Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 11/04/2021)

Je správne veriť, že cestovanie je jedna vec, ktorú si kúpite, aby ste boli alebo sa cítili bohatí! A nie vždy je potrebné, aby ste sa museli rozlúčiť so svojimi ťažko zarobenými peniazmi, aby ste si mohli vychutnať bohatstvo. Pri plánovaní sa vydať na slnečné bozkávané tropické ostrovy, alebo zasnežené zjazdovky, alebo inak svieža zelená divočina, nepretržite robíte početné uznesenia. Splňte si svoj sen tým, že nebude príliš komplikovaný. Posaďte sa so svojou skupinou a naplánujte si rozpočet. Spravte celú cestu zdatným. Skupinové cesty sú vynikajúcim prostriedkom na skvelé spolubojovné. Ale nie všetci plávajú hladko, ak to nie je plánované s dokonalosťou. Môže to znieť iracionálne, keď sa sledujú výdavky na cestu, ale je v ňom priveľa skrytých závad. Vyhnite sa všetkým negatívnym atribútom, ktoré sa týkajú skupinových ciest a logicky plánujte. Nižšie nájdete šesť tipov bez problémov, ktoré sú dôvtipné pri plánovaní skupinovej cesty s priaznivým rozpočtom.

 

1. Rozhodnite sa o cestovnom rozpočte

Áno! Máš pravdu! Najskôr by ste sa mali rozhodnúť o mieste určenia a získať know-how o celkových nákladoch. Ale niekedy to môže byť zložité, ako vzájomne prepojené. A to je tiež veľmi komplikovaná záležitosť. Aj keď plánujete ďalšiu cestu so skupinou priateľov, nie všetci si to môžu dovoliť rovnako. teda, vyrovnať sa s obmedzeným rozpočtom, rozhodol jednomyseľne. Celé plánovanie bude plynulé, keďže väčšina v skupine sa nebude musieť cítiť pod tlakom, aby utratila značnú sumu. Tiež, rozhodovanie o výbere cieľa je jednoduchšie, najmä s ohľadom na pevný rozpočet. teda, vy, spolu s ostatnými členmi skupiny, môže zavolať na ďalšie výdavky, ako sú lety, prenájmy, jedlo, výlety, a oveľa viac. Vyžaduje sa úplná spolupráca, pri plánovaní skupinovej cesty, udržiavať súdržnosť.

Cestovné lístky z Bruselu do Luxemburgu

Cestovné lístky z Antverp do Brusel

Vstupenky na vlak Amsterdam - Brusel

Cestovné lístky z Paríža do Bruselu

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Rozdelte celé náklady obrazne

Skúste zistiť, ako rozdeliť výdavky. Rozhodnite o spôsobe a spôsobe rozdelenia celkových nákladov medzi ostatných členov skupiny. napríklad, budete výhradne zodpovední za celú rezerváciu hotelovej izby, alebo by ste mali zdieľať to isté na polovicu? Alebo, Máte záujem prevziať zodpovednosť, ako je prenájom kabíny a každodenné výlety? Na mnohých skupinových cestách, prevzatie určitého kusa povinností je vo všeobecnosti chvályhodné. Zmierňuje komplikácie a vyrovnáva všetky cestovné náklady.

Ak ste plánovali výlet s veľkým rozpočtom, skúste si vytvoriť individuálny účet. To isté musíte urobiť v dostatočnom predstihu. Všetci, ktorí sa zúčastňujú skupinovej cesty, môžu uložiť konkrétnu sumu, mesačník, ušetriť problémy na poslednú chvíľu. Je to chytrejší akt, keď sa zmocníte dobrých hotelov, vzduchové rokmi, a vynikajúca kuchyňa.

Mníchov do Zürichu Vstupenky

Vstupenky na trase Berlín - Zürich

Vstupenky na trase Bazilej - Zürich

Vstupenky na vlak Viedeň - Zürich

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Verte v ekonomické lety a vreckové očarujúce destinácie

Keď ste na plánovaní, vydajte sa na skupinovú cestu, byť trochu aktívny so svojimi peniazmi. Zamerajte sa na komerčných dopravcov. Existuje mnoho nákladovo efektívnych leteckých spoločností, hostiť niekoľko cestovných balíčkov. Naplánujte si váš krok po diskusii o skrytých nuanciách so svojimi kolegami zo skupiny. napríklad, môžete si označiť svoj cestovný plán do Ríma, Atény, a Istanbul cez Maltu. Alebo iný, začatie skupinového výletu od Berlín do Prahy, Budapešť a Riga sú skvelým výberom! A čo tak cestný výlet alebo zažiť spolu so svojimi spolužiakmi týždenný tábor v divočine? Väčšinu času, počasie je prekážkou. Bez ohľadu na prívalový lejak, horiace slnko, alebo veterné údery, cestovanie v automobile s pomocou markíza strešného nosiča, je požehnaním! Zaisťuje plné pokrytie a zatienenie naskladanej batožiny, pričom vytvára celý celok skúsenosti cestovné uvoľnený.

