Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 02/07/2021)

Euroopa on kunsti täis, ajalugu, ja kultuur. Ei ole üllatav, siis, et see on koduks ka parim päikeseloojanguid. koos Salvesta rong, Rongi sõit on kõike reis, mitte alati sihtkoha. Niisiis, istuda ja lõõgastuda ja valmistada. See saab olema fotograafiline pidu parim rongi seljas Euroopas.

 

Lüüa meie nimekirja kõige paremini rongi seljas Euroopas, valisime ebatavaline – HORVAATIA

Kust sa ei saagi ilus pilguheit oma rongi akna külastades Horvaatia. Horvaatia on tuntud oma hämmastava ja hingeldama päikeseloojanguid, seega veenduge, et on oma kaamera valmis kui sa kindlasti leida parim rongi seljas Euroopas ajal päikeseloojangut siin.

 

SAKSAMAA

Kui mõtlete Saksamaa, te ei usu seda, millel on parim rongi seljas Euroopas ajal päikeseloojangut, kuid siis meeldivalt üllatunud, mida ta on pakkuda. Samuti saate seda seisukohta iga päev inglise Garden München. Mõtle pilvitu taevas ja ilus linnapanoraamile.

Saksamaa pakub öörongid kui sa soovid jätkata päikeseloojangusse oma rongisõitu.

Berliini Müncheni rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Viin Müncheni rongid

Stuttgart Müncheni rongid

 

päikeseloojangut teekond on parim rongi seljas Euroopas

Sardiinia, ITAALIA

See on üks paremini hoitud saladusi! ja üks parimaid rongi seljas Euroopas, See asub lahe kohta Sardiinia läänerannik, Itaalia. S'Archittu on väike Sea Resort vaid neile, kes teavad! Peamised rand on kindlasti midagi imetleda, kuid veenduge, et võtta väike sillutatud-kividega kõnniteed vähem reisinud. Sa jõuad sellesse, mis on küla pärl: paekivist arch tasandab pidev tegevus mere. Kas meri on rahulik, nagu see tavaliselt on suvi, või töötlemata, tüüpiline talvel, päikeseloojang S'Archittu on alati põhjust lõõgastuda ja võtta aega vahtima.

Olbia sihtkohta Cagliari rongid

Cagliari sihtkohta Olbia rongid

Sassari Olbia rongid

Olbia Sassari rongid

 

 

Meie viimane riik Best rongi seljas Euroopas on, TOSKAANA, ITAALIA

Seal on põhjus, miks "all Toscana päikese" on selline üldlevinud fraas. Valgus Toscana on tõeliselt uskumatu. See lihtsalt pidi olema meie nimekirja Best rongi seljas Euroopas ajal päikeseloojangut. Oodata aukartust äratav päikeseloojanguid ööl. Paar seda Viinamarjaistandused, Pentsik külad, uimastamist rannad, ja ajaloomälestised ja teil on retsept puhas magic.

Milano Siena rongid

Firenze Siena rongid

Napoli Siena rongid

Rooma Siena rongid

 

Toscana on parimate seas rongi seljas Euroopas

 

Veenduge, et teie ainus mure on, millel on oma kaamera või telefoni app õigel ajal valmis võtma päikeseloojangul ilu, mis on Euroopa. Broneerige oma parima rongi seljas Euroopas meiega SaveaTrain.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)