Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 14/05/2021)

Cestování a objevování nových míst nám dává křídla ke snu, odvážit se, a učit. V tak obrovském světě, je téměř nemožné vidět vše, ani není možné zažít a užívat si každé místo v Evropě. S tolika vzrušujícími místy, můžete jen snít, že je všechny objevíte. Pokud se opravdu chcete těšit jako místní a otevřený novým stezkám, pak máme 7 Mimořádně mimo poražené cesty, které můžete objevovat.

Z Francie do Švýcarska, 7 skvrny divoké přírody, klidná jezera, a začarované hrady čekají, až se stanou součástí vašeho fotoalba nejpamátnějších prázdnin v Evropě. Tak, sbalte světlo a buďte připraveni nosit s sebou jen vzpomínky a příběhy, když se pustíte do nového dobrodružství, a chodit po méně cestovaných cestách.

 

1. Cílové cesty porazené: Occitanie, Francie

Ohraničené Středozemním mořem a vrcholky Pyrenejí, oblast jižní Occitanie ve Francii je ohromující. Domov středověkého pevnostního města, nádherný Toulouse, pláže, a víno, tento francouzský region je fascinující a ohromující z vylepeného cíle cesty v Evropě, aby se dostal na první místo ve vašem seznamu kbelíků.

Occitanie se zcela liší od Francouzské riviéry a Paříže, díky svému pomalejšímu a snivějšímu tempu. Tím pádem, mohl byste si vzít čas na prohlídku katarské země a jejích hradů, včetně působivé Carcassonne. Pokud máte rádi outdoorové aktivity, jako je turistika nebo rafting, pak jsou ideální kaňon Gorges du Tarn a národní park Cevennes. The národní park je biosférická rezervace UNESCO, a jeden z deseti národních parků ve Francii.

Mohli byste si udělat základnu v hlavním městě růžové a okouzlující oblasti, Toulouse, nebo okouzlující město Albi. Oba jsou skvělé mimo vyšlapané cesty město přestávky ve Francii a delší dobrodružství a Francouzský svátek. Dalo by se snadno a pohodlně dosáhnout Toulouse cestováním vlakem z Paříže a Barcelony asi 5 hodin.

Lyon do Toulouse vlakem

Paříž do Toulouse vlakem

Nice do Toulouse vlakem

Bordeaux do Toulouse vlakem

 

Occitanie, France Castle and its surroundings

 

2. Hallstatt, Rakousko

Obec Hallstatt je obrazově dokonalá vesnice, která se nachází u jezera Hallstatt. Na jaře, podzim, nebo zima, je to absolutní ráj v každém ročním období, nabízí spoustu outdoorových aktivit pro milovníky adrenalinu. Nebo naopak, pokud sníte o chladu u jezera se sklenkou vína nebo na jízdě lodí kolem jezera, Hallstatt je ideální destinace.

Tento malebné místo se nám to podařilo 7 mimo seznam vylepených turistických cílů v Evropě díky mohutným jeskyním, křišťálově modré jezero, a údolí Echern s jeho ohromující výhled a stezky. Nemluvě, že to dosud objevil zbytek světa.

Hallstatt je 3 vlakem od Vídně vlakem. Proto, chcete-li nezapomenutelnou dovolenou v úchvatné krajině Rakouska, a nejdůležitějsí daleko od davů, pak Hallstatt je perfektní mimo porazený cíl cesty.

Mnichov do Hallstatt vlakem

Innsbruck do Hallstatt vlakem

Passau do Hallstattu vlakem

Rosenheim do Hallstatt vlakem

 

Man sitting next to Hallstatt, Austria lake

 

3. Cílové cesty porazené: Haarlem, Nizozemí

Méně známé než její sousedé Amsterdam a Rotterdam, Haarlem je to nejlepší z bitevního města V Nizozemsku. Pouze 18 vlakem od Amsterdamu, Haarlemovo kouzlo vás uchvátí alespoň na dlouhý víkend.

Středověké dědictví města, živá duše a větrné mlýny, vytvořit úžasnou atmosféru. Pokud si přejete zažít Holandsko jako skutečného Holanďana, pak projděte úzkými uličkami, až k Grote Marktovi. Pak, lézt na větrný mlýn, Adriaanův mlýn, pro nádherný výhled na město a řeku.

Dalším skvělým způsobem, jak strávit dovolenou v Haarlemu, je navštívit nejstarší pivovary. Zpět 1620, tam 100 pivovary, a dnes můžete ochutnat některé ze starých receptů. Lepší, po návštěvě jednoho z mnoha muzeí ve městě, a jsou více muzeí v Haarlemu než v kterémkoli jiném nizozemském městě.

dospět k závěru,, Tohle je město z bitvy skrytý drahokam v Evropě nejkrásnější země a rozhodně stojí za návštěvu!

