Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 14/05/2021)

Ceļošana un jaunu vietu atklāšana mums dod iespēju sapņot, uzdrīkstēties, un mācīties. Tik plašā pasaulē, gandrīz neiespējami visu redzēt, tāpat nav iespējams izjust un izbaudīt katru vietu Eiropā. Ar tik daudz aizraujošām vietām, jūs varat tikai sapņot par to visu atklāšanu. Ja jūs patiešām vēlaties izbaudīt kā vietējais un atvērts jaunām takām, tad mums ir 7 neparasti pieveicamie ceļa mērķi, kurus jūs varat atklāt.

No Francijas uz Šveici, 7 savvaļas dabas plankumi, mierīgi ezeri, un apburtās pilis gaida, lai kļūtu par daļu no jūsu foto albuma ar neaizmirstamākajām brīvdienām Eiropā. Tātad, iesaiņojiet gaismu un esiet gatavs, ka ar jums nāks tikai atmiņas un stāsti, uzsākot jaunu piedzīvojumu, un ejiet pa mazāk nobrauktajiem ceļiem.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Izslēgtie ceļa mērķi: Oksitānija, Francija

Robežojas ar Vidusjūru un ar Pireneju virsotnēm, dienvidu Oksitānijas reģions Francijā ir satriecošs. Viduslaiku forta pilsēta, brīnišķīgā Tulūza, pludmales, un vīns, Šis Francijas reģions ir aizraujošs un satriecošs no pieveiktā ceļa mērķa Eiropā, lai ierindotos jūsu kausu sarakstā.

Occitanie ir diezgan atšķirīgs no Francijas Rivjēras un Parīzes, pateicoties lēnākajam un sapņainākajam tempam. Tādējādi, jūs varētu veltīt laiku Kataras valsts un tās pilu iepazīšanai, ieskaitot iespaidīgo Carcassonne. Ja jums patīk aktivitātes brīvā dabā, piemēram, pārgājieni vai pludināšana, tad Gorges du Tarn kanjons un Cevennes National Park ir ideāli. Par Nacionālais parks ir UNESCO biosfēras rezervāts, un viens no desmit Francijas nacionālajiem parkiem.

Jūs varētu izveidot savu bāzi rozā un burvīgā reģiona galvaspilsētā, Tulūza, vai burvīgā Albi pilsēta. Abi ir brīnišķīgi, lai aizietu no ceļa pilsētas pārtraukumi Francijā un garāks piedzīvojums un Franču brīvdiena. Jūs viegli un ērti varēja nokļūt Tulūzā ar vilcienu apmēram no Parīzes un Barselonas 5 stundas.

Liona uz Tulūzu ar vilcienu

Parīze uz Tulūzu ar vilcienu

Jauki uz Tulūzu ar vilcienu

Bordo līdz Tulūza ar vilcienu

 

Occitanie, France Castle and its surroundings

 

2. Halštate, Austrija

Hallstatt ciemats ir perfekts attēls, kas atrodas uz Hallstatt ezera. Pavasarī, krist, vai ziemā, tā ir absolūta paradīze jebkurā gadalaikā, piedāvā daudz āra aktivitāšu adrenalīna cienītājiem. Vai tieši pretēji, ja jūs sapņojat par atdzesēšanu pie ezera ar vīna glāzi vai braucienā ar laivu ap ezeru, Hallstatt ir ideāls galamērķis.

Šis gleznainā vietā padarīja to mūsu 7 pateicoties varenajām alām, ir atrodami Eiropas sarakstā iekļauto ceļu galamērķi, kristālzilā ezera, un Echern ieleja ar savu apdullināšanu viedokli un takas. Nemaz nepieminot, ka to vēl ir atklājusi pārējā pasaule.

Hallstatt ir 3 Stundu attālumā no Vīnes ar vilcienu. tāpēc, ja vēlaties neaizmirstamas brīvdienas Austrijas elpu aizraujošajās ainavās, un vissvarīgāk prom no pūļiem, tad Hallstatt ir ideāls pie uzvarēta ceļa mērķa.

Minhene līdz Hallstatt ar vilcienu

Insbruka līdz Hallstatt ar vilcienu

Passau līdz Hallstatt ar vilcienu

Rozenheima līdz Hallstatt ar vilcienu

 

Man sitting next to Hallstatt, Austria lake

 

3. Izslēgtie ceļa mērķi: Hārlema, Nīderlande

Mazāk pazīstams nekā tās kaimiņi Amsterdama un Roterdama, Hārlema ​​ir labākā no uzvarētās ceļa pilsētas Nīderlandē. Tikai 18 dažu minūšu attālumā no Amsterdamas ar vilcienu, Hārlemas šarms tevi aizrauj vismaz uz ilgu nedēļas nogali.

Pilsētas viduslaiku mantojums, dzīva dvēsele un vējdzirnavas, radīt pārsteidzošu atmosfēru. Ja vēlaties izjust Holandi kā īstu holandieti, tad ejiet pa šaurajām ieliņām, līdz Grote Markt. Tad, kāpt vējdzirnavās, Adrijas dzirnavas, iespaidīgam skatam uz pilsētu un upi.

Vēl viens lielisks veids, kā pavadīt brīvdienas Hārlemā, ir apmeklēt vecākās alus darītavas. Atpakaļ 1620, tur 100 alus darītavas, un šodien jūs joprojām varat nobaudīt dažas vecās receptes. Labāk, pēc apmeklējuma vienā no daudzajiem pilsētas muzejiem, un ir vairāk muzeju Hārlemā nekā jebkurā citā Nīderlandes pilsētā.

Secināt, šī pieveiktā pilsēta ir slēpts dārgakmens Eiropā jaukākās valstis un pilnīgi vērts apmeklēt!