Amsterdam To London Train vstupenky

Cestovné lístky z Paríža do Londýna

Vstupenky na vlak Berlín - Londýn

Vstupenky na vlak Brusel - Londýn

 

4. Pri objednávaní jedla konajte inteligentne

Skupinový výlet je vo všeobecnosti úspešný, ak v súvislosti s jedlom neexistujú žiadne námietky alebo argumenty, obzvlášť. Áno! Väčšina skupinových výletov opovrhuje, keď sa vyskytne otázka, aké sú preferencie jedla každého člena. V takýchto situáciách, vaše motto by malo byť pozitívne myslenie a zdravé stravovanie. Rozdelenie pri kontrole reštaurácie zaručuje spolužiakom problémy a zmätok. napríklad, v skupine desiatich, jedna osoba platí celý účet a fľaša vína, a neskôr ostatní ľudia v skupine platia v intervale, dôjde k významnému zmätku. Takže, verte v rozdeľovanie šeku vždy. Alebo iný, môžete to urobiť pomocou „kamarátskych párov“. Spojte svoj podiel s niekým iným v skupine a pokračujte v platení faktúry..

Vstupenky na vlak Miláno do Ríma

Vstupenky na vlak Florencia - Rím

Vstupenky na vlak Pisa do Ríma

Lístky na vlak Neapol do Rím

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Buďte dôsledne s nákladmi

Chceš byť technologicky zdravý, a vyniknúť ako inteligentný jednotlivec v skupine? Získajte pomoc s rôznymi online aplikáciami, ktoré uspokoja všetky vaše potreby, súvisiace s výdavkami. Prisahajte na aplikácie ako Splitwise alebo Dokument Google, pretože obaja umožňujú prístup všetkým prítomným v skupine, prezerať a upravovať, podľa ich požiadavky. Ale pozor na ich individuálne pozitívne a negatívne aspekty.

V týchto aplikáciách vytvoríte skupinu, kde sa členovia skupiny môžu rýchlo prihlásiť a môžu rozdeliť celé výdavky v percentách. Varovania posielajú priateľské upomienky rôznym ľuďom, ktorých sa týka zúčtovanie účtu. Pri plánovaní pripočítavania výdavkov na skupinové cesty, vyhýbajte sa udržiavaniu súhrnu alebo vyrovnania platieb ústne. Nezabudnite, že zažijete mier výlet dopredu.

Vstupenky na vlak Amsterdam - Paríž

Lístky na vlak Londýn - Paríž

Vstupenky do Rotterdam do Paríža

Cestovné lístky z Bruselu do Paríža

 

 

6. Zúčtujte všetky poplatky (Ak nejaký)

Akonáhle si užijete svoj skupinový výlet a pôjdete šťastne domov, je čas urovnať svoje staré účty (Ak nejaký)! Je lepšie vyrovnať všetky staré dlhy, v časovom rámci, na ktorom ste sa dohodli. Inak, stojí ako batožina! Mnohí radšej platia prostredníctvom rôzne online aplikácie, ako to znie dôvtipne. A niektorí dôvtipnejšie založení ľudia radi platia osobne, v hotovosti. Zaistite, aby ste platili približne do jedného týždňa. Alebo iný, prídete o pozvanie na ďalšiu skupinovú cestu.

Pozri tiež: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Cestovné lístky z Bruselu do Amsterdamu

Lístky na vlak Londýn - Amsterdam

Cestovné lístky z Berlína do Amsterdamu

Cestovné lístky z Paríža do Amsterdamu

Settle All Dues (If Any)

 

záver

Nie je, mylné presvedčenie mnohých, že cestovanie po celom svete nie je nikdy možné bez neobmedzenej kreditnej karty alebo hotovostného toku. Alebo ak niekto sponzoruje celú cestu! Ale je lepšie neveriť v to isté. Je isté, že cestovanie sa neuskutoční bez akýchkoľvek výdavkov. Vyššie uvedené pokyny určite zaistia, aby ste spolu s vaším únikovým gangom zostali spolu pri mnohých nadchádzajúcich cestách. Pri rozhodovaní buďte jednoznační, a spolupracujte s ostatnými spoločníkmi na cestách, potom skupinový výlet nebude ničím menej ako snom!

 

Cestujte po kontinente vlakom a objednať u Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “6 Dôvtipné tipy na plánovanie skupinovej cesty v rozpočte” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text a dávajú nám úver s odkazujúce na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

  • Ak chcete byť láskavý ku svojim užívateľom, môžete ich viesť priamo do našich vstupných stránok vlakovej cesty.
  • V nasledujúcom odkaze, nájdete naše najobľúbenejšie trás vlakov – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- Tento odkaz je určený pre trasy vstupných stránok anglických, ale máme tiež https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, a môžete zmeniť jazyk de alebo fr a tr a ďalšie jazyky podľa vášho výberu.