Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 29/03/2020)

Genova, mis on osa Rooma ja Firenze, mis on pealinna Itaalia Toscana piirkonnas, on populaarsed turismisihtkohti and hence the route from Genoa to Florence is popular and frequently traveled route and a distance that can be communicated with ease. Genoa is located Itaalia loodeosas Liguuria piirkonna, on tuntud keskset rolli Merekaubasadamas sajandite jooksul. Florence asub loodeosas Itaalias ja on tuntud palju ja mitmekesine meistriteoseid Renaissance arhitektuur ja kunsti, mida leidub kõikjal.

 

 

On mitmeid viise reisida ja saada kahe. Euroopa kiireim ja kiireim viis reisilehekülgede on kindlasti on Genova Firenze Train.

Milano Genova rongid

Rooma Genova rongid

Firenze sihtkohta Genova rongid

Veneetsia Genova rongid

 

 

Genova Firenze rongi

On umbes 28 Genova Firenze rongid esimese rongi väljuvaid 00:02 ja viimane rong väljub Genova 19:56. Enamik neist rongid on mõeldud päev reisi; Kuid, rongide, mis töötavad hilja õhtul või varahommikul kipuvad olema magamiskoht teenused. Teekond aeg Genova Firenze rongi umbes 2 tundi ja 58 minutit, mis on tehtud otseselt rongi ilma muudatusteta. Juhul kui toimub muutus keskel nii, et reisi aeg Genova Firenze rongi võib olla kuni 3 tundi ja 33 minutit, mis võib veelgi muutuda sõltuvalt päevast reisi.

Rimini Firenze rongid

Rooma Firenze rongid

Firenze Rooma rongid

Genova Firenze rongid

 

 

Seal on teatavasti vähem ronge üle nädalavahetustel ja pühad. See kipub mõjutama sõiduajad, samuti. Enamus kordi parim valik oleks kontrollida ronge ühe kuupäeva oma reisi, mis annaks rohkem selgust nii palju kui ajastus Genova Firenze Train peetakse ja ka kui palju teekond aeg oleks.

 

Genova Firenze: Muud transpordiliigid

Genova Firenze on populaarne marsruut ja saab edastada bussisõitu, rongi või isegi tee. Iga reisimisviiside on isegi omandis reisi ajal ja muud parameetrid, mida tuleb uurida. On "rideshare" võimalus ka olemas, mis on ilmselt odavaim viis reisida sellel liinil ja võib võtta umbes 3 tundi reisida täidetakse. On ka võimalus reisi bussiga, milleks kulub umbes 4 tööaeg. Kuid, seal on ainult 2 bussid sellel liinil. Lõplik valik sõltub esmalt teil või isik, kes reisib sõltuvalt sellest, mida on mugav ja mugav ühe oma eelistusi.

 

Buying Genoa to Florence train tickets saves you valuable time and “Save a Train” gives you an opportunity to get your Genoa to Florence tickets online. Samuti saate hea soodustust tellimus aeg-ajalt, palun logige SaveATrain to check their services and price before you book your Genoa to Florence piletid.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti koos link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)