Brēmene uz Amsterdamu ar vilcienu

Hannovere uz Amsterdamu ar vilcienu

Bīlefelde uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Off the beaten path destinations in Haarlem The Netherlands

 

4. Orta ezers, Itālija

Lielākā daļa tūristu dodas uz Itāliju nobaudīt itāļu virtuve un izbaudi nelielu dzīves baudīšanu, kā to dara vietējie iedzīvotāji. Tomēr, Itālijai ir vairāk nekā malkojam a glāze vīna ar svaigi pagatavotiem makaroniem. Orta ezers ezeru rajonā ir satriecoša un romantiska vieta. Paslēpts starp kalniem, un no slavenā Maggiore ezera atdalījās Monte Mottarone, Orta ezers ir jūsu pilnīgas pielūgšanas vērts, un laiks piedzīvot Itāliju pie sasniegtā un mierīgā dzīves tempa.

No pārgājienu takas, izbraucieni ar laivu, vīns pie ezera, un peldēšana, Orta ezers ir brīnišķīgs itāļu dārgakmens, ko tūristi vēl ir atklājuši.

Orta ezers ir divu stundu vilciena brauciens no Milānas, un 5 Stundu attālumā no Cīrihes pa gleznaino Alpu skatu.

Dženova uz Milānu ar vilcienu

Romas uz Milānu ar vilcienu

Boloņa uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Milānu ar vilcienu

 

 

 

5. Izslēgtie ceļa mērķi: Bohēmija, Čehu Republika

Tikai dažu stundu attālumā no rosīgās un rosīgās Prāgas, gaida leģendu un ainavisku ainavu zeme. Nacionālais parks Bohēmijas Šveicē, Čehijas Svjačarsko nacionālais parks, atrodas uz robežas ar Vāciju. Pravčicka Brana, iespaidīgs klinšu veidojums, ūdens creeks, un daudzas pārgājienu takas, ir īsa vilciena brauciena attālumā no Dekinas, tuvākā pilsēta.

Vēl viena lieliska rezerve apdullināšanas brīvā dabā ir Kladska Dabas rezervāts. Ezeram ir skaista taka, un tas ir īpaši satriecoši rudenī. bet, ja jūs dodat priekšroku mazām pilsētām un pilīm, tad jums patiks neogotika Hluboka pils.

Nirnberga līdz Prāgai ar vilcienu

Minhene līdz Prāgai ar vilcienu

Berlīne līdz Prāgai ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Sunset and Clouds over Bohemia, Czech Republic

 

6. Antverpene, Beļģija

Uz velosipēda vai kājām, Antverpene ir aizraujoša un dinamiska. Otrā lielākā Beļģijas pilsēta, Antverpene ir diezgan novārtā tūristiem. Tomēr, tas ir pārsteidzošs izklaidējošs ceļš Eiropā brīvdienu brīvdienas.

Pilsēta ir sadalīta 3 apgabali: vecpilsēta, Dienvidi, un osta, kas ir mājvieta dažādām kultūrām un cilvēkiem no visas pasaules. tāpēc, tās ir kulinārijas debesis, kalpot jebkam, ko vien vēlas jūsu sirds. Muzeji, Liels tirgus, katedrāles, izcilākie radošie modes dizaineri, ir tikai stundas attālumā no galvaspilsētas, ar vilcienu.

Tātad, ja vēlaties iecienīt savu dimantu no noslogotākā dimantu tirdzniecības centra, mīlu šokolādi, un iepirkšanās, tas obligāti ir jāatstāj pārspējamais ceļa mērķis.

Brisele līdz Antverpenei ar vilcienu

Amsterdama līdz Antverpenei ar vilcienu

Lille uz Antverpeni ar vilcienu

Parīze līdz Antverpenei ar vilcienu

 

Off the beaten path destinations in Europe

 

7. Izslēgtie ceļa mērķi: Lucerna, Šveice

Ideāls apstāklis ​​romantiskai atpūtai Šveicē, Lucerna ir lieliska. Pastaiga gar ezeru, vērojot Pilāta kalna un Titļa kalna sniegotās virsotnes, atspoguļojas ūdenī, bez tūristiem apkārt, Šveices sapnis.

Jauka Lucernas lieliska bāze dienas ekskursijas uz Alpiem, un to vēl ir atklājuši ceļotāji. Tātad jūs iegūsit nenovērtējamu iespēju to izbaudīt un izpētīt Šveici pie uzvarētā ceļa. Ejiet Pūķa takā un pārbaudiet savus spēkus virvju parkā, kas ir gan lieliskas aktivitātes brīvā dabā ap Lucernu.

Atrodas Alpu pakājē uz Šveices un Vācijas robežu, Lucerna ir neaizmirstama Eiropā pieveiktā ceļa galapunktā. Lucerna ir slēpta dārgakmens Šveices centrā un ir jAptuveni stundu ar vilcienu no Šveices lidostas.

Cīrihe līdz Lucerna ar vilcienu

Berne līdz Lucerna ar vilcienu

Ženēva līdz Lucernai ar vilcienu

Konstanca uz Lucernu ar vilcienu

 

Woamn next to Lucerne Switzerland

 

Secināt, Eiropa ir brīnumu pilna, leģendas, noslēpumi, un tūristu neskartā daba. Ja jūs vēlaties izcilu pieredzi un sajūtu no lielākajām Eiropas valstīm. Tomēr, ja vēlaties staigāt, kā to dara vietējie iedzīvotāji, tad jūs atrodaties iespaidīgi ilgi jebkurā no iepriekšminētajiem galamērķiem.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes uz jebkuru no mūsu sarakstā esošajiem īpašajiem galamērķiem.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē ievietot mūsu emuāra ziņu “7 pie pārspīlētā ceļa Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/off-beaten-path-destinations-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)