زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/04/2021)

به درستی اعتقاد بر این است که سفر چیزی است که شما خریداری می کنید تا ثروتمند شوید یا احساس کنید! و همیشه لازم نیست که برای لذت بردن از ثروت مجبور شوید از پول سخت بدست آمده جدا شوید. در حالی که قصد دارید در جزایر گرمسیری آفتاب بوسیدید, یا دامنه های اسکی پوشیده از برف, وگرنه بیابان سرسبز و سبز, شما مرتباً قطعنامه می کنید. رویا یت را تحقق ببخش با ساختن همان خیلی پیچیده. با گروه خود بنشینید و در بودجه خود برنامه ریزی کنید. کل سفر را به یک سفره دان تبدیل کنید. سفرهای گروهی وسیله ای عالی برای داشتن رفاقت عالی است. اما همه یکنواخت قایقرانی نمی کنند, اگر با کمال برنامه ریزی نشده باشد. شاید پیگیری هزینه های سفر غیر منطقی به نظر برسد, اما اشکالات پنهان زیادی در آن وجود دارد. از تمام خصوصیات منفی مربوط به سفرهای گروهی خودداری کنید و منطقی برنامه ریزی کنید. در زیر شش نکته بدون دردسر که برای برنامه ریزی یک سفر گروهی با بودجه مناسب هستند ، زیر ذره بین را بخوانید.

  • قطار حمل و نقل است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. در مورد بودجه سفر تصمیم بگیرید

بله! حق با توست! ابتدا باید در مورد مقصد تصمیم بگیرید تا دانش کل هزینه ها را بدست آورید. اما گاهی اوقات روی حیله و تزویر ایستاده است, از آنجا که هر دو به هم مرتبط هستند. و این یک امر بسیار پیچیده نیز است. اگرچه شما در حال برنامه ریزی سفر بعدی خود با گروهی از دوستان هستید, همه به طور مساوی توانایی پرداخت آن را ندارند. بدین ترتیب, با بودجه محدود همراه شوید, به اتفاق آرا تصمیم گرفت. کل برنامه ریزی صاف خواهد شد, زیرا بیشتر افراد در این گروه مجبور نخواهند شد در هزینه های قابل توجهی هزینه کنند. همچنین, تصمیم گیری در مورد انتخاب مقصد آسانتر می شود, مخصوصاً با در نظر گرفتن بودجه ثابت. بر این اساس, شما, همراه با دیگر اعضای گروه, می توانید با هزینه های اضافی مانند پرواز تماس بگیرید, اجاره, غذا, راهپیمایی, و خیلی بیشتر. همکاری کامل همان چیزی است که لازم است, در حالی که برای یک سفر گروهی برنامه ریزی می کنید, برای حفظ همبستگی.

بلیط قطار لوکزامبورگ به بروکسل

بلیط قطار آنتورپ به بروکسل

بلیط قطار آمستردام به بروکسل

بلیط قطار پاریس به بروکسل

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. تقسیم کردن تمام هزینه به صورت تصویری

سعی کنید نحوه تقسیم هزینه ها را دریابید. در مورد روش ها و راه های تقسیم کل هزینه ها در بین سایر اعضای گروه تصمیم بگیرید. برای مثال, آیا شما تنها مسئولیت کل رزرو اتاق هتل خواهید بود, یا باید همان را به نصف تقسیم کنید? یا, آیا شما علاقه مند به مسئولیت هایی مانند استخدام کابین و مسافرت های روزانه هستید? در بسیاری از سفرهای گروهی, به دست آوردن بخش خاصی از وظیفه معمولاً ستودنی است. این عوارض را کاهش می دهد و کل هزینه های مربوط به سفر را معادل می کند.

اگر به زودی برنامه سفر با بودجه برنامه ریزی کرده اید, سعی کنید یک حساب شخصی تنظیم کنید. شما باید همین کار را از قبل انجام دهید. همه شرکت کنندگان در سفر گروهی می توانند مبلغ خاصی را واریز کنند, ماهانه, تا دردسرهای لحظه آخری را ذخیره کنید. این یک اقدام هوشمندانه تر از گرفتن هتل های خوب است, پروازهای هوایی, و غذاهای عالی.

بلیط قطار مونیخ به زوریخ

بلیط قطار برلین به زوریخ

بلیط قطار بازل به زوریخ

بلیط قطار وین به زوریخ

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. به پروازهای اقتصادی و مقاصد جیبی دوستانه و با جیب دیگر ایمان داشته باشید

در حالی که در برنامه ریزی برای یک سفر گروهی است, با پول خود کمی فعال باشید. روی حامل های تجاری متمرکز شوید. بسیاری از شرکت های هواپیمایی مقرون به صرفه هستند, میزبانی تعداد انگشت شماری از بسته های مسافرتی. حرکت خود را به دنبال بحث در مورد تفاوت های ظریف با هم تیمی خود انجام دهید. برای مثال, شما می توانید برنامه سفر خود را به رم گچ بزنید, آتن, و استانبول از طریق مالت. یا یه چیز دیگه, سفر گروهی خود را از برلین به پراگ, بوداپست و ریگ یک انتخاب عالی هستند! و چطور در مورد سفر جاده ای یا تجربه اردوی یک هفته ای در طبیعت با هم گروهان خود? بیشتر اوقات, هوا به عنوان مانع عمل می کند. صرف نظر از یک ریزش سنگین است, آفتاب فروزان, یا ضربات باد, مسافرت در اتومبیل با کمک یک روکش سقف, نعمت است! این در حالی است که باعث می شود در حالی که کل آن را پوشش می دهید ، پوشش کامل و سایه بان چمدان را جمع کنید تجربه سفر یک آرامش.

