زمان خواندن: 3 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/07/2021)

اروپا پر از هنر است, تاریخ, و فرهنگ. است تعجبی ندارد پس از آن که آن را نیز خانه را به بهترین غروب. با ذخیره یک قطار, سوار قطار همه چیز در مورد سفر, همیشه مقصد. بنابراین, نشستن و استراحت و آماده. این است برای رفتن به یک جشن عکاسی از بهترین قطار سواری در اروپا.

 

به پا زدن لیست ما از بهترین قطار سواری در اروپا, ما تصمیم غیر مومن – کرواسی

که در آن نه می تواند به شما گرفتن یک نگاه اجمالی زیبا از پنجره قطار خود را در هنگام بازدید از کرواسی. کرواسی به دلیل شگفت انگیز و غروب نفس, بنابراین مطمئن شوید که شما را دوربین خود را آماده عنوان شما ملزم به پیدا کردن بهترین قطار سواری در اروپا در طول غروب آفتاب اینجا.

 

آلمان

وقتی به آن فکر می کنید آلمان, شما از آن فکر نمی داشتن بهترین قطار سواری در اروپا در طول غروب, اما شما می خواهند خوش در آنچه در آن ارائه کرده است شگفت زده. شما نیز در این دیدگاه هر روز از باغ انگلیسی در گرفتن مونیخ. فکر می کنم آسمان بی ابر و خط افق شهرستان زیبا.

آلمان نیز ارائه می دهد قطار شب در صورتی که شما می خواهید به ادامه به غروب آفتاب با قطار خود را.

برلین به قطار مونیخ

فرانکفورت به مونیخ قطار

وین به قطار مونیخ

اشتوتگارت به قطار مونیخ

 

سفر غروب آفتاب بهترین قطار سواری در اروپا است

ساردینیا, ایتالیا

این یکی از اسرار بهترین نگه داشته است! و یکی از بهترین قطار سواری در اروپا, این است که در یک خلیج در واقع ساردینیا ساحل غربی, ایتالیا. S'Archittu رفت و آمد مکرر دریایی کوچک فقط کسانی که در دانش است! ساحل اصلی است که قطعا چیزی را به تعجب در, اما مطمئن شوید که شما را از گردشگاهها کمی هموار، سنگسار کمتر سفر. شما به آنچه در پایان خواهید رسید گوهر واقعی روستا: یک قوس سنگ آهک وارد در عمل ثابت از دریا. آیا دریا آرام است, مانند آن است که معمولا در تابستان, یا خشن, نمونه ای از زمستان, از غروب خورشید در S'Archittu همیشه یک دلیل برای استراحت و زمان را به خیره در.

Olbia به قطار کالیاری

کالیاری به قطار البیا

ساساری به قطار البیا

Olbia به قطار ساساری

 

 

آخرین کشور ما برای بهترین قطار سواری در اروپا است, توسکانی, ایتالیا

بهتر است دلیل این "زیر آفتاب اهل توسکانی" مانند یک عبارت همه جا حاضر است وجود دارد. نور در توسکانی واقعا باور نکردنی است. آن را به سادگی به حال به در لیست ما از بهترین و قطار سواری در اروپا در طول غروب آفتاب شود. انتظار می رود هیبت الهام بخش غروب شب بعد از شب. زن و شوهر با تاکستان, روستاهای دمدمی, سواحل خیره کننده, و نشانه های تاریخی و شما باید دستور غذا را برای سحر و جادو خالص.

میلان به قطار سیهنا

فلورانس به قطار سیهنا

ناپل به قطار سیهنا

رم به قطار سیهنا

 

توسکانی است در میان بهترین قطار سواری در اروپا

 

اطمینان حاصل کنید که تنها دغدغه خود را با داشتن است دوربین خود را و یا برنامه تلفن به موقع آماده است تا زیبایی های اروپا را هنگام غروب خورشید بپذیرد. کتاب بهترین قطار سواری خود را در اروپا را با ما در SaveaTrain.

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما را در سایت خود, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / FR به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.