Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Európa je neuveriteľné kontinent preskúmať! S toľkými vecí k videniu, robiť a objavovať, je to ideálne miesto pre plánovanie nekonečný, Európa zažíva vlakom.

 

EUROPE skúseností VLAKOM – PRVÁ ZASTAVENIE, LONDÝN:

Skúsenosti inú Európu vlakom by mal odštartovať v Londýn! Hovorí sa, že “Zlý deň v Londýne je stále lepšie ako dobrý deň kdekoľvek inde.” Takže, začnime tam! Absolútnou nutnosťou je Prehliadka Harryho Pottera Warner Bros. štúdio aj keď nie ste super-fan. Na technológie, modely a za-the-scenes sú proste úžasné a stojí za videnie. Na tejto strhujúcej 6 hodinový výlet, hľa originálne súbory, ako platforma 9 ¾ a Priečna ulica; pozri parný vlak Bradavice Express; jazdiť na metle ako obsadenie, a odhaliť tajomstvo za scénou z filmu na obrazovke čarodejníctvo. Toto štúdio Harry Potter Prehliadka Londýna zahŕňa spiatočnú autobus dopravy a vstupenky Prečítajte si viac o Londýne Harry Potter Tour Warner Bros. Studio s Vstup tu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

PARÍŽ: povedz áno’ Jednému umelci MALBA vášho portrétu

paris art - Europe experiences by train

Vaše skúsenosti nadchádzajúce Európa vlakom by mala byť do Paríža. V Picasso čase, Montmartre bol Český raj naplnený predovšetkým pitnej otvory a na kopci veterný mlyn premenil spustnutý tanečná sála. dnes, Place du Tertre v tieni baziliky Sacré Coeur je plný umelcov, ktorí budú ľahko zachytiť podobizeň. Potom, návšteva svetovo najznámejšie umelecké štúdio, čln Lavoir, kde Picasso maľoval a Braque, juan Gri, a Modigliani kedysi žili.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

Vyliezť po rebríku Vaša Európa prežitky vďaka vlak s magickým Montjuïc:

montjuic - Europe experiences by train

 

potom, čo váš výlet vlakom z Paríža, Vaše ďalšie skúsenosti Európa vlakom by mala byť Barcelona. Teraz, Než začneme poďme praktizovať ako to povedať bežne nesprávne vyslovené mesto. Veľa anglických reproduktorov pokus, aby to znelo ‘viac Spanish‘ vyslovením, c’ v Barcelona ako, th’ a príslovie , Bar-the-Lona '. Ale v katalánčine (jazyka Katalánska, kde Barcelona je nájdený), ďalej len, c’ sa vyslovuje ako, s’ – tak, Bar-up plátno’ je správna výslovnosť.

Teraz, keď máme, že tak, ako, hovorme horu Montjuic. To je ideálne miesto pre listovej prechádzku s nádherné pohľady. Uistite sa, že máte svoje chôdzi (alebo behu, ak dávate prednosť) topánky na, ako to trvať trochu terénny výskum, aby sa tam dostať, ale to znamená, že je menej preplnené inými turistami. Okrem prírodného prostredia a nádherné výhľady, nájdete budov z 1992 olympijské hry, vrátane Palau Sant Jordi a telekomunikačné veža, ktorú navrhol Santiago Calatrava.

 

PRAHA: Prechádzka pozdĺž stredovekého mosta pri západe slnka

prague channel - Európa zažíva vlakom

Praha je známa ako srdce Európy. Tento krásny a trochu tajomná mesto sa musia zobrazovať na vašom Európe Skúsenosti Vlakom cesta. 14. storočia Karlov most cez rieku Vltavu s masívnym hmote 1000-rok-starý hrad rysujúcej sa za ním. Zábavný fakt; kým 1841, to bol jediný spôsob, ako cez rieku od Starého Mesta!

obeť views rozprávkové, chodec-jediný gotický kamenný most je lemovaná 30 sochy svätcov a najlepšie navštívil podvečer, kedy slnko zapadá. ak ste tam s vašou ďalších významných, To prispieva k veľmi romantické nastavenie.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

BENÁTKY: GET ON gondoly!

gondola v Benátkach - Európa zažíva vlakom

To sa môže zdať gýčovité, ale keď idete do Benátok, jazda na Gondola cez mesto je naozaj nutnosťou. Okrem toho, že zábavu a romantické, je to tiež najlepší spôsob, ako spoznať mesto! V deň, kedy by mala skončiť mimo návštevou štýlovom Harryho Bar na osviežujúci Bellini. To je biela broskyňa šťavy a Prosecco, kde sa kokteil vynašiel zakladateľ bare.

Milan do Benátok Vlaky

Florence na Venice vlakov

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Naše Ázie a Európa skúsenosti vlakom je unikátny ISTANBUL

 

Istanbul je slávne Modrej mešity. Zatiaľ čo my odporúčame toto, Zároveň by sme Vás upozornili Istanbul sa nachádza na okraji Európy skúseností vlakom, as jeho bližšie k Ázii než do Európy.

Istanbul je nielen fascinujúce nad zemou, ale tiež podzemí s bazilika cisterny (bazilika). Tento nádherný kus byzantského inžinierstvo je dych berúce podzemné cisterny, Raz prinášať pitnú vodu s akvadukty z aktuálneho Bulharska do Istanbulu. Myslím, teplé svetlo, a zvuk mäkká kvapká voda v kombinácii s klasickú hudbu hrať na pozadí. Šliapať na chodníky a sledujte ryby plávajú medzi 336 stĺpy, ktoré podporujú strop.

 

Ísť do SaveATrain.com si rezervovať ďalší vlak dobrodružstvo 3 minút, na Najlacnejšie sadzby lístok na vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-experiences-by-train%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)