško grožio, ir laikas patirti Italiją, kur viskas įmanoma, ir ramų gyvenimo tempą.

pėsčiųjų takai, valtis važiuoja, vynas prie ežero, ir plaukimas, Ortos ežeras yra nuostabus Italijos perlas, tai dar atrado turistai.

Ortos ežeras yra dviejų valandų kelionė traukiniu iš Milano, ir 5 valandos nuo Ciuricho per vaizdingus Alpių vaizdus.

Genuja į Milaną traukiniu

Roma į Milaną traukiniu

Bolonija į Milaną traukiniu

Florencija į Milaną traukiniu

 

 

 

5. Neapibrėžto kelio kelionės tikslai: Bohema, Čekijos Respublika

Tik kelios valandos kelio nuo triukšmingos Prahos, laukia legendų ir vaizdingų kraštovaizdžių kraštas. Nacionalinis Bohemijos Šveicarijos parkas, Čekijos Svycarsko nacionalinis parkas, yra pasienyje su Vokietija. Pravcicka Brana, įspūdingas uolų formavimas, vandens creeks, ir daugybė pėsčiųjų takų, yra trumpa kelionė traukiniu nuo Decin, artimiausias miestas.

Kitas puikus draustinio lauke rezervatas yra Kladska Gamtos rezervatas. Iki ežero yra gražus takas, ir ypač stulbina rudenį. bet, jei pirmenybę teikiate mažiems miestams ir pilims, tada jums patiks neogotika „Hluboka“ pilis.

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

Sunset and Clouds over Bohemia, Czech Republic

 

6. Antverpenas, Belgija

Ant dviračio ar pėsčiomis, Antverpenas yra jaudinantis ir ryškus. Antras pagal dydį Belgijos miestas, Antverpenas gana nepastebimas turistų. Tačiau, tai nuostabi pramoga Europoje užmušto kelio paskirties vietoje savaitgalio pabėgimas.

Miestas yra padalintas į 3 srityse: Senamiestis, Pietų, ir uostas, kuriuose gyvena įvairios kultūros ir žmonės iš viso pasaulio. Todėl, tai kulinarinis dangus, tarnauti bet ko, ko tik geidžia jūsų širdis. Muziejai, Didelė rinka, katedrų, aukščiausio lygio kūrybingi mados dizaineriai, yra tik valanda kelio nuo sostinės, traukiniu.

Taigi, jei norite savo pačių deimantų iš judriausio deimantų prekybos centro, myliu šokoladą, ir apsipirkti, tai būtina įveikti tikslą.

Briuselis į Antverpenas traukiniu

Amsterdamas į Antverpeną traukiniu

Į Lilis į Antverpeną traukiniu

Paryžius į Antverpeną traukiniu

 

Off the beaten path destinations in Europe

 

7. Neapibrėžto kelio kelionės tikslai: liucerna, Šveicarija

Puikios sąlygos romantiškai praleisti Šveicarijoje, Lucerna yra nuostabi. Pasivaikščiojimas ežeru, stebint Pilato kalno ir Titlio kalno sniego viršūnes atspindi vandenyje, be turistų aplinkui, šveicariška svajonė.

Puiki liucernos puiki bazė ekskursijos į Alpes, ir dar atrado keliautojai. Taigi gausite neįkainojamą galimybę ja mėgautis ir ištirti Šveicariją nuo sumušto kelio. Eikite drakono keliu ir išbandykite jėgas virvių parke, kuri yra puiki veikla lauke po Liucerną.

Įsikūręs Alpių papėdėje, Šveicarijos ir Vokietijos pasienyje, Lucerna yra nepamirštama nuo Europoje aplenkto tako. Lucerna yra paslėptas perlas centrinėje Šveicarijoje ir yra jper valandą traukiniu iš Šveicarijos oro uosto.

Ciurichas į Lucerna traukiniu

Bernas į Lucerna traukiniu

Ženeva į Lucerna traukiniu

Konstancas į Lucerna traukiniu

 

Woamn next to Lucerne Switzerland

 

sudaryti, Europa pilna stebuklų, legendos, paslaptys, ir turistų nepaliesta gamta. Jei norite nepaprastos patirties ir pajusite didžiausias Europos šalis. Tačiau, jei norite vaikščioti, kaip daro vietiniai gyventojai, tada jūs esate įspūdingą laiką bet kurioje iš aukščiau paminėtų vietų.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums rasti pigiausius traukinių bilietus į bet kurią iš mūsų sąraše esančių specialiųjų krypčių.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 beatodairiškos kelionės tikslai Europoje“?? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Foff-beaten-path-destinations-europe%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)