بلیط قطار آمستردام به لندن

بلیط قطار پاریس به لندن

بلیط قطار برلین به لندن

بلیط قطار بروکسل به لندن

 

4. هنگام سفارش غذا هوشمند عمل کنید

مسافرت گروهی معمولاً زمانی موفقیت آمیز است که هیچ مشاجره و استدلالی در رابطه با غذا وجود نداشته باشد, بخصوص. بله! اکثر سفرهای گروهی وقتی س withال با اولویت غذایی هر یک از اعضا پیش می آید ، تحقیر ایجاد می کنند. در چنین شرایطی, مثبت اندیشی و تغذیه سالم باید شعار شما باشد. تقسیم در چک رستوران مشکلات و سردرگمی هم گروه را تضمین می کند. برای مثال, در یک گروه ده نفره, یک نفر مجرد کل صورتحساب را پرداخت می کند بطری شراب, و بعداً افراد دیگر در این بازه پرداخت می کنند, سردرگمی قابل توجهی رخ خواهد داد. بنابراین, همیشه به تقسیم چک اعتقاد داشته باشید. یا یه چیز دیگه, شما می توانید این کار را از طریق "جفت های دوستان" انجام دهید. "بخش خود را با برخی از افراد دیگر گروه گروه قرار دهید و در پرداخت صورتحساب پیش بروید.

بلیط قطار میلان به رم

بلیط قطار فلورانس به رم

بلیط قطار پیزا به رم

بلیط قطار ناپل به رم

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. با هزینه ها کاملاً محاسبه باشید

می خواهید از نظر فنی صدا باشید, و به عنوان یک فرد هوشمند در میان گروه ایستادگی کنید? از برنامه های مختلف آنلاین که تمام نیازهای شما را تأمین می کند ، کمک بگیرید, مربوط به هزینه ها. در برنامه هایی مانند تقسیم بندی یا سند Google, زیرا هردو به همه حاضران در این گروه اجازه دسترسی می دهند, مشاهده و ویرایش کنید, طبق نیاز آنها. اما نسبت به جنبه های مثبت و منفی فردی آنها هوشیار باشید.

شما در این برنامه ها گروهی ایجاد می کنید, که در آن اعضای گروه می توانند به سرعت وارد سیستم شوند و می توانند کل هزینه را به درصد تقسیم کنند. هشدارها یادآوری های دوستانه ای را برای افراد مختلفی که نگران پاکسازی لایحه هستند ارسال می کند. در حالی که برای برنامه ریزی هزینه های سفر گروهی برنامه ریزی می کنید, از نگه داشتن صورتحساب یا تسویه حساب به صورت شفاهی خودداری کنید. این را به یاد داشته باشید تا یک آرامش را تجربه کنید سفر به جلو.

بلیط قطار آمستردام به پاریس

بلیط قطار لندن به پاریس

بلیط قطار روتردام به پاریس

بلیط قطار بروکسل به پاریس

 

 

6. تنظیم تمام حقوق (در صورت وجود)

هنگامی که از سفر گروهی خود لذت می برید و با خوشحالی به خانه می روید, وقت آن است که صورت حساب های قدیمی خود را تسویه کنید (در صورت وجود)! بهتر است هر بدهی قدیمی را تسویه کنید, در مدت زمانی که توافق کرده اید. در غیر این صورت, به عنوان چمدان ایستاده است! بسیاری ترجیح می دهند از طریق پرداخت بپردازند برنامه های مختلف آنلاین, به نظر می رسد زرنگ است. و برخی از افراد باهوش تر ، دوست دارند شخصاً پول بپردازند, به صورت نقدی. اطمینان حاصل کنید که ظرف مدت یک هفته پرداخت می کنید. یا یه چیز دیگه, می خواهید دعوت سفر گروه بعدی را از دست بدهید.

همچنین نگاه کنید به: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

بلیط قطار بروکسل به آمستردام

بلیط قطار لندن به آمستردام

بلیط قطار برلین به آمستردام

بلیط قطار به پاریس به آمستردام

Settle All Dues (If Any)

 

نتیجه

این هیچ کدام نیست, اما در بین بسیاری از افراد یک باور اشتباه وجود دارد که سفر به دور دنیا هرگز بدون کارت اعتباری نامحدود یا گردش پول امکان پذیر نیست. یا اگر کسی کل سفر را حامی مالی کند! اما بهتر است به همان اعتقاد نداشته باشید. مطمئناً هیچ مسافرت بدون هیچ گونه هزینه ای انجام نمی شود. رهنمودهای ذکر شده در بالا مطمئناً شما و باند فرار را برای بسیاری از سفرهای آینده در کنار هم نگه می دارد. در تصمیمات خود کاملاً روشن عمل کنید, و با سایر همراهان سفر خود همکاری کنید, سپس سفر گروهی کمتر از یک رویا نخواهد بود!

 

قاره را با قطار و سفر کنید کتاب با ذخیره یک قطار!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “6 نکات صرفه جویی برای برنامه ریزی سفر گروهی در بودجه” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fgroup-trip-on-budget٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان های مورد نظر خود را به fr یا tr و بیشتر تغییر دهید.