Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 02/07/2021)

Európa je plná umenia, histórie, a kultúra. Neexistuje žiadna prekvapenie, potom, že to je tiež domov pre najlepší západy slnka. s Uložiť vlak, Cesta vlakom je všetko o ceste, Nie vždy cieľ. Takže, sedieť a relaxovať a byť pripravený. To bude fotografický sviatok najlepších vlakových jázd v Európe.

 

Vykopnúť náš zoznam najlepších vlakových jázd v Európe, sme si vybrali neortodoxné – CHORVÁTSKO

Kde nemôžete chytiť krásny pohľad z okna vlaku pri návšteve Chorvátska. Chorvátsko je známy svojimi úžasnými a Breathless západy slnka, takže sa uistite, mať fotoaparát pripravený ako ste povinní nájsť najlepší jazdu vlakov v Európe počas západu slnka tu.

 

NEMECKO

Keď myslíš Nemecko, nemusíte myslieť na to majú najlepšie jazdy vlakov v Európe pri západe slnka, ale budete príjemne prekvapení, čo to má ponúknuť. Môžete tiež získať tento pohľad každý deň od Anglickej záhrady v Mníchov. Myslieť bez mráčika neba a krásne panorámu mesta.

Nemecko tiež ponúka nočné vlaky V prípade, že chcete pokračovať do západu slnka s vlakom.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

sunset cesta je najlepšia vlakom v Európe

SARDÍNIA, TALIANSKO

To je jeden z najlepšie strážených tajomstiev! a jeden z najlepších vlakových jázd v Európe, To sa nachádza v zátoke na Sardínia západné pobrežie, Taliansko. S'archittu je malé prímorské letovisko iba tie v obraze! Hlavná pláž je určite niečo, čo obdivovať, ale uistite sa, že budete mať malé spevnené-ukameňovaný chodníky menej cestoval. Skončíte v tom, čo je skutočný klenot dediny: vápenec oblúk zrovnal neustálym pôsobením mora. Či je kľudné more, ako obvykle v letné, alebo hrubé, typickú zimný čas, západ slnka v S'archittu je vždy dôvodom na relaxáciu a vziať čas zízať.

Olbia do Cagliari Vlaky

Cagliari Olbia Vlaky

Sassari na Olbia Vlaky

Olbia Sassari na vlaky

 

 

Naša posledná zemou pre najlepší vlakov jazdí v Európe je, TOSKÁNSKO, TALIANSKO

Tam je dôvod, prečo "pod toskánskym slnkom" je taký všadeprítomný fráza. Svetlo v Toskánsku je naozaj neuveriteľné. To jednoducho musel byť na našom zozname najlepších jázd vlakov v Európe pri západe slnka. očakávať ohromujúci západy slnka noc čo noc. Spárujte to s vinice, nepredvídateľný dediny, ohromujúci pláže, a historických pamiatok a máte recept na čistej mágie.

Miláno Siena Vlaky

Florence do Siena vlakov

Neapol Siena Vlaky

Rím Siena Vlaky

 

Toskánsko je jedným z najlepších vlakových jázd v Európe

 

Uistite sa, že váš jediným záujmom je mať váš fotoaparát alebo app telefón včas pripravený na to, aby ste si užili krásy Európy v čase západu slnka. Si svoje najlepšie jazdy vlakov v Európe s nami SaveaTrain.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)