Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 07/06/2020)

Kui plaanite puhkust pere, paar või rühm sõpru, see on sageli raske saada igaüks nõus. Üks asi on see lihtne kokku leppida, Kuid, kas rentida auto või rongiga. Siin on põhjus, miks rongi Elektriseadmete kaitsmed on parem kui maanteel Elektriseadmete kaitsmed.

 

Keegi peab liiklema

Pildistamisel maantee reis, keegi peab alati olema juht. See tähendab, et vähemalt üks inimene peab jõudma igasse jala sihtkoha väsinud. Lisa stressi navigatsiooni ja võimalust eksida, ja oledki broneerimisel rongipiletid suvalisel päeval, nii lugeda, miks rongi Elektriseadmete kaitsmed on võimalus reisida.

Amsterdamist Londonisse rongidega

Rotterdami Londonisse rongidega

Pariisist Londonisse rongidega

Brüsselist Londonisse rongidega

 

video kabiinist samas rongis Elektriseadmete kaitsmed on olemuselt

Comfort ja vaated

Kui te olete kunagi läks lapsepõlve maantee reis, saate teada võitluses aknaäärset, kuna keegi tahab Litistyä keset tagaistmel. Rongis komistamist sõita, kõik istmed on võrdselt mugav ja on hea vaade. Istmed uue Trenitalia rongid on eriti mugav, nii et veenduge, et broneerida reis Frecciarossa kiirrong.

Interlaken Zürichisse rongidega

Lutsern Zürichisse rongidega

Bernist Zürichisse rongidega

Genfist Zürichisse rongidega

 

Rong väljalülitumine ja Sleep rongis

Autodes, ainult reisijad saavad magada ja isegi siis, see ei ole mugav voodi. yöjunat on nutikas viis saada oma järgmise sihtkoha kiire samas kokkuhoid on majutus ööseks.

Londonist Brüsselisse rongidega

Brüsselist Kölni rongidega

Kölnist rongidega Viini

Kölnist Innsbruckisse rongidega

 

 

Parkimine vs Train väljalülitumine

Reisile, Sul on vaja leida koht park oma auto ohutult üleöö. Veelgi enam raske küll, on leida kohti parkida suurlinnades ja eriti turismipiirkondades nagu Colosseum Rooma või Duomo Firenze Firenze. Kuna ruumi on lisatasu ümber need saidid, parkimine maksab lisatasu liiga.

Brüsselist Amsterdami rongidega

Londonist rongidega Amsterdami

Berliinist Amsterdami rongidega

Pariisist Amsterdami rongidega

 

samas rongis komistamist vajutad raudtee- ja lihtsalt puhata
raudtee tee

Keskkond

Maanteel sõitmine on tuntud oma kõrge süsinikdioksiidi heitkoguseid, ja akuga autod on raske ja kulukas palgata. Õnneks – on olemas parem viis. rongi komistamist – eriti Euroopa uuemad rongid – on palju väiksem mõju Maaema, nii et saate nautida oma puhkust süü-free.

 

Valmis broneerima rongi komistamise seiklus? Külastage Salvesta rong ja saada odavaim rongipiletid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Det (Kerige näha Manustuskood)