Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 29/03/2020)

Janov, který je součástí Řím a Florence, který je hlavním městem italského regionu Toskánsko, jsou velmi populární turistické cíle a proto je trasa z Janova do Florencie oblíbenou a často používanou trasou a vzdáleností, kterou lze snadno sdělit. Janov se nachází Italský severozápadní část v regionu Ligurie, Je známý pro ústřední roli, kterou hraje v námořním obchodu v průběhu staletí. Florence se nachází v severozápadní části Itálie a je známý pro četné a různorodé děl renesančních architektura a umění, které se nacházejí všude možně.

 

 

Existuje mnoho způsobů, jak cestovat a získat mezi dvěma. The nejrychlejší a nejrychlejší způsob cestování jsou určitě je Janov Florence Vlak.

Milan do Janova vlaky

Řím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlaků

Venice do Janova vlaky

 

 

Janov do Florencie vlakem

Existuje asi 28 Janov Florencii vlaků s první vlak odletem na 00:02 a poslední vlak odjíždí z Janova na 19:56. Většina těchto vlaků jsou určeny pro denní cesty; nicméně, vlaky, které běží pozdě večer nebo brzy ráno mívají lůžkové služby. Jízdní doba pro Janov do Florencie vlakem je asi 2 hodiny a 58 minut, která je určena pro přímý vlak s žádnými změnami. V případě, že dojde ke změně na půli cesty, že doba cesty pro Janov do Florencie vlakem může být až 3 hodiny a 33 minut, což může dále měnit v závislosti na den cesty.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Janov Florencii vlaků

 

 

Tam je známo, že méně vlaky o víkendech a prázdniny. To má tendenci ovlivňovat dobu přepravy, jakož. Ve většině případů je nejlepším řešením by bylo kontrolu vlaků podle data svého zájezdu,, což by umožnilo větší jasnost, pokud jde o načasování Janov Florence Vlak je považován a také kolik cesta Čas bude.

 

Janov Florencie: Jiné způsoby cestování

Janov Florencie je oblíbenou trasu a mohou být předávány prostřednictvím sběrnice, vlak nebo dokonce silnice. Každý z způsoby cestování Má dokonce vlastněné dobu přepravy a další parametry, které musí být posouzeny. Tam je „Spolujízda“ možnost také k dispozici, které je pravděpodobně nejlevnější způsob, jak cestovat Na této trase a může trvat asi 3 doba pro cestování, které mají být dokončeny. K dispozici je také možnost jezdit autobusem, která trvá asi 4 hodin. nicméně, tam jsou jen 2 autobusů této trase. Konečná volba pobytu záleží na vás, nebo osoba cestující v závislosti na tom, co je pohodlné a komfortní podle svých preferencí.

 

Nákupem vlakových jízdenek Janov do Florencie vám ušetří drahocenný čas a „Uložit vlak“ vám dává příležitost získat jízdenky Janov do Florencie online. Můžete také získat dobré slevy na rezervace se čas od času, přihlaste se na stránkách SaveATrain zkontrolovat jejich služby a cenu, než si zarezervujete svůj Janov do Florencie lístky.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)