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

 

Off the beaten path destinations in Haarlem The Netherlands

 

4. Jezero Orta, Itálie

Většina turistů cestuje do Itálie podle chuti italská kuchyně a užívejte si slabosti života, jako místní obyvatelé. nicméně, v Itálii je víc než popíjení sklenice vína s čerstvě připravenými těstovinami. Jezero Orta v jezerní oblasti je ohromující a romantické místo. Skryté mezi horami, a oddělené od slavného jezera Maggiore Monte Mottarone, Jezero Orta stojí za vaše úplné zbožňování, a čas zažít Itálii mimo vyvedenou stopu a klidné tempo života.

Z turistické stezky, projížďky na lodi, víno u jezera, a plavání, Jezero Orta je nádherným italským skvostem, to turisté dosud objevili.

Jezero Orta je od Milána vzdálené 2 hodiny vlakem, a 5 hodiny od Curychu přes malebné výhledy na Alpy.

Janov do Milána vlakem

Řím do Milána vlakem

Bologna do Milán vlakem

Vlakem do Florencie do Milána

 

 

 

5. Cílové cesty porazené: Čechy, Česká republika

Jen pár hodin od rušné Prahy, čeká země legend a scénické krajiny. Národní park Českého Švýcarska, Český národní park Svycarsko, je na hranici s Německem. Pravčická Brána, velkolepý skalní útvar, vodní potoky, a mnoho turistických cest, jsou krátké cesty vlakem od Děčína, nejbližší město.

Další velkou rezervou v ohromujícím venkovním prostředí je Kladská Přírodní rezervace. K jezeru vede krásná stezka, a to je obzvláště ohromující na podzim. Ale, pokud dáváte přednost malým městům a zámkům, pak budete milovat novogotiku Zámek Hluboká.

Norimberk do Praha vlakem

Mnichov do Praha vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vlakem do Vídně do Prahy

 

Sunset and Clouds over Bohemia, Czech Republic

 

6. Antverpy, Belgie

Na kole nebo pěšky, Antverpy jsou vzrušující a živé. Druhé největší město v Belgii, Antverpy jsou turisty docela přehlíženy. nicméně, je to úžasný cíl mimo Evropu pro zábavu víkendový útěk.

Město je rozděleno na 3 oblasti: staré Město, Na jih, a port, které jsou domovem rozmanitých kultur a lidí z celého světa. Proto, je to kulinářské nebe, sloužit všemu, co vaše srdce touží. Muzea, Velký trh, katedrál, špičkové kreativní módní návrháři, jsou jen hodinu jízdy od hlavního města, vlakem.

Tak, pokud máte chuť na svůj vlastní diamant z nejrušnějšího obchodního centra s diamanty, láska čokoláda, a nakupování, toto mimo cíl bitvy je nutností.

Brusel do Antverpy vlakem

Amsterdam do Antverpy vlakem

Lille do Antverpy vlakem

Vlakem do Paříže do Antverp

 

Off the beaten path destinations in Europe

 

7. Cílové cesty porazené: Vojtěška, Švýcarsko

Ideální prostředí pro romantický útěk ve Švýcarsku, Lucerna je velkolepá. Procházka po jezeře, sledovat zasněžené vrcholy Mount Pilatus a Mount Titlis se odrážejí ve vodě, bez turistů, švýcarský sen.

Lovely Lucerne skvělá základna pro denní výlety do Alp, a dosud jej objevili cestovatelé. Takže budete mít neocenitelnou šanci si ji užít a prozkoumat Švýcarsko mimo vyšlapanou cestu. Projděte se po dračí dráze a vyzkoušejte svou sílu v lanovém parku, což jsou vynikající venkovní aktivity v okolí Lucernu.

Nachází se na úpatí Alp na švýcarsko-německé hranici, Lucerne je nezapomenutelná mimo vylepený cíl cesty v Evropě. Lucerna je skrytý klenot ve středním Švýcarsku a je just hodinu vlakem od švýcarského letiště.

Curych do Lucern vlakem

Bern do Lucern vlakem

Ženeva do Lucerne vlakem

Konstanz do Lucerne vlakem

 

Woamn next to Lucerne Switzerland

 

dospět k závěru,, Evropa je plná zázraků, legendy, tajemství, a příroda nedotčená turisty. Pokud toužíte po mimořádné zkušenosti a pocitu z největších evropských zemí. nicméně, pokud chcete chodit, jako místní obyvatelé, pak jste na velkolepý čas v kterémkoli z výše uvedených cílů.

 

Tady v Uložit vlak, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky do kterékoli ze speciálních destinací v našem seznamu.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 mimo cíle porazené cesty v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/off-beaten-path-destinations-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)