Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 07/06/2020)

Pri plánovaní dovolenky pre rodinu, pár alebo skupina priateľov, to je často ťažké, aby si všetci, aby sa dohodli. Jedna vec, že ​​to bude ľahké, aby sa dohodli na, však, je, či si požičať auto alebo ísť vlakom. Tu je dôvod, prečo vlak vypnutie je lepšia ako cestná vypnutie.

 

Nikto nemá riadiť

Ak sa vezme na výlet, niekto musí byť vždy vodič. To znamená, že aspoň jedna osoba má doraziť na každej nohe destinácie unaveného. Pridajte stres navigácia a možnosť stratí, a budete rezervácie svoje lístky na vlak každý deň teraz, takže si prečítajte, prečo vlak vypínanie je spôsob, ako cestovať.

Vlaky z Amsterdamu do Londýna

Rotterdam do Londýna s vlakmi

Paríž do Londýna s vlakmi

Vlaky do Bruselu do Londýna

 

video z kabíny, keď vlak vypnutie je príroda

Komfort a pohľady

Ak ste niekedy išiel na detstvo výlet, budete vedieť, o boji za okenné sedačke, pretože nikto nechce byť roztlačený uprostred zadného sedadla. Na vlak vypínacie jazdu, všetky sedadlá sú rovnako pohodlné a majú dobrý výhľad. Sedadlá na nový Trenitalia vlaky sú obzvlášť pohodlné, takže sa uistite, aby si výlet na Frecciarossa vysokorýchlostný vlak.

Interlaken do Zürichu s vlakmi

Lucerne do Zürichu s vlakmi

Bern do Zürichu s vlakmi

Ženeva do Zürichu s vlakmi

 

Vlak vypínanie a spánku vo vlaku

v autách, iba cestujúci môžu spať a dokonca aj potom, to nie je v pohodlnej posteli. jednodňové vlaky je šikovný spôsob, ako sa dostať k svojmu ďalšiemu cieľu rýchlo a zároveň šetrí na ubytovanie na noc.

Vlaky do Londýna do Bruselu

Vlaky do Bruselu do Kolína

Kolín do Viedne s vlakmi

Kolín nad Rýnom do Innsbrucku s vlakmi

 

 

Parkovanie vs vlakovej zakopnutia

Na výlete, budete musieť nájsť miesto na zaparkovanie bezpečne cez noc. Čo je však oveľa ťažšie, je nájsť miesta na parkovanie v mestských oblastiach, a to najmä v turistických oblastiach, ako sú Koloseum Rím alebo Dóm vo Florencii vo Florencii. Vzhľadom k tomu, priestor je za vysokú cenu okolo týchto miest, Parkovanie stojí prémia príliš.

Vlaky do Bruselu do Amsterdamu

Vlaky z Londýna do Amsterdamu

Z Berlína do Amsterdamu vlakom

Paríž do Amsterdamu s vlakmi

 

zatiaľ čo vlak podrazenie narazí na priečku a len relaxovať
železničnej dráha

Prostredie

Cestná doprava je notoricky známy svojimi vysokými emisiami uhlíka, a batériové vozne sú ťažké a nákladné najať. Našťastie – existuje lepší spôsob,. vlak zakopnutie – najmä na novšie vlaky – majú oveľa Nižšia vplyv na matky zeme, takže si môžete vychutnať svoj dovolená bez viny.

 

Pripravení si rezervovať vlak vypínacie dobrodružstvo? Navštívte Uložiť vlak a lístky na vlak najlacnejšie.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dsk (Prejdite k kód pre vloženie)