Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 29/03/2020)

Genova, mis on osa Rooma ja Firenze, mis on pealinna Itaalia Toscana piirkonnas, on populaarsed turismisihtkohti ja seetõttu on marsruut Genovast Firenzesse populaarne ja sageli läbitav marsruut ning vahemaa, mida saab hõlpsasti suhelda. Genova asub Itaalia loodeosas Liguuria piirkonna, on tuntud keskset rolli merekaubanduses läbi sajandite. Florence asub loodeosas Itaalias ja on tuntud palju ja mitmekesine meistriteoseid Renaissance arhitektuur ja kunsti, mida leidub kõikjal.

 

 

On mitmeid viise reisida ja saada kahe. The kiireim ja kiireim viis reisilehekülgede on kindlasti on Genova Firenze Train.

Milano Genova rongid

Rooma Genova rongid

Firenze sihtkohta Genova rongid

Veneetsia Genova rongid

 

 

Genova Firenze rongi

On umbes 28 Genova Firenze rongid esimese rongi väljuvaid 00:02 ja viimane rong väljub Genova 19:56. Enamik neist rongid on mõeldud päev reisi; Kuid, rongide, mis töötavad hilja õhtul või varahommikul kipuvad olema magamiskoht teenused. Teekond aeg Genova Firenze rongi umbes 2 tundi ja 58 minutit, mis on tehtud otseselt rongi ilma muudatusteta. Juhul kui toimub muutus keskel nii, et reisi aeg Genova Firenze rongi võib olla kuni 3 tundi ja 33 minutit, mis võib veelgi muutuda sõltuvalt päevast reisi.

Rimini Firenze rongid

Rooma Firenze rongid

Firenze Rooma rongid

Genova Firenze rongid

 

 

Seal on teatavasti vähem ronge üle nädalavahetustel ja pühad. See kipub mõjutama sõiduajad, samuti. Enamus kordi parim valik oleks kontrollida ronge ühe kuupäeva oma reisi, mis annaks rohkem selgust nii palju kui ajastus Genova Firenze Train peetakse ja ka kui palju teekond aeg oleks.

 

Genova Firenze: Muud transpordiliigid

Genova Firenze on populaarne marsruut ja saab edastada bussisõitu, rongi või isegi tee. Iga reisimisviiside on isegi omandis reisi ajal ja muud parameetrid, mida tuleb uurida. On "rideshare" võimalus ka olemas, mis on ilmselt odavaim viis reisida sellel liinil ja võib võtta umbes 3 tundi reisida täidetakse. On ka võimalus reisi bussiga, milleks kulub umbes 4 tundi. Kuid, seal on ainult 2 bussid sellel liinil. Lõplik valik sõltub esmalt teil või isik, kes reisib sõltuvalt sellest, mida on mugav ja mugav ühe oma eelistusi.

 

Genova–Firenze rongipiletite ostmine säästab teie väärtuslikku aega ja „Säästa rong“ annab teile võimaluse hankida oma Genova–Firenze piletid veebis. Samuti saate hea soodustust tellimus aeg-ajalt, palun logige SalvestaTreeni et kontrollida nende teenuseid ja hindu enne Genovast Firenzesse reisi broneerimist piletid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti koos